Burçlar Nuray Sayari 5 Ağustos 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
85

Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri.5 Ağustos 2020 Çarşamba günü burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 5 Ağustos 2020 Çarşamba (Günlük Burç Yorumları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı yorumları), Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuların Rezzan Kiraz ve Nuray Sayar.

5 Ağustos 2020 Çarşamba günü için bugün tüm burç yorumu bekleyenler için bütün burçların teker teker ayrıntılı bir şekilde yorumları

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

İşte 5 Ağustos 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları…

Koç Burcu 5 Ağustos 2020 Çarşamba Burç Yorumu

Koçlar Cuma günümüz, 02:29 Ay-Neptün olumlu görünümüyle başlıyor ve bu enerji, moral kazandırıcı, rahatlatıcı yanıyla huzur veriyor. Sabah lerinde derinlikli düşünme, yaratıcı tarzda işlerimizi ele almak mümkün gözüküyor. İlham ve sezgi gücünüz bir hayli yükselecektir.

10:58 Ay-Venüs olumlu görünümü, tutkularımızı işaret ederken, ilişkimizle alakalı konulara ciddiyetle bakmamızı sağlıyor.

12:29 Ay-Mars mücadeleci görünümünde, amacımıza uygun şekilde dış dünya ile bağlantı kurmaya çalışmanın göstergesidir. Maddi ve manevi anlamda sıkıntılarımız vardır ve bunları gidermemiz gerekmektedir. Eğer istediğimiz gibi gelişmeler olmazsa sıkılabiliriz. Bu görünüm bazı kişilerle yapılan derin sohbetlerin, bağlantıların de işaretçisidir.

16:39 Ay-Pluto arasındaki görünüm, derinliklerimizle temasımızı sağlarken, ortama göre hareket etmenin önemini vurguluyor. Fakat biz, hiç kimsenin üzerinizde baskı kurmasına izin vermekten yana değiliz. Çıkarlarınızı ister istemez ön planda tutabiliriz.

Size iyi gelen insanlar olacak ve bu insanları kaybetmemeye özen gösterin çünkü onları kaybederseniz çevrenizden bir kaç iyi dost eksilmiş olacak. Sabırlı olursanız her şey sizin için daha iyi olacak hayata karşı pozitif yaklaşmayı öğrendiğinizde keşke daha önce böyle yapsaydım diyeceksiniz. Bütçenize dikkat etmekte fayda var harcamalarınızı kısıtlamanız gerekiyor ve bunu başarırsanız olgunlaştığınızın farkına varcaksınız. Hayata karşı bakış açınız değişecek ve güzel kararlar alacaksınız bu yola devam ederken önümüze bir sürü engel çıkacak ve bu engelleri aştığınız taktirde her şey sizin için daha güzel olacak. Ailenize saygı konusunda biraz daha saygılı yaklaşmamız gerekiyor ve sakin bir şekilde iletişim kurmanız gerekiyor.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hafta başında Kova burcunda meydana gelecek Dolunay size gelecek planlarınızla ilgili ciddi farkındalıklar yaşatacak. Zira yeni hedefleriniz konusunda ilk aklınıza geleni, sorumluluğunu üstlendiğiniz ailevi ilişkileriniz nedeniyle hemen yürürlüğe koyamayacağınızı anlayacaksınız. Salı günü yönetici gezegeniniz Mars ile fırsatların habercisi Oğlak’taki Jüpiter arasındaki zorlayıcı iletişim, yöneticilerinizle fikir ayrılığına düşmenize neden olabilir. Yeni projeler hakkında otorite figürlerinin sizi yeteri kadar anlamadıklarını düşünüp, karamsarlığa kapılabilirsiniz. Ebeveynlerinizle aranızda çatışmalar gündeme gelebilir. Olayları büyütmemeli özellikle 5 Ağustos’tan sonra Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle, doğal neşenize ve iyimser yapınıza tekrar geri dönmelisiniz. Cuma günü Yengeç burcuna geçecek olan Venüs, ev ortamınızdaki ilişkilere sevecenlik taşıyacaktır.

Boğa Burcu 5 Ağustos 2020 Çarşamba Burç Yorumu

Olası durumlarda kafanızı yormadan evet diyebileceğiniz olaylarla karşılaşabilirsiniz bu sizin için çok iyi bir şey. Yaşadığınız olayla karşısında donuk kalabilirsiniz her şeye rağmen yine de seviyenizi korumanız çok taktir edilesi bir durum. Amaçlarınız doğrultusunda ilerlemeyi bırakmayın hep kendinize güvenin ben bunu başarabilirim diyin. Bazı durumlarda kendinizi soyutlamayı çünkü istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz Buda sizin en doğal hakkınız özgürlük kavramı tam sizlik bir kavram bunuda olabildiğince dozacında kullanın. 

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bayramın sonuncu günü Kova burcunda meydana gelecek olan Dolunay, sizi farklı bir kariyer hayatına taşıyacak olayların düğmesine basabilir. İş değiştirmek, terfi etmek, telekomünikasyon alanında faaliyet göstermek, sosyal ağlar üzerinden geniş kitlelerle iletişim kurmak, bir anda dikkatinizi yönelteceğiniz konular arasında yerini alır. Bu dönemdeki değişimler 2021-2023 yılları arasındaki özel hayatınızdaki olaylarında hızlı bir şekilde şekillenmesine neden olur. Hafta ortasında Aslan burcuna geçen Merkür’ün etkisiyle gayrimenkul yatırımlarınızla ilgili hızlı kararlar alabilir, evinizde sevdiğiniz dostlarınızla güzel vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ayrıca bu dönemde kendinizi sanatsal faaliyetler ya da yaratıcılığınızı kullanacağınız aktiviteler içinde bulabilirsiniz.

İkizler Burcu 5 Ağustos 2020 Çarşamba Burç Yorumu

Ailenizle daha iyi anlaşıyorsunuz fikir ayrılıklarına düşmeniz gayet normal çünkü onlar sizden daha çok şey yaşamış ve görmüş bu konuda biraz daha saygı duymalısınız. Aşk hayatınızda karşınıza çıkan her insana kaplumbağanızda fayda var çünkü kimin ne şekilde çıkacağı belli olmuyor bu yüzden sizin üzülmenize istemeyiz. Başrolde hep siz olacaksınız diye bir kayde yok biliyoruz ki hep siz olmak istiyorsunuz birazda fedakarlık yapmanızı öneriyorum hem kendinizi daha iyisi edeceksiniz bir deneyin bence. Sıkıntısız dertsiz tasasız bir dünyan yok bunu sakın unutmayın.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yönetici gezegeniniz Merkür, Pazartesi günü yaşanacak Kova’daki dolunayın ardından en nihayet 20 Ağustos’a kadar görkem ve ihtişamın temsilcisi Aslan burcuna geçiyor. Demek ki Aslan burcunun etkisini kısa yolculuklar, yakın akrabalar ve kardeşle ilişkiler, eğitsel konular, yetenekler, ticari faaliyetler alanınızda yoğun olarak deneyimleyeceksiniz. Diğer yandan haftanın son iş günü Yengeç’e geçerek Eylül başına kadar burada kalmaya devam edecek olan Venüs sayesinde uzun zamandan beri beklediğiniz gelirinizdeki artışı elde etme şansını yakalayabilirsiniz. Ama bu şans kapınızı kendiliğinden çalmayacaktır. Özellikle Salı günü meydana gelecek olan Mars ve Jüpiter’in arasındaki gerilimli etkileşim nedeniyle maddi konularla ilgili ortak paylaşımlarınızda fikir ayrılıklarına düşebilir, yanlış anlaşıldığınızı düşünebilirsiniz. Sabırlı olmalı, doğruluğuna inandığınız hedeflerinize sağlam adımlarla yılmadan ilerlemelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz