Burçlar Nuray Sayari 15 Ağustos 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

23

Yengeç Burcu 15 Ağustos 2020 Cumartesi Burç Yorumu

Bu günlerde her gün kafanızda soru işaretleri ile başlıyorsunuz. Bugün de çok değişik olacağını söyleyemeyiz. Güne yine kafanızda pek çok soru ile başlayacaksınız. Yaşadığınız olayların etkisi altında çok kalıyor olsanız da her şeyi gerektiğinde bitirmeniz gerekmektedir.İş hayatınız hakkında parlak günler sizi bekliyor. Hiç ummadığınız anda çok güzel haberler alabilirsiniz. Çok önceden beri yapmak istediğiniz bir değişiklik var ve bu değişiklik bu günlerde gerçekleşebilir. Korkmamalı ve cesurca üstesinden gelmelisiniz. Özel hayatınızdaki isteklerinizin önünde engeller bulunmakta. Çok isterseniz ve azimli olursanız bu engelleri tamamen kaldırabilirsiniz.

Aslan Burcu 15 Ağustos 2020 Cumartesi Burç Yorumu

Özel hayatınızdaki hareketlilik sizi oldukça şaşırtıyor ve çok yoruyor. Aşk hayatınızda ise üst üste çok fazla hayal kırıklığı yaşamışsınız. Fakat bu hayal kırıklığınız çok fazla uzun sürmeyecek. Bu konuda karamsarlığa kesinlikle kapılmamalısınız.  Dertlerinizden biri de maddi sıkıntılarınız olabilir. Fakat çok büyük bir sıkıntınız olmayacak o yüzden de kendinizi çok fazla üzmemelisiniz. Kafanızı toplamanız gerek. Bununda en iyi yolu sizin de çok sevdiğiniz çok seyahat olabilir. Bu seyahatleri tek başınıza yapmanız da da fayda var. Gidebildiğiniz kadar uzağa gitmenizi önermekteyiz.  Maddi olarak bu konu sizi sıkıntıya sokmayacaktır.

Başak Burcu 15 Ağustos 2020 Cumartesi Burç Yorumu

Bu dönemde oldukça asosyal ve içinize kapanık yaşıyorsunuz. Bu durum sizin burcunuzda aslında çokta görülebilen bir durum değil. İçinde bulunduğunuz halden ise sizi kurtaracak olan kişiler arkadaşlarınız ve partneriniz olacaktır. İş hayatınızda ise şu sıralar biraz agresifsiniz ve sinirli hareketler sergiliyorsunuz. Yöneticilerinizden bu konuda uyarılar alabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Yaptığınız işe oldukça bağlısınız. İş arkadaşlarınız ile de aranızda hiçbir sorun yok ve gayet iyi anlaşıyorsunuz. Bu nedenle aradaki bu bağı bozmamak için duygularınızı biraz kontrol altında tutmanız gerekiyor. Ani duygusal değişimler hem sizi hem karşınızdakileri üzebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz