Burçlar Nuray Sayari 13 Ağustos 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

30

Terazi Burcu 13 Ağustos 2020 Perşembe Burç Yorumu

Aşk hayatınızı bu sıralar yaşantınızın merkezine koymuşsunuz gibi gözüküyor. Eğer partnerinizle aranız iyiyse gününüz iyi geçiyor, partnerinizle aranız kötüyse de gününüz tamamen kötü geçiyor. Herkeste böyle olduğunu düşünebilirsiniz fakat siz bu durumu sanki biraz abartıyorsunuz. Biraz bu konuyu kendinizle tartışsanız iyi olacak. Çalışma hayatınızda bazı sorunlar yaşıyorsunuz ve yaşadığınız bu sorunlar yüzünden başınıza büyük dertler açılacağını düşünüyorsunuz. Fakat durum bunun tam tersi. İşler zamanla yoluna girecek ve bu işin içerisinden kolaylıkla kurtulacaksınız. Arkadaşlarınıza fazla güvenmemenizde fayda var. Her ne kadar size çok yakın gözükselerde öyle olmayabilir. 

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Venüs’ün koruyup, kollayan enerjisi Yengeç’te açığa çıksa da karşınızdakilerin sert tavır ve yaklaşımları bu hafta kabuğunuza çekilmenize neden olur. Pazartesi günü Merkür’ün Aslan burcundaki dışa dönük enerjisi Boğa’daki Uranüs ile çarpışarak, topluluklar arasından sıyrılarak hayatınıza hızla giren yeni bir ilişkiye neden olabilir. Uzun soluklu bir ilişkiye adım atmadan önce iyice düşünmeli karşınızdaki insanın sizinle olan uyumunu anlamak için kendinize zaman tanımalısınız. Bu hafta gizli düşmanlarınızla yüz yüze gelmek, tartışmak durumunda kalabilirsiniz. 2019 yılının Ekim-Kasım döneminde başınızı ağrıtan konularla yeniden mücadele etmek, çözüme kavuşturmak durumunda kalabilirsiniz. Pazar günü evde ya da sevdiklerinizle birlikte sakin bir gün geçirip, tartışma ve riskli durumlardan kaçınmanızı öneririz.

Akrep Burcu 13 Ağustos 2020 Perşembe Burç Yorumu

Bu sıralar çok rutin bir yaşantıya sahipsiniz. Bu rutin yaşantı sizi pek rahatsız etmiyor hatta bu durumdan çok memnunsunuz. Fakat çevrenizdeki insanlar bu durumdan biraz rahatsızlık duyuyor olabilirler. Özellikle partnerinizin eleştirilerine kulak verseniz iyi olacak. Aksi takdirde onu kaybedebilirsiniz. Bugünden itibaren yeni bir başlangıç yapacaksınız. Yapmak istediğiniz her şey için de yeterli zamanı bulacaksınız. İyi hissedecek ve bu durumu sık sık tekrarlamak isteyeceksiniz. Çalışma hayatınızda da oldukça verimli bir gün geçireceksiniz. Beklediğiniz bir haberin olumlu yanıtını alabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla tartışma yaşamaktan kaçınsanız iyi olur. 

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sizin açınızdan ciddi ve kalıcı değişimlerin olduğu bir haftaya adım atıyorsunuz. Zira kontrolünüz dışındaki bazı düzen değişikliklerine uyum göstermek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle kariyer hayatınızda ani gelişen olaylar, altına imza atmanız gereken sözleşmeler, ikili ilişkilerdeki elektriklenmeler, annenizle olan iletişim sizi oldukça yoğun ve hareketli bir döneme itebilir, bu dönemin sunduğu cömert fırsatları elinizin tersiyle itmeden önce uzun vadede size ne gibi geri dönüşler sağlayacağını irdelemelisiniz. Belki de mevcut konfor alanınızla vedalaşıp, yeninin sunduğu heyecana cesaretle atılmalısınız. İş anlaşmaları ya da özel hayattaki kalıcı kararlar bundan sonraki hayatınıza farklı bir rota çizdirecektir. Yuva sahibi olmak, yatırımlarınızı değerlendirmek isterken kardeşinizle olan bağlarınızı Terazinin hassas dengesine oturtmalısınız. Hafta sonu toplum tarafından takdir göreceğiniz bir etkinlik ya da davete katılabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz