Burçlar Nuray Sayari 13 Ağustos 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
54

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

Koç Burcu 13 Ağustos 2020 Perşembe Burç Yorumu

Bu sıralar kendinizi yeni ortamlara atmak isteyebilirsiniz. Yeni ortamlar, yeni kişiler, yeni fırsatlar demektir. Pek çok kişi yeni bir yere girdiğinde epey zorluk yaşasa da siz hemen uyum sağlayacak ve herkese hemen alışacaksınız. Kendinizi çalışma hayatınızda biraz isteksiz hissedebilirsiniz. Bunun sebebi işlerin istediğiniz gibi gitmemesinden kaynaklanıyor olabilir. Fakat unutmayın işleri tamamen değiştirmek ya da düzeltmek sizin elinizde Tek yapmanız gereken ise biraz beyin fırtınası. Çalışma hayatınızda size tek motivasyon sağlayan şey ise kazandığınız ücret gibi gözüküyor. Daha çok çaba daha çok kazanç demek unutmayın. 

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta zorlu ve mücadeleli kararlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda otorite figürleri, çalışma koşullarının anayasasını adeta baştan yazıp, sizi öfkelendirerek, isyankar bir tavır içine sokabilir. Bu nedenle soğukkanlılığınızı korumalı, cesur tavırlarınızın size zarardan çok yarar vermesini sağlamalısınız. Zira unutmayın ki yayınlanmış bir anayasaya karşı gelmek, suç işlemek anlamına gelir. Bu nedenle özellikle finansal koşullarınızdaki hızlı değişimi dikkatle takip etmeli, kişisel gücünüzün altını çizmelisiniz. Diğer yandan Aslan burcundaki hareketli süreç, gerek çocuğunuz gerekse hayat arkadaşınızla hızlı akan bir sosyal yaşamın içine girmenize neden olabilir. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Ayrıca Spekülatif yatırımlara karşı ihtiyatlı olmalısınız.

BOĞA BURCU

Boğa Burcu 13 Ağustos 2020 Perşembe Burç Yorumu

Bugün fikirlerinizi başkaları ile paylaşabilir ve onlarla hayallerinizin heyecanını yaşamak isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler bu hayalleriniz gerçek olmayacağını söyleyebilirler fakat siz doğru şekilde hareket eder ve doğru adımlar atarsanız gerçekleşmemesi için önünüzde hiçbir engel bulunmuyor demektir. Unutmayın çevrenizde sizi çok seven kişi sayısı kadar sevmeyen kişi de var. Aşk hayatınızda ise oldukça mutlu bir dönemdesiniz. Partnerinizle olan uyumunuz herkesin dilinde. Birbirinize karşı olan aşkınız hiç bitmesin istiyorsanız birbirizi anlamaya ve önyargılı davranmamaya özen göstermelisiniz. Bugün size kötü bir haber ulaşmayacak aksine çok güzel bir gün olacak. 

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hafta başında burcunuzda seyahat eden Ay’ın ışığından aldığınız güç ile ev ortamınızda neşeli, coşkulu ortamlar yaratmak için sevdiğiniz dostlarınızla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde gösterişten uzak kalmalı, kendi mutluluğunuz için yaşamsal kararlara yönelmelisiniz. Artık bugüne kadar yapılan fedakarlıklara dur deme zamanı. Bundan sonra sizi takdir edenlerle yollarınızı birleştirmelisiniz. Çarşamba günü hiç ummadığınız birinden zarar görebilirsiniz. Kıskançlık, çekememezlik temaları ortaya çıkabilir. Hukuksal girişimlerle ilgili beklenmedik gelişmelere hazır olmalı, sakinliğinizi koruyarak işin uzmanlarından destek almalısınız. Hafta sonu hayatınızda önemli bir erkek figürüyle bir fikir çatışması yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

İkizler Burcu 13 Ağustos 2020 Perşembe Burç Yorumu

Bugün iletişim açısından oldukça güzel bir gün geçireceksiniz. Hem sosyal hem de iş hayatınızda herkese her istediğinizi bu sayede yaptırabileceksiniz. Fakat siz yaptırdığınız işleri yinede bir kontrolen geçirmelisiniz. Hataları göz ardı etmeyen bir yöneticiniz var. Aşk hayatınızda ise partnerinize karşı söylediklerinizi uygulatmaya çalışmamalısınız. Bu durum partnerinizin hiç hoşuna gitmeyecek ve bir sürü tartışma yaşayacaksınız. Uzun süredir görüşmek istediğiniz eski arkadaşlarınız var. Bugün onlarla bir araya gelme fırsatını yakalayabilirsiniz. Onlarla dertleşmek ve sıkıntılarınızı paylaşmak size çok iyi gelecektir. Hatta bundan sonra daha sık görüşeceksiniz. 

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta hiç alışık olmadığınız sabit ve ciddi konularla haşır neşir olup, bir süre sosyal kelebek özelliğinizi rafa kaldırmak isteyebilirsiniz. Ya da yakın çevrenizdeki bazı dost bildiğiniz kişilerle yollarınızı aniden ayırmak durumunda kalabilirsiniz. Herkesten dost olamayacağını anladığınız günlerden geçiyorsunuz. Bireysel gücünüzle hayatınızı dilediğiniz şekilde yönlendirebileceğinizi kavradığınız zaman her şey sizin için daha kolay olacak. Hafta ortasında Ay’ı misafir etmeye hazırlanırken, ele avuca sığmayan, riski seven birisi hayatınıza girip, gelecek planlarınızı bir anda değiştirmenize neden olabilir. Gerek özel gerekse iş hayatınızdaki bu ani tanışmalara karşı temkinli olmalısınız. Hafta sonu iki eril enerji Merkür ile Mars’ın dinamik etkileşimi kardeş ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizin gerilmesine neden olur. Yaratıcı dönemdesiniz. Bunu değerlendirin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz