Burçlar Nuray Sayari 20 Ağustos 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
77


TERAZİ BURCU 20 Ağustos 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyeriniz konusunda kafanızda bazı kuruntular, bazı kafa kurcalayıcı durumlar yok değil. Hal böyle olunca da günlük işlerinizde de performansınız düşüş gösteriyor. Gün içerisinde çok alakasız zamanda aklınıza gelen projeler veya fikirler uygun zamanda olmadığından dolayı geçip gidebilir. Bu gibi durumlarla karşılaştığınızı fark ettiğiniz anda not tutmanız yararınıza olacaktır. Keyfinizde ufak bir eksiklik söz konusu olabilir. Bu eksikliğin sebebini siz daha iyi biliyorsunuz. Ancak şunu unutmayın ki hiçbir şey ve hiç kimse sizden daha önemli değil. Her şeyi bir kenara bırakın ve artık kendinize daha fazla zaman ayırmaya başlayın. 

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Çarşamba günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay’ın etkisiyle sosyal kelebek gücünüzü taçlandıracağınız yepyeni bir döneme adım atıyorsunuz. Ayrıca gelecek hayatınıza yönelik hedeflerinizde sizi heyecanlandıran koşullar ve fırsatlar önünüze çıkabilir. Koç burcunda seyahat eden Mars’ın da etkisiyle ikili ilişkilerde adrenalini yüksek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Gizli düşmanlıklara karşı tedbirli olmalısınız. Yangın alevi gibi birden parlayan aşk ilişkilerinin gelip geçici bir heves olarak kalmaması için, haftanın ikinci yarısında Başak burcunun konulara gerçekçi yaklaşan ve somut değerleri besleyen enerjisinden yararlanabilirsiniz. Hafta sonu Ay’ın da burcunuza yerleşmesiyle duygu dünyanızda uzun zamandır deneyimlemediğiniz heves ve heyecanlara kapılabilirsiniz. Uyum, ahenk ve adalet duygunuzu çevrenizle paylaşırken yönetici gezegeniniz Venüs’ün de Yengeç burcunda olması size şefkatli ve affedici olmayı hatırlatacak. Annenize özel vakit ayırmanız gerektiğini de unutmayın.

AKREP BURCU 20 Ağustos 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Olası aksilikler veya keyif kaçırıcı durumlar olması halinde sakin kalmanın çözümde önemli rol oynadığının farkına varacaksınız. Bu durum özellikle ilişkiniz konusunda daha fazla etkili. Vücudunuzdaki yorgunluk nedeniyle sosyal çevrenizden gelen teklifleri geri çevirebilirsiniz. Özellikle uykusuzluk problemi bugünlerde daha fazla başka isteyebilir. Artı yaptığınızda artışa doğru ufak bir ivme gözlemleyebilirsiniz. Enerjiniz bugün için maksimum seviyeye gelebilir. Özellikle enerjinizden kaynaklı duygusal konularda farklı tepkiler gösterebilirsiniz. Gelecek günlerde işiniz veya kariyeriniz hakkında bir takım kararlar almanız gerekebilir. Bu kararları alırken en doğru bir şekilde seçim yapmak adına yalnız kalmanız, doğru yola girmeniz için önemli bir detay olacaktır. 

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Bu hafta Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay, kariyer hayatınıza ve sosyal ilişkilerinizin üzerine sanki meteor yağmuru yağdıracak. Genişleyen çevreniz, yeni tanıştığınız kişilerle bundan sonraki hedeflerinizi daha büyütebilir, kalabalık topluluklara seslenen yaratıcı projelerin altına imza atabilirsiniz. Evlenme teklifi almak ya da yeni bir sektörde boy göstermek gibi statü değişiklikleri gündeme gelebilir. Gündelik hayatınızda olup bitenlerin hızına yetişemediğinizi düşünebilirsiniz. Yoğun temponuzu destekleyenlerle iyi bir takım kurmalı, ani tartışmalara girmekten kaçınmalısınız. Haftanın ikinci yarısında Başak burcuna geçen Ay, Merkür ve Güneş’in etkisiyle dostlarınızla aranızda fayda ve dürüstlük prensibine dayalı bağlarınızı güçlendirmek istersiniz. Bu nedenle bazı kişilerle aranızda kopmalar meydana gelebilir. Bu dönemde ayrıca, eğitimine önem verdiğiniz bir konuyu hayatınıza çekmek için harekete geçmeyi deneyebilirsiniz. Hafta sonu, sır olarak saklamak istediğiniz bir platonik aşk yaşamak içsel enerjinizi besler.

YAY BURCU 20 Ağustos 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yani burçları bugün ve yakın gelecek tarihlerde finansal konular üzerinde daha fazla durabilir. Çünkü  maddi açıdan yaşamış oldukları zor dönemler kendilerini doğal olarak tedirgin etmekte. Kendiniz için Ufak çaplı farklılıklar yaratmak isteyebilirsiniz. Mesela bu farklılıklara giyim tarzınız değiştirmekle veya yeni kombinler ayarlamakla başlayabilir misiniz ufak çaplı farklılıklar yaratmak isteyebilirsiniz. Mesela bu farklılıklara giyim tarzınızı değiştirmekle veya yeni kombinler ayarlamakla başlayabilirsiniz. Tarzınız için elektronik ticareti tercih ederseniz seçim yapacağınız yerleri iyi bilmeli, güvenilir yerleri daha ön planda tutmalısınız. Çünkü kendinize dikkat etmezseniz eğer canınızı sıkacak hatta üzüntüye sokacak durumlarla karşılaşabilirsiniz. 

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Okunuzu hedefe fırlatmadan önce geçmişten gelen deneyimlerinizden yararlanıp, bu sefer hedefi tam 12’den vurmayı başarabileceğiniz Aslan burcunda bir Yeni Ay meydana geliyor. Zira işinize yaramayan alışkanlıklarınızla vedalaşıp, denenmemiş heyecanlara uluslararası mesafeleri kat etmeyi göze alarak atılabilirsiniz. Yurt dışında yaşamak, eğitim odaklı planlar yapmak, yabancılarla iletişimde kalmak, hayata bakışınızı değiştirmek bu dinamik dönemin size yansıyan konu başlıkları olabilir. Aşk hayatınızda kalbinizi tutuşturacak ruh eşim diyeceğiniz bir kişiye karşı tutku duyabilirsiniz. Bu duygunun keyfini sürüp, ateşin verdiği coşkuyla aşırılıklardan kaçının. Heyecan yaratan bu dönem, spekülatif konulara ilgi duymanızı tetikler. Bu konuda temkini elden bırakmamalısınız. Ayrıca bedeninizi aşırı yoran sportif aktivitelerden kaçınmanızda fayda var. Çocuğunuzun sinirli ve dediğim dedik tavırlı davranışlarına karşı anlayış göstererek, gerginliğinin altta yatan nedenini onunla sağlıklı iletişim kurarak keşfedebilirsiniz. Aileden kalma bir gelir, kazanç hanenize bereket getirebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz