Burçlar Nuray Sayari 13 Ağustos 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

30

Yengeç Burcu 13 Ağustos 2020 Perşembe Burç Yorumu

Çalışma hayatınızda yeni bir proje içerisine girmiş olabilirsiniz. Uzun süredir bu projenin başlamasını sabırsızlıkla bekleseniz de başladığından beri çok isteksiz davranıyorsunuz. Davranışlarınız çevrenizdekilerin dikkatini çekiyor. Keyfinizi yerine getirmerk ve moralinizi düzeltmek için yapabileceğiniz şeyler ise çok basit. Aileniz ile vakit geçirebilir, partnerinizle romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Keyifli ve huzurlu zaman geçirmek size olduğunuzdan daha iyi hissettirecektir. Maddi olarak ise kazancınızdan daha çok harcama yapıyorsunuz. Biraz tutumlu olmalı ve ailenizin size tavsiye ettiği yerlere yatırım yapmalısınız. İleride çok kazançlı günler sizi bekliyor hazırlıklı olun. 

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Cuma günü burcunuza geçen Venüs’ün etkisiyle, özellikle ikili ilişkilerinizde, sevecen, koruyup, kollayan bir ruh haline bürünmek isteseniz de partnerinizden aynı karşılığı alamayabilirsiniz. Bu da sizi hayal kırıklığına ve depresif bir ruha itebilir. Bu duruma asla izin vermemeli, yaptığınız iyiliklerin ve sunduğunuz sevginin evrendeki olumlu yansımalarına odaklanmalısınız. Bol meditasyon, dengeli beslenme, düzenli uykuyla hem bedeninizi hem ruhunuzu besleyebilir, yaşamdaki güzelliklerin farkına varabilirsiniz. Pazartesi günü maddi konularla ilgili olumlu sürpriz gelişmeler karşınıza çıkabilir. Sosyal hayatınızdaki ilişkilerinizden öz değer duygunuzu takdir eden geri dönüşler elde edebilirisiniz. Bir dernek ya da kuruluşun faaliyetlerine dahil olarak önünüze yepyeni kapılar açılabilir. Hafta ortasında iki savaşçı Mars ve Plüton’un birbiriyle yapacağı düello, sizi kariyer hayatınızdaki otorite figürlerinin arasındaki gerginliklere arabuluculuk yapmak durumunda bırakabilir. Konulara tarafsız objektif bir bakış açısıyla yaklaşarak, değişimin yarattığı sonuçları kendiniz açısından da yapıcı ve olumlu bir hale çevirebilirsiniz. Pazardan sonra tempolu bir çalışma dönemine hazır olun. Maddi kazancınızda artış meydana gelecektir.


Aslan Burcu 13 Ağustos 2020 Perşembe Burç Yorumu

Bugün sizin için oldukça keyifli bir gün olacak. Yaşadığınız her andan adeta zevk alacağınızı söyleyebiliriz. Çevrenizde bulunan kişilerde sizin bu huzurlu ve mutlu halinizden faydalanacaklardır. Çevrenizdeki insanlara gülümseyin ve onlarında yüzlerinin gülmesine yardımcı olun. Yapmak istediğiniz bazı şeylere de adım atmak için fırsat yakalayacağınızı söyleyebiliriz. Önünüze hiç beklemediğiniz bir teklif gelebilir. Bu teklifi hemen geri çevirmemelisiniz biraz durup düşünseniz sizin için çok iyi olacak. Bazı küçük tartışmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tartışmaların gününüzü mahvetmesine izin vermeyin ve sakin olun. Bu sayede kazanan siz olacaksınız. 

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hafta başında fikirlerinizi dile getirirken çevrenizdekilerin üzerinde baskı kurmamaya özen göstermelisiniz. Gurur ve kibir bu dönemde hiç işinize yaramaz. Yönettiğiniz topluluğun desteğini arkanızda hissederseniz, değişen yaşam koşulları sizin için daha avantajlı hale gelecektir. Özellikle uzaklar ve yurt dışı konularıyla ilgili gerginliklerle hafta ortasında uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Hukuki meseleler, akademik konularda koşullar umduğunuz gibi ilerlemeyebilir. Sabırlı olmalı, son karara saygı duymalısınız. Perşembe günü Ay’ın İkizler burcuna geçişiyle arkadaş gruplarınızla ortak etkinliklere katılabilir, keyifli sohbetlerle üzerinizdeki stresi atabilirsiniz. Tanışacağınız yeni kişilerin size sunacağı birliktelik teklifleri sayesinde riske açık bir projede görev alma heyecanına kapılabilirsiniz. Ani seyahatler ya da taşınma gündeme gelebilir.

Başak Burcu 13 Ağustos 2020 Perşembe Burç Yorumu

İlişkisi olmayan başaklar için bugün oldukça kazançlı bir gün olacak diyebiliriz. Çünkü uzun bir süredir aşk hayatınızda sürüp giden durgunluk bugün tamamen silinip gidecek ve aşık olacaksınız. Hemde hiç beklemediğiniz anda ve sürpriz bir şekilde. Uzun zamandır bunu bekliyordunuz bu aşk sizi bambaşka biri yapacak ve her geçen gün aşkınız giderek artacak. Tek yapmanız gereken yanınıza gelen kişiyi reddetmemek olacak. Çalışma hayatınızda ise bazı planlarınız ve projeleriniz var fakat kimseyle paylaşmıyorsunuz. Özgüvenli olun ve neler yapabildiğinizi bununla birlikte neler yapabileceğinizi herkese gösterin. Hiç zor değil

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yeni haftaya adım atarken hayatın yoğun temposu üzerinizde stres ve baskı yaratmış olabilir. Sanki öne atılarak lider olmak istediğiniz bir alanda arkanızdan çekiştirilip, durduruluyormuş gibi bir hisse kapılabilirsiniz. Bu dönemde rekabet konusu kafanızı kurcalayacaktır. Ummadığınız harcamalar karşısında bütçenizin kontrolünüzden çıktığını izlemek sizin gibi düzen seven bir kişi için endişe yaratan bir durum olabilir. Bu nedenle temel kaynaklarınıza güvenmeli, risk almadan gelişme kaydedemeyeceğinizi de kabullenmelisiniz. Hafta ortasında aşk hayatınızda ciddi konularla karşı karşıya gelebilirsiniz. Aşkı yaşamak isterken, mesafeler nedeniyle sevdiğinizle bir arada olamamak canınızı sıkabilir. Hafta sonu Merkür ve Mars’ın uyumlu etkileşimi ile uzun zamandır durağan giden ilişkilerinizde ani bir canlanma meydana gelir. Kalp kırmamaya özen gösterin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz