Burçlar Nuray Sayari 11 Ağustos 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
65

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

Koç Burcu 11 Ağustos 2020 Salı Burç Yorumu

Sıkıntılarınızın geçeceği ve rahata kavuşacağınız bir zamana geliyorsunuz sizi rahatlatacak bir dönem. Geleceğinize dair güzel şeyler yaşayacaksınız sakın pes etmeyin. Hayatınıza yön vermek isteyen insanlar olacak fakat siz buna izin vermediğiniz taktirde kimse hayatınıza karışamaz. Kuracağınız arkadaşlıklar çok önemli fakat arkadaş seçimini yapmakta sizin elinizde iyi arkadaşlar seçtiğiniz taktirde hayatınız daha da mutlu olacak. Sarf ettiğiniz onca çabanın boşa gitmesini istemezsiniz bu yüzden kendinizi daha fazla sıkmalısınız her şeyin daha iyi bir şekilde yola girdiğini göreceksiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta zorlu ve mücadeleli kararlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda otorite figürleri, çalışma koşullarının anayasasını adeta baştan yazıp, sizi öfkelendirerek, isyankar bir tavır içine sokabilir. Bu nedenle soğukkanlılığınızı korumalı, cesur tavırlarınızın size zarardan çok yarar vermesini sağlamalısınız. Zira unutmayın ki yayınlanmış bir anayasaya karşı gelmek, suç işlemek anlamına gelir. Bu nedenle özellikle finansal koşullarınızdaki hızlı değişimi dikkatle takip etmeli, kişisel gücünüzün altını çizmelisiniz. Diğer yandan Aslan burcundaki hareketli süreç, gerek çocuğunuz gerekse hayat arkadaşınızla hızlı akan bir sosyal yaşamın içine girmenize neden olabilir. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Ayrıca Spekülatif yatırımlara karşı ihtiyatlı olmalısınız.

BOĞA BURCU

Boğa Burcu 11 Ağustos 2020 Salı Burç Yorumu

Sıkıntılı bir zamandan geçeceksiniz fakat her şeyin üstesinden geleceksiniz ve size yardım eli uzanacak bunları geri çevirmemeye özen gösterin. Uyku düzeninizi artık yola koymanız gerekiyor aksi taktirde uyku düzeniniz bozulacak ve hayata karşı bakış açınız bile negatif olacak. Harcamalarınızda daha dikkatli olmanız gerekiyor Çünkü çok istediğiniz bir şeyi elde edebilmeniz için gereken belirli bir miktar bütçeniz olması gerekiyor. Partnerinizle bazen anlaşmazlıklar yaşıyorsunuz fakat birbirinizi çok seviyorsunuz ama verdiğiniz değerin 2 3 kat daha fazlasını verirseniz oda size aynı şekilde dönüş sağlayacak.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hafta başında burcunuzda seyahat eden Ay’ın ışığından aldığınız güç ile ev ortamınızda neşeli, coşkulu ortamlar yaratmak için sevdiğiniz dostlarınızla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde gösterişten uzak kalmalı, kendi mutluluğunuz için yaşamsal kararlara yönelmelisiniz. Artık bugüne kadar yapılan fedakarlıklara dur deme zamanı. Bundan sonra sizi takdir edenlerle yollarınızı birleştirmelisiniz. Çarşamba günü hiç ummadığınız birinden zarar görebilirsiniz. Kıskançlık, çekememezlik temaları ortaya çıkabilir. Hukuksal girişimlerle ilgili beklenmedik gelişmelere hazır olmalı, sakinliğinizi koruyarak işin uzmanlarından destek almalısınız. Hafta sonu hayatınızda önemli bir erkek figürüyle bir fikir çatışması yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

İkizler Burcu 11 Ağustos 2020 Salı Burç Yorumu

Yalnız kaldığınızı düşündüğünüz anda biri ile tanışabilirsiniz ve bu insan size çok iyi gelebilir sizden yaşça büyük olabilir ve bu daha iyi çünkü sizi anlayabilecek insanlar çevrenizde. Karakterinizden ödün vermemeye özen gösteriyorsunuz ama bazen olayları farklı yönlere çeken insanlara ders vermek adına Güzel planlarınız var ve planlarınızı gerçekleştireceksiniz. hayatımız bazen dörtdörtlük gitmeyebilir sıkıntılı geçirdiğimiz zamanlarda oluyor fakat daha güzel yerlerde daha güzel şartlarda olduğumuz zaman sıkıntıya girmeden dört dörtlük yaşadığımız zamanlarda oluyor siz yine de tedbirinizi alıp hayatınıza daha da güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. 

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta hiç alışık olmadığınız sabit ve ciddi konularla haşır neşir olup, bir süre sosyal kelebek özelliğinizi rafa kaldırmak isteyebilirsiniz. Ya da yakın çevrenizdeki bazı dost bildiğiniz kişilerle yollarınızı aniden ayırmak durumunda kalabilirsiniz. Herkesten dost olamayacağını anladığınız günlerden geçiyorsunuz. Bireysel gücünüzle hayatınızı dilediğiniz şekilde yönlendirebileceğinizi kavradığınız zaman her şey sizin için daha kolay olacak. Hafta ortasında Ay’ı misafir etmeye hazırlanırken, ele avuca sığmayan, riski seven birisi hayatınıza girip, gelecek planlarınızı bir anda değiştirmenize neden olabilir. Gerek özel gerekse iş hayatınızdaki bu ani tanışmalara karşı temkinli olmalısınız. Hafta sonu iki eril enerji Merkür ile Mars’ın dinamik etkileşimi kardeş ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizin gerilmesine neden olur. Yaratıcı dönemdesiniz. Bunu değerlendirin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz