Burçlar Nuray Sayari 13 Ağustos 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

30

Kova Burcu 13 Ağustos 2020 Perşembe Burç Yorumu

Aşk hayatınızda doğru kişiyi arama dönemindesiniz. Bu dönemin ne kadar kritik olduğununfarkındasınız bu nedenle çok seçici davranmaya çalışıyorsunuz. Fakat ne kadar uğraşsanız da önyargılarınızla bir yere varamazsınız. Bir kişiyi öncelikle tanımalı ondan sonra ilişkiye başlamalısınız. Daha önce ilişkilerinizde yaptığınız en büyük hatalardan birisi de budur. Çalışma hayatınızda çok büyük yatırımlar yapacağınız bir dönemdesiniz. Bu yatırımları yaparken iyi araştırma yapmalısınız çünkü eğer tutmazsa kayıplarınızda çok büyük olacaktır. Yakın çevrenizdeki kişilerle konuşurken onları kırabiliyorsunuz. Çok dikkatli olmalısınız. Aksi takdirde çevrenizde kimse kalmayabilir. Yalnızlık da pek size göre değil. 

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü iletişim gezegeni Merkür ile Boğa burcundaki Uranüs arasındaki zorlu etkileşim ikili ilişkilerinizde sabit fikirlerin kırılma ve değişime uğramasını gündeme getirebilir. Partnerinizin kendini beğenen tavırlarını olgunlukla karşılarsanız, onun art niyete sahip olmadığını kolayca anlarsınız. Birbirinize karşı anlayış göstermeli ve destekleyici bir tavır içinde olmalısınız. Diğer yandan gizli düşmanlıklarla ilgili kulağınıza gelen dedikodulara kulak asmayın. Negatif enerji ancak kendi kendini zora sokar. Bu hafta çevrenizdekilere karşı affedici olup, onları yargılamaktan uzak durun, böylece evren kısa sürede size ödüllerini taşır. Kara yolculuklarında karşılaşacağınız risklere karşı dikkatli olmalısınız. Kardeşinizle gireceğiniz, öfkeli ve kavgacı diyaloglardan uzak durun. Haftanın ikinci yarısı, iletişimi bol, tanıtım, pazarlama, sosyal medya kanallarıyla haşır neşir olma temalarını hayatınıza taşır.

Balık Burcu 13 Ağustos 2020 Perşembe Burç Yorumu

Çalışma hayatınızda hünerlerinizi göstermek için adeta sabırsızlanıyorsunuz. Fakat şimdi sırası değil ilerleyen dönemlerde gösterirseniz daha kazançlı çıkacaksınız. Belki bir mevki yükselişi bile alabilirsiniz. Şimdiden hazırlıklı olsanız iyi olacak. Çevrenizde yaşanan bazı ani gelişmeler var. Bu gelişmeler sizi çok büyük ölçüde etkileyebilir. Sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Aşk hayatınızda ise partnerinize pek güvenmiyorsunuz. O size iyi niyetli olarak yaklaşıyor gibi gözüküyor fakat siz bu iyi niyetin yeteri kadar iyi olmadığını düşünüyorsunuz. Eğer bir ilişkide güven bitmişse her şey bitmiştir. Bu nedenle kısa sürede onunla konuşsanız iyi olacak. 

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

 Haftaya coşku, risk, heyecan, bol aksiyonla adım atsanız da aşk alanınızda seyahat eden Venüs sayesinde gözünüz pek başka bir şey görmez. Körkütük aşık olmak yerine bu aşkı, özgür ruhla yaşamayı denemeli kendi istek ve taleplerinize de cevap veren kişilerle kalbinizdekileri paylaşmalısınız. Aksi takdirde aşırı fedakarlıkların pençesinde kendinizi bir kurban rolüne sokabilirsiniz. Deniz kenarında sanatsal faaliyetlerle iç içe olmak, yeteneklerinizi konuşturmak için harika bir dönem. Bırakın sizi beğenmeyip, eleştirenler hayatınızdan çıkıp gitsin. Onları yanınızda tutmak için asla obsesif çaba sarf etmeyin. Hafta ortasında maddi konularla ilgili kandırıldığınızı öğrenebilir, güvendiğiniz kişiler tarafından aldatılabilirsiniz. Dolayısıyla çok uyanık olmalı, finansal gücünüzü sorumsuzca harcamamalısınız. Pazar günü Merkür ile Mars’ın uyumlu etkileşimi yeni iş imkanlarını önünüze çıkartır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz