Burçlar Nuray Sayari 4 Ağustos 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
116

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMLARINI İZLEYİN

Astroloji aleminin en önemli isimleri Nuray Sayarı, Hande Kazanova, Niobe ve Yasemin Kutsi, bunlarda bizim yorumlarımız…

Koç Burcu 4 Ağustos 2020 Salı Burç Yorumu

Size iyi gelen insanlar olacak ve bu insanları kaybetmemeye özen gösterin çünkü onları kaybederseniz çevrenizden bir kaç iyi dost eksilmiş olacak. Sabırlı olursanız her şey sizin için daha iyi olacak hayata karşı pozitif yaklaşmayı öğrendiğinizde keşke daha önce böyle yapsaydım diyeceksiniz. Bütçenize dikkat etmekte fayda var harcamalarınızı kısıtlamanız gerekiyor ve bunu başarırsanız olgunlaştığınızın farkına varcaksınız. Hayata karşı bakış açınız değişecek ve güzel kararlar alacaksınız bu yola devam ederken önümüze bir sürü engel çıkacak ve bu engelleri aştığınız taktirde her şey sizin için daha güzel olacak. Ailenize saygı konusunda biraz daha saygılı yaklaşmamız gerekiyor ve sakin bir şekilde iletişim kurmanız gerekiyor.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hafta başında Kova burcunda meydana gelecek Dolunay size gelecek planlarınızla ilgili ciddi farkındalıklar yaşatacak. Zira yeni hedefleriniz konusunda ilk aklınıza geleni, sorumluluğunu üstlendiğiniz ailevi ilişkileriniz nedeniyle hemen yürürlüğe koyamayacağınızı anlayacaksınız. Salı günü yönetici gezegeniniz Mars ile fırsatların habercisi Oğlak’taki Jüpiter arasındaki zorlayıcı iletişim, yöneticilerinizle fikir ayrılığına düşmenize neden olabilir. Yeni projeler hakkında otorite figürlerinin sizi yeteri kadar anlamadıklarını düşünüp, karamsarlığa kapılabilirsiniz. Ebeveynlerinizle aranızda çatışmalar gündeme gelebilir. Olayları büyütmemeli özellikle 5 Ağustos’tan sonra Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle, doğal neşenize ve iyimser yapınıza tekrar geri dönmelisiniz. Cuma günü Yengeç burcuna geçecek olan Venüs, ev ortamınızdaki ilişkilere sevecenlik taşıyacaktır.

Boğa Burcu 4 Ağustos 2020 Salı Burç Yorumu

Sabredin herşey daha güzel olacak kararlarınıza sadık olun. Hayata karşı enerjinizi daha da arttırın siz artırmasanız bile evren size pozitif bir enerji yollayacak ve kendinizi daha da iyi hissedeceksiniz. Birkaç yakın arkadaşınızla buluşup güzel planlar yapabilirsiniz ve bu planları gerçekleştireceksiniz. Çevreniz ile iyi iletişim kurmaya çalışın İletişim kurduğunuz taktirde her şey daha güzel olacak ve birbirinizi anlayabileceksiniz. Ufak tefek hatalar yapıyorsunuz fakat bu hataları düzeltmek sizin elinizden gelenin daha fazlasını yapmaya özen gösterin aksi taktirde çevrenizde kaybedeceğiniz çok yakın dostunuz olacak hal hareketlerinize çekidüzen verin.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bayramın sonuncu günü Kova burcunda meydana gelecek olan Dolunay, sizi farklı bir kariyer hayatına taşıyacak olayların düğmesine basabilir. İş değiştirmek, terfi etmek, telekomünikasyon alanında faaliyet göstermek, sosyal ağlar üzerinden geniş kitlelerle iletişim kurmak, bir anda dikkatinizi yönelteceğiniz konular arasında yerini alır. Bu dönemdeki değişimler 2021-2023 yılları arasındaki özel hayatınızdaki olaylarında hızlı bir şekilde şekillenmesine neden olur. Hafta ortasında Aslan burcuna geçen Merkür’ün etkisiyle gayrimenkul yatırımlarınızla ilgili hızlı kararlar alabilir, evinizde sevdiğiniz dostlarınızla güzel vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ayrıca bu dönemde kendinizi sanatsal faaliyetler ya da yaratıcılığınızı kullanacağınız aktiviteler içinde bulabilirsiniz.

İkizler Burcu 4 Ağustos 2020 Salı Burç Yorumu

Bu ara baya aktifsinz oradan oraya koşturuyorsunuz baya tempolu bir süreç içerisindesiniz fakat size bu çok iyi geliyor her zaman aktif olmak çok iyidir. Bu ara çok yorgunsunuz nedeni ise partnerinizle yaptığınız ufak tartışmalardan fakat üzülmeyin gelip geçici şeyler daha iyi iletişim içerisinde olursanız sizin için de çok daha iyi olacak.Harcamalarınıza dikkat edin aksi taktirde ilerki zamanlarda sıkışa bilirsiniz ve babanıza yük olmamak için elinizden geleni yapın.Sıkıntılı bir süreçten geçiyorsunuz fakat bu sıkıntılı süreci tek başına atlatabilirsiniz kendinize güveniniz olsun kendinize güveniniz olduğu taktirde yapamayacağınız hiçbir şey yok.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yönetici gezegeniniz Merkür, Pazartesi günü yaşanacak Kova’daki dolunayın ardından en nihayet 20 Ağustos’a kadar görkem ve ihtişamın temsilcisi Aslan burcuna geçiyor. Demek ki Aslan burcunun etkisini kısa yolculuklar, yakın akrabalar ve kardeşle ilişkiler, eğitsel konular, yetenekler, ticari faaliyetler alanınızda yoğun olarak deneyimleyeceksiniz. Diğer yandan haftanın son iş günü Yengeç’e geçerek Eylül başına kadar burada kalmaya devam edecek olan Venüs sayesinde uzun zamandan beri beklediğiniz gelirinizdeki artışı elde etme şansını yakalayabilirsiniz. Ama bu şans kapınızı kendiliğinden çalmayacaktır. Özellikle Salı günü meydana gelecek olan Mars ve Jüpiter’in arasındaki gerilimli etkileşim nedeniyle maddi konularla ilgili ortak paylaşımlarınızda fikir ayrılıklarına düşebilir, yanlış anlaşıldığınızı düşünebilirsiniz. Sabırlı olmalı, doğruluğuna inandığınız hedeflerinize sağlam adımlarla yılmadan ilerlemelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz