Burçlar Nuray Sayari 6 Ağustos 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

35

Yengeç Burcu 6 Ağustos 2020 Perşembe Burç Yorumu

Aşırı derece ilgilen kabul ettiğiniz yüksek ve fikirlerinizi paylaşacağınız bir yakınınız olduğu için çok şanslısınız. Hayatınızda bazı işleri yoluna sokacaksınız ve herşey istediğiniz gibi gidecek. Kendinize yeni bir düzen kuracaksınız ve bu düzen içerisinde huzurlu ve mutlu olacaksınız size iyi gelen şeyin aile olduğunu bir kez daha anlayacaksınız. Doğru bir şekilde yatırım yaptığınızda her şeyin daha güzel ve düzenli olduğunu göreceksiniz kenarda olan birikiminiz de size farklı bir rahatlık verecek. 

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

28 Mayıs’tan beri misafir ettiğiniz iletişim kahramanı Merkür’ü hafta ortasında Aslan burcuna yolcu ederken, Cuma günü, ilişkiler, uyum, ahenk ve para konularının temsilcisi Venüs’e Eylül başına kadar kapılarınızı açıyorsunuz. Bu dönemde maddi kazancınızda hatırı sayılı artışlar gözlemler ya da yatırımlarınızdan gelir elde edersiniz. Diğer yandan hafta başında meydana gelecek olan Kova burcundaki dolunayın da etkisiyle, duygusal ilişkilerinizde ateşli bir döneme adım atmaya hazır olun. Eski dostluklar ya da geçmişten taşınan aşklar bu süreçte bir anda sizi etkisi altına alabilir. Salı günü savaşçı Mars ile sağduyulu fırsatların habercisi Jüpiter’in gerilimli etkileşimiyle, ailenize karşı sorumluluklarınızı yerine getirmek için üzerinizde bir baskı hissedebilirsiniz. Hayatı geldiği gibi yaşamak, bireysel özgürlüğünüzün tadını çıkartmak unutmayın ki herkes gibi sizin de en doğal hakkınız olacaktır. Temel prensiplerinizden uzaklaşmadan, yanında kendinizi huzurlu ve mutlu hissettiğiniz kişilerle bir arada olup hayatın tadını çıkartın.


Aslan Burcu 6 Ağustos 2020 Perşembe Burç Yorumu

Kariyer hayatınızda bazı ufak sıkıntılar yaşayabilirsiniz fakat bunu aldırmazsanız daha iyi yerlerde olacaksınız. Partnerinizle birlikte gireceğiniz bazı ortamlar kahkaha dolu ortamlar olabilir ve bu ortamlar size çok iyi gelecek fakat partnerinizle daha huzurlu olduğunuzu anlayacaksınız. Kuracağınız bazı ilişkilerde soğuk ve samimiyetsiz davranabilirsiniz ve iletişiminiz çok iyi olmayabilir bu yüzden kendinize biraz daha çekidüzen vermelisiniz. Sevdiklerinizle yaşam dolu bir hayat paylaşacaksınız ve sevinciniz gitgide daha da artacak. Çevrenizdeki ilgiyle fazla şımarabilirsiniz fakat kendinize dur demeyi çok iyi biliyorsunuz. 

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta ikili ilişkilerinizde baş döndürücü gelişmeler yaşamaya hazır olun. Bayramın son günü Kova burcunda meydana gelecek olan dolunayın ardından hafta ortasında iletişim ve beceri ustası Merkür’e 20 Ağustos’a kadar ev sahipliği yapacaksınız. Yeni aşklar ya da eski ilişkilerde yeni kararlar, ortaklıklarla ilgili çarpıcı gelişmeler, kapınızı her an çalabilir. Kişisel fikirlerinizi özgürce ifade etmek ve bunlarla ilgili takdir beklemek konusunda gökyüzünün fısıltılarına kulak verin. Diğer yandan mücadeleyi seven Mars ile bolluk ve bereket temsilcisi Jüpiter’in arasındaki zorlu etkileşim, elinizde olmayan nedenlerden kaynaklanan gündelik krizlere hızlı çözüm üretmenizi zorunlu kılar. Bu etki ile uzun yolculuklarınızda veya resmi işlemlerinizde son anda iptaller gündeme gelebilir. Cuma günü Venüs’ün 5 Eylül’e kadar Yengeç burcuna geçmesiyle ilişkilerinizi gizli bir enerjiyle yaşamak istersiniz. Sindirim sistemi ve iskelet yapınızla ilgili bedeninize özen göstermelisiniz.

Başak Burcu 6 Ağustos 2020 Perşembe Burç Yorumu

Aşırı bir şekilde maddi harcama yaparsanız kendinize zarar vermiş olursunuz ve bu yüzden kendinize bir sınır koyup harcamalarınıza dikkat etmekte fayda var. Bayram tatili için yurtdışına çıkmayı düşünüyorsunuz , inşallah hayallerinizi gerçekleştirirsiniz. Sosyal yaşantınızda vazgeçilmez bir dost veya arkadaş olabilirsiniz ve aranan insan olacağınıza emin olun siz yine de kendinizi bozmayın hep alçakgönüllü olmaktan vazgeçmeyin. Bu ara pozitif değişimler olabilir ve size bu çok iyi gelecek.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bilgi, beceri ve ticari faaliyetlerin temsilcisi yönetici gezegeniniz Merkür, Çarşamba günü Aslan burcuna geçmeden önce gündelik yaşamınız üzerinde Kova burcunda zorlu bir dolunay meydana gelecek. Bu etkiler altında, hakkınızda yapılan dedikodular ve arkanızdan iş çevirmek isteyenlere hiç kulak asmadan, doğru bulduğunuz değer ve ilkeler üzerinden hedeflerinize emin adımlarla ilerlemekten asla vazgeçmemelisiniz. Bu yolda karşılaşacağınız zorluklar sizi yıldırmak yerine daha güçlenmenize neden olur. Finansal koşullarda zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Bu yorucu stres yüklü yaşam temposunu iyi tolere edemezseniz sağlığınız üzerinde olumsuz etkilerle karşı karşıya kalırsınız. Gündelik fiziksel aktivitelerinize ve beslenmenize özen göstermelisiniz. Dolaşım sisteminizi destekleyen diyet uygulamasını denemek sizin için doğru olacaktır. Cuma günü Yengeç burcuna geçecek olan Venüs sayesinde arkadaşlarınızla vakit geçirmek size huzur verir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz