Ana Sayfa Astroloji Burçlar Nuray Sayari 8 Ağustos 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 8 Ağustos 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
60

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

Koç Burcu 8 Ağustos 2020 Cumartesi Burç Yorumu

Size değer vermeyen insanlarla birlikte olmak zorunda değilsiniz. Kafanızı toparlamanız gereken bazı konular var, bu konulara biraz daha geniş açıyla bakarsanız her şeyi daha iyi görebilirsiniz. Yaşadığınız bazı ufak sıkıntılar var fakat bu sıkıntılarınızın kutunuza yardım edecek bir kişi ile tanışacaksınız bu tanışacağınız kişi size çok yardımcı olacak. Herkesin sizi anlamasını bekliyorsunuz fakat her seferinde karşı taraftan sizi anlamasını beklemeyin bazen sizin de kendinizi anlatmaya çabalamanız lazım. Aileniz ile bir konu hakkında tartışabilirsiniz bu konu ise maddi anlamda olabilir çok harcama yaptığınız için aileniz artık size maddi olarak destek çıkmaya bilir bu yüzden kendinize çekidüzen verin. 

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hafta başında Kova burcunda meydana gelecek Dolunay size gelecek planlarınızla ilgili ciddi farkındalıklar yaşatacak. Zira yeni hedefleriniz konusunda ilk aklınıza geleni, sorumluluğunu üstlendiğiniz ailevi ilişkileriniz nedeniyle hemen yürürlüğe koyamayacağınızı anlayacaksınız. Salı günü yönetici gezegeniniz Mars ile fırsatların habercisi Oğlak’taki Jüpiter arasındaki zorlayıcı iletişim, yöneticilerinizle fikir ayrılığına düşmenize neden olabilir. Yeni projeler hakkında otorite figürlerinin sizi yeteri kadar anlamadıklarını düşünüp, karamsarlığa kapılabilirsiniz. Ebeveynlerinizle aranızda çatışmalar gündeme gelebilir. Olayları büyütmemeli özellikle 5 Ağustos’tan sonra Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle, doğal neşenize ve iyimser yapınıza tekrar geri dönmelisiniz. Cuma günü Yengeç burcuna geçecek olan Venüs, ev ortamınızdaki ilişkilere sevecenlik taşıyacaktır.

BOĞA BURCU

Boğa Burcu 8 Ağustos 2020 Cumartesi Burç Yorumu

Artık enerjinizin düştüğünü düşünüyorsunuz eskiden doyasıya eğlendiğiniz zamanlar şimdi yok. Sabırsızlığınız konusunda bir daha sabırlı olmayı öğrenmelisiniz ve işlerin yoluna girdiğinin farkına varacaksınız. Partnerinizle ufak tartışmalar yaşayacaksınız ve bu ufak tartışmalar eski sevgilinizin yüzünden olacak ,fakat aldırmayın çünkü siz partinizi o kadar çok seviyorsunuz ki geçmişinizi silmiş durumdasınız. Yapacağınız iş üzerine dair herkese danışacaksınız ama en çok dinlediğiniz insanlar aile büyükleriniz olacak çünkü onlar ne diyorsa haklıdır ve doğru olanı gösteriyordur, kafanıza yatan ilk şeyi yapacaksınız. 

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bayramın sonuncu günü Kova burcunda meydana gelecek olan Dolunay, sizi farklı bir kariyer hayatına taşıyacak olayların düğmesine basabilir. İş değiştirmek, terfi etmek, telekomünikasyon alanında faaliyet göstermek, sosyal ağlar üzerinden geniş kitlelerle iletişim kurmak, bir anda dikkatinizi yönelteceğiniz konular arasında yerini alır. Bu dönemdeki değişimler 2021-2023 yılları arasındaki özel hayatınızdaki olaylarında hızlı bir şekilde şekillenmesine neden olur. Hafta ortasında Aslan burcuna geçen Merkür’ün etkisiyle gayrimenkul yatırımlarınızla ilgili hızlı kararlar alabilir, evinizde sevdiğiniz dostlarınızla güzel vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ayrıca bu dönemde kendinizi sanatsal faaliyetler ya da yaratıcılığınızı kullanacağınız aktiviteler içinde bulabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

İkizler Burcu 8 Ağustos 2020 Cumartesi Burç Yorumu

Sizinle iletişime geçmek isteyen biri var fakat sevgilinizden dolayı sizinle iletişime geçmekte zorluk çekiyor ve çekiniyor amacı sarkıntılık değil, sadece dostça yaklaşıp, samimi bir arkadaşlık kurmak. Kafanıza uymayan veya yatmayan şeylerde bayağı bir ısrarcı oluyorsunuz, kafanıza yatana kadar uğraşıyorsunuz, sizin için de zor fakat içinize silmeyen şeyleri zorla kabul edemiyorsunuz. Sevgilinizle birlikte gelecek planları yapıyorsunuz, her şeyin hayırlısını dileyin Allah zaten sizi sevdiğinize kavuştaracak. Kendi geleceğinize dair güzel planlarınız var, sakın pes etmeyin daha yolun başındasınız, bu yüzden kafa karışıklığınız olabilir siz yine de kendi gönlünüze yatan şeyi yapın. 

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yönetici gezegeniniz Merkür, Pazartesi günü yaşanacak Kova’daki dolunayın ardından en nihayet 20 Ağustos’a kadar görkem ve ihtişamın temsilcisi Aslan burcuna geçiyor. Demek ki Aslan burcunun etkisini kısa yolculuklar, yakın akrabalar ve kardeşle ilişkiler, eğitsel konular, yetenekler, ticari faaliyetler alanınızda yoğun olarak deneyimleyeceksiniz. Diğer yandan haftanın son iş günü Yengeç’e geçerek Eylül başına kadar burada kalmaya devam edecek olan Venüs sayesinde uzun zamandan beri beklediğiniz gelirinizdeki artışı elde etme şansını yakalayabilirsiniz. Ama bu şans kapınızı kendiliğinden çalmayacaktır. Özellikle Salı günü meydana gelecek olan Mars ve Jüpiter’in arasındaki gerilimli etkileşim nedeniyle maddi konularla ilgili ortak paylaşımlarınızda fikir ayrılıklarına düşebilir, yanlış anlaşıldığınızı düşünebilirsiniz. Sabırlı olmalı, doğruluğuna inandığınız hedeflerinize sağlam adımlarla yılmadan ilerlemelisiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz