Burçlar Nuray Sayari 6 Ağustos 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

35

Yay Burcu 6 Ağustos 2020 Perşembe Burç Yorumu

Çevrenizden almış olduğunuz haberler moralinizin düzelmesinde önemli etken olacak. Geçtiğimiz zamanlarda yaşamış olduğunuz hayal kırıklıkları veya geçirmiş olduğunuz başarısızlıklar size sıkıntı veriyordu. Gün içerisindeki gelişmelerle geçmişinizdeki bu durumun geçerli bir sebebi olduğunun farkına varacaksınız. Kendinizi üzmemeye dikkat et. Çünkü bugünlerde mutluluğa, morale en çok ihtiyacı olan burçsunuz. Gelecek günlerde, bugün de dahil, bazı şeyleri planlayarak hareket etmeyi istiyorsunuz. Özellikle aşk hayatınızı belirli bir düzene sokmak istiyorsunuz. Risk almak şu sıralar size pek uygun gelmeyebilir. Şunu unutmayın ki şanslı bir burçsunuz. Sizi kaybı olmayacak durumlar risk alabilir, şansımıza güvenebilirsiniz. Fakat dediğimiz gibi, risk alırken kaybedecek hiçbir şeyiniz olmamalı. 

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Haftanın ilk günü akşam saatlerinde Kova burcunda meydana gelecek olan Dolunay, günlük hayatınızda hiç beklemediğiniz olaylarla sizi buluşturabilir. Çalışma hayatınızda birlikte vakit geçirdiğiniz kişilerle aniden yollarınızı ayırmanız gerekebilir. Zira Boğa burcundaki Uranüs’ün dolunayı etkisi altına almasıyla hayatınızdaki standart koşulları kökten değiştirmek durumunda kalacaksınız. İlk başta zor olsa da sizin gibi özgür düşünceli birinin gelecekte bu durumu avantaja çevirmesi mümkün olacaktır. Maddi konular ve ortak gelirlerle alakalı bu dönemde sıkı bir mücadele içine de girmek istersiniz. Merak etmeyin önümüzdeki haftadan itibaren finansal alanda rahatlama süreci başlar. Hafta ortasından sonra yurt dışı bağlantılarınızla ilgili yüzünüzü güldüren hızlı geri dönüşler alacaksınız. Özellikle akademik ve tanıtımla ilgili çabalarınız karşılıksız kalmayacaktır.

Oğlak Burcu 6 Ağustos 2020 Perşembe Burç Yorumu

Düşüncelerinize ve fikirlerinize saygı duyulmasını istiyorsunuz. Bu konuda saygısızlık yapacak herkesi hayatınızdan uzaklaştıracak kadar keskin bir yapıya bürüneceksiniz. Buradan da anlaşılacağı gibi saygı sizin için çok önemli. Bazı durumlarda kendinizi köşeye sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Bu hissiyatınızı kolayca atlatabilmeniz için soğukkanlı olmalısınız. Çünkü siz oğlak burçları sıkıntıya veya tansiyonu yüksek bir ortama girdiğinizde kendi benliğinize dönmekte zorlanıyor, çok fazla zaman harcıyorsunuz. İş hayatınız konusunda şu an var olan işinizden memnun olsanız dahi ayrılmayı düşünebilirsiniz. Çünkü kendi işinizi yapmak size daha cazip geliyor. Şunu unutmayın ki kendinizi garantiye almadan hiçbir işe atılmayın. Çok fazla hareketli zamanlar geçirdiğinizden dolayı hangi işin daha avantajlı olduğu konusunda yanılma ihtimaliniz yüksek.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Beklenmeyeni bekle” diyen Uranüs’ün etkisini yansıtan güçlü bir dolunay ile haftayı karşılıyorsunuz. Bu durum ortaklarınız ya da partneriniz ile aranızda ani değişimler yaratacak durumları tetikleyebilir. Bu etkiyi huzursuzluk ve gerilim olarak değil, baş döndürücü değişimlere beraber adapte olmak için kullanın. Aksi takdirde geçmişten beri emek verdiğiniz ortaklıklarda kopuşlara ya da uzaklaşmalara neden olabilirsiniz. Tabii madalyonun ters yönünden bakarsak bu dolunay size hiç beklemediğiniz aşk ilişkileri ya da sürpriz iş projeleri taşıyacaktır. Ama iletişim gezegeni Merkür’ün burcunuzdaki Satürn ile yaşayacağı karşıtlık, sizi fazla ciddi ve yalnız kalmayı tercih eden bir yaklaşıma itebilir. Bu duruma izin vermemeli hayatın paylaştıkça güzelleştiğine ve daha neşeli hale geldiğine odaklanmalısınız. Neyse ki Çarşamba günü Merkür’ün Aslan’a, Cuma günü de Venüs’ün Yengeç’e seyahat etmesiyle, eski affedici, yapıcı, neşeli doğal halinize geri dönersiniz. Bu görünümler size Eylül başına kadar tatmin edici maddi kazanımlar taşıyacaktır. Özellikle bir kadınla yapacağınız ortak projenin bolluk ve bereketiyle huzurlu olursunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz