Burçlar Nuray Sayari 6 Ağustos 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

35

Terazi Burcu 6 Ağustos 2020 Perşembe Burç Yorumu

İçinizdeki yaşam gücünün farkına varacaksınız. Bu gücünüzle birlikte günlük hayatta yapmış olduğunuz her türlü işin üstesinden kolayca geleceksiniz. Dikkatinizi gayet iyi şekilde toparlamayı bildiğinizden dolayı çevreniz tarafından takdir ediliyorsunuz. Yakın zamanda yeni iş teklifleriyle karşılaşabilirsiniz. Şu anda varolan işinizden daha iyi tekliflerde gelebilir. Ancak kalıcılığı en yüksek olan işi tercih etmeniz size uzun soluklu bir yatırım olacak. Girişeceğiniz bazı işlerde, buna günlük işlerinize dahil, etrafınızdaki insanların düşüncelerini ve eleştirilerini kabul etmelisiniz. Aşk hayatınız bugün hareketlenme göstermeyecek, olduğu yerde sayacak.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hafta başında Kova burcunda meydana gelecek olan zorlu dolunay ile beraber aşk hayatınız, sosyal ilişkileriniz ya da çocuğunuzla ilgili konularda artık son bir karar vermek zorundasınız. Dolunaylar her zaman bir farkındalık süreci olarak değerlendirilmelidir. Bu dönemde iletişim gezegeni Merkür’ün kısıtlayan Satürn ile yaşayacağı karşıtlık ve Koç burcundaki savaşçı Mars ile fırsatların habercisi Jüpiter’in zorlu etkileşimleri ile hayatınızdaki temel noktaları yeniden gözden geçirmek isteyeceksiniz. Bu güçlü etkiler ışığında yeni gruplara katılabilir, sosyal organizasyonlarda sesinizi güçlü bir şekilde duyurabilirsiniz. Ayrıca özel hayatınızda iki kişi arasında seçim yapmak zorunda kalmaya karşı hazır olun. Standart hayatınızı bir anda değiştirecek, size yeni heyecanlar yaşatacak biri hayatınıza aniden girebilir. Bu sürecin sorumluluklarını üstlenmek yine size düşecektir. Cuma günü yönetici gezegeniniz Venüs’ün 6 Eylül’e kadar Yengeç burcuna geçişiyle annenizle olan ilişkilerde bir yakınlaşma meydana gelir. Kariyerinizdeki sunumlar için uygun bir dönem.

Akrep Burcu 6 Ağustos 2020 Perşembe Burç Yorumu

Gün içerisinde kısa mesafeli yolculuklara çıkabilirsiniz. Bu yolculuklar şehir içinde de olabilir şehir dışında da. Yorgunluğunuz hat safaya ulaşabilir. Son zamanlarda kendinizi fazla yıpratıyorsunuz. Bazı şeylerin olduğundan daha iyi bir halde olmasını istemeniz yorgunluğunuzu daha fazla tetikliyor. Üşengeç ve umursamaz tavırlarınızla elinizde olan değerli işinizi kaybedebilirsiniz. Planını kurduğunuz bazı şeyleri biran önce faaliyete geçirmelisiniz. Aşk hayatınızdaki stresli döneminiz geride kalıyor. Partnerinizle yaşamış olduğunuz sorunlar yavaş yavaş çözüme kavuşuyor. Ancak çözüme kavuşmaya başladığından dolayı da ipleri gevşetmemekte fayda var. Eğlenmeyi fazla seviyorsunuz. Bu yüzden de yakın zamanda seyahat planları kurabilir, eğlenmek için uygun yerleri araştırmaya başlayabilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hafta başında meydana gelecek olan değişimin habercisi Uranüs etkili dolunay, ikili ilişkilerinizde sizi şaşırtacak değişimlere neden olacak. Uzun zamandır birlikte olduğunuz insanı baniden iyi tanımadığınızı düşünebilir ya da onun son derece ileri görüşlü fikirleri karşısında şaşkına dönebilirsiniz. Bu dönemde ortaklık tekliflerine hemen onay vermemeli hızlı değişimin olası sonuçlarını adeta bir mercek altına alarak dikkatlice incelemelisiniz. Salı günü yönetici Mars’ın gittiği yere bolluk taşıyan genişleme fırsatı sunan Jüpiter ile kuracağı zorlu iletişim, gündelik hayatınızda kardeş veya yakın akrabalarınızla olan iletişimde ani öfke ve kontrolsüz bir durumla karşılaşmanıza neden olabilir. Sakin kalmalı, rutin hayatınızın huzurunu kimsenin bozmasına izin vermemelisiniz. Bu dönemde yapacağınız kısa yolculuklarda risklere karşı tedbirli olmakta yarar var. Cuma günü ilişkiler ve uyum sembolü Venüs’ün Eylül’e kadar Yengeç’e geçmesiyle, uzak yolculuklar gündeme gelebilir ya da uzakta yaşayan sevdiklerinizle buluşup, mutlu zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz