Burçlar Nuray Sayari 20 Ağustos 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
77

YENGEÇ BURCU 20 Ağustos 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara negatif insanlardan dolayı kendinizi pek de iyi hissetmiyorsunuz fakat her şeyin daha güzel olması için elinizden geleni daha da fazlasını yapıyorsunuz. Negatif insanları hayatınızdan uzak tutmamız gerekiyor tuttuğunuz taktirde her şey daha güzel olacak. İçinize sıkıntı veren insanları kendinizden uzak tutun size iyi gelecek insanlar yakında karşınıza çıkacak ve onları en izin tersiyle itmeyin. Hayatın size sunduğu güzel birazda hadi diyor ve bu güzellikleri gördüğünüz taktirde hayatınızdaki o büyük değişimlerin sizde farkına varacaksınız. Geleceğinize dair güzel planlarnız olacak ve bu planları gerçekleştirmek adına çok sevdiğiniz insanlardan yardım alabilir veya fikirlerini onlara sorabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Çarşamba günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay, kariyer hayatınızda “Artık ortaya çık ve kendini göster!” diye haykıracak. Zira sosyal yaşamdaki statünüz Koç burcundaki Mars ve Yay burcundaki Güney Ay düğümünün (geçmişten getirdiğimiz alışkanlıklar) Yeni Ay ateşine verdiği destek ile büyüyecek. Böylece özellikle iş hayatınızda işe yaramayan kalıplardan sıyrılıp, yeniliklere yöneleceksiniz. Sanki eskiden beri var olan bir ilişki ya da devam ettirdiğiniz çalışmalar farklı bir biçimde güçlü ses getirmeye başlayacak. Kısacası bu hafta, önünüze çıkan fırsatları, karşınızdakileri kırmadan, kişisel çıkarlarınız için dikkatlice değerlendirmeli, burcunuzdaki Venüs’ün de duyarlı desteğini arkanıza almalısınız. Bu hareketli dönemde sosyal çevrenizi kullanarak, kalabalık gruplara yönelik hem eğlenceli, hem dinlendirici hem de dönüştürücü etkinlikler organize edebilirsiniz. Size güvenen dostlarınızın kabuğunuzdan çıkmanızı sağlayacak tekliflerine hazır olun. Haftanın ikinci yarısında kardeş ve yakın akrabalarınızla üretken ve yapıcı bir döneme giriyorsunuz. Yolculuklar gündeme gelebilir. 

ASLAN BURCU 20 Ağustos 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Alay etmeyi çok seviyorsunuz fakat bazı insanlar bunları kaldıramayabilir herkesi kendiniz gibi görmeyin ama size gelince eleştiriye kapalısınız. Bu da çok yanlış bir tutum bu yüzden kendinize çekidüzen verip çevrenizde insan bırakmaya özen gösterin. Sizi seven insanlarla birlikte olun sizi sevmeyen insanlar, sizde sevmek zorunda değilsiniz veya sevgi gösterisi yapmak zorunda değilsiniz. Bu yüzden sizi seven insanlarla birlikte hayatınıza devam etseniz daha iyi olacak. Partnerinizle yaşayacağınız bazı anlaşmazlıklar etrafınızdaki kişileri küçük görmek olacak etrafınızdaki kişileri küçük gördüğünüz taktirde sizden git gide soğuyacak.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Evet! yaz aylarının en hareketli, canlı, dikkat çekici Yeni Ay’ı, Çarşamba günü burcunuzda gerçekleşiyor. Yeni Ay haritasında yine sizin burcunuz yükseldiği ve yanınıza iletişimi temsil eden civa elementinin sembolü Merkür’ü de aldığınız için, hitabet sanatının tüm inceliklerinden faydalanarak, drama yeteneğinizi ortaya koyacağınız bir döneme imza atabilirsiniz. Her türlü sunum tanıtım, gösteri, organizasyon çalışmalarının hakkını vererek, sahip olduğunuz kişisel imparatorlukla, çevrenizdekileri büyüleyip, kendinize hayran bırakabilirsiniz. Tabii sınır tanımayan aşklara da yelken açacağınız bir dönemde olduğunuzu söylemeye bile gerek yok. Fakat Aslan’ın gölge tarafını temsil eden aşırı, gurur, bencillik ve kibirden uzak durmanız gerekiyor. Aksi takdirde gösteri bitince size hayran kalan izleyicilerden bir kişi bile kalmaz ve o zaman yalnızlık duygusuyla baş etmek zorunda kalırsınız. Mars ve Güney Ay Düğümü (geçmişten gelen alışkanlıklarımızı temsil eden sembolik) destekli bu dönem, size aşırı lüks için sorumsuzca harcama duygusu verebilir. Gösterişinizi de sadelik ve doğal görünerek öne çıkarabileceğinizi haftanın ikinci yarısında, gökyüzünün hakimiyetini ele geçirecek olan Başak burcunun etkisiyle daha kolay kavrarsınız. Para ve kazanç kapınız bu etkiyle hızlı bir ilerleme gösterir.

BAŞAK BURCU 20 Ağustos 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevdiğiniz kişilerle iletişim Promak için doğru bir gündesiniz. Uzun zamandır bir araya gelemediğiniz, uzun zamandır kontak kuramadığınız kişilerle mümkünse yüz yüze görüşmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır. Kafanızı karıştıracak bir takım insanlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün karar verme konusunda fazla bağımsız olamadığınızdan dolayı çevrenizdeki insanlar sizi yanıltabilir. Bu yanılgıya düşmemek adına önemli kararlar alırken yalnız bir ortamda bulunmanız yanılma riskinizi azaltacaktır. Aşk hayatınızdaki dalgalanma maalesef ki kötü bir şekilde sonuçlanabilir. İlişkinizin sonuna gelirseniz eğer sebebini kesinlikle kendinizde aramayın. Çünkü ilişkiniz adına fazlasıyla çabalayan bir burç olduğunuzu unutmayın. Ancak neden diye sorgulamanız en azından size tecrübe kazandıracaktır. 

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Haftanın ilk yarısında Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay’a yönetici gezegeniniz Merkür de eşlik ediyor. Demek ortalarda fazla görünmeden arka planda önemli bir projenin son düzeltilerini yapıyor olacaksınız. Geri planda yaşadığınız coşkulu duygular gerek aşk, gerekse gündelik hayatınızda size oldukça yüksek adrenalin taşıyacak. Tutku ve arzularınızın kamçılandığı bu dönemde size iyi gelen ve ruhunuzu canlandıran konular ve kişilerle özel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Perşembe günü Ay ve Merkür sizin burcunuza yerleşirken, Cumartesi 1 aylığına misafir edeceğiniz yaşam enerjisi Güneş için adeta gerekli ön hazırlıkları yapacaklar. İşte bu dönemde artık emek verdiğiniz proje ve çalışmaları görünür hale getirip, çevrenizle paylaşabilir, içinde bulunduğunuz takımın liderliğini üstlenebilirsiniz. İkili ilişkilerde pratik zekanız sayesinde karşılıklı fayda prensibine odaklanırsınız. Sevdiğiniz kişinin ihtiyaçlarına cevap verecek davranış kalıpları geliştirmek bu dönemde sizi mutlu edecektir. Ortaklık tekliflerine sıcak baksanız da finansal koşulları iyi değerlendirmenizi öneririz. Haftanın ikinci yarısında sağlığınızla ilgili tahlil ve tetkik yaptırabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz