Burçlar Nuray Sayari 01 Ağustos 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
55

OĞLAK BURCU 01 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Partnerinizin ailesi ile tanıştınız ve ailesi sizi çok sevdi fakat siz yine de kendinizi geri Çekin çünkü partnerinizin kardeşinin eşi şimdiden kıskançlıklara başladık siz yine kendi bildiğinizi yapın ama fazlada yüz göstermeyin çünkü sizi çok kıskanıyorlar. Hayatınıza dair yapacağınız veya alacağınız kararlar bugün içerisinde değişebilir kendinize ait olan şeyler olsun istiyorsunuz ve bir yerlere girip çalışmayı düşünüyorsunuz bir şeyi yapmak istersiniz her şeyin üstesinden geliyorsunuz. Harcamalarınızda bu ara aşırı dikkat etmekte fayda var çünkü aileniz bir konuda sıkışa bilir ve sizden yardım isteyebilir hemen ailenize maddi anlamda bir destek sunmamız gerekebilir tabii manevi olarak da çöküntüye uğrayabilirimler manevi olarakta ailenize yardımcı olabilirsiniz. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta boyunca ikili ilişkilerinizde evrim yaratacak konularla uğraşmaya hazır olun. Gerek iş gerek ev hayatınızda 2018 yılından beri yaşadıklarınıza artık son noktayı koyma zamanı. Yaşamınızda tabi olmak zorunda olduğunuz kurallara ya da otorite figürleriyle olan ilişkinize isyan etmeden, düzene ayak uydurarak yeni yaşam koşullarına daha kolay bir şekilde adapte olursunuz. Değişen yeni hayat düzeninizde herkesin fikrini sormaktansa önce kendi benliğinizle iletişime geçin. Kendi istek ve arzularınıza odaklanırsanız gelecek hayatınızda mutluluğu yakalamak sizin için daha kolay olacaktır. Bazen hayat gerçeklerin peşine düşmektense hayalci yanımızı devreye sokarak ideallerimize ulaşmayı mümkün kılar. Hafta sonu Güneş ve Uranüs’ün etkileşimi aşk ve çocuk konusu ile ilgili ani gelişmeleri gündeme taşıyacaktır.

KOVA BURCU 01 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sabrın sonu selamettir diye boşuna dememişler sabrettiniz ve buralara kadar geldiniz her şeyin daha güzel olacağını artık inanıyorsunuz ve bu inancınızı yitirmemeye özen gösterine emin olun her şey daha güzel olacak. Kafanıza göre yaptığınız işlerde pek de başarılı olmadınız bu yüzden birazda olsa aile büyüklerimizi dinlemeniz ve onlar doğrultusunda kararlar alıp onlara göre hareket etmeniz size daha başarılı kılacaktır nede olsa onlar yaşayıp görmüş insanlar. Maddi olarak harcamalarınız bu ara artmış durumda biraz kendinize engel koyarsınız alımlarınızı azaltırsanız sizin içinde daha iyi olacaktır. Aşka yatınız partnerinizle biraz çalkantılı olabilir fakat düzeltmek sizin elinizde çünkü yaptığınız bazı hataların farkına geç veriyorsunuz ve partneriniz boyunuzu hiç sevmiyor bunu düzelttiğiniz taktirde her şey daha güzel olacak.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

İletişim gezegeni Merkür’ün sırayla, savaşçı Mars, fırsatları, bolluğu, bereketi simgeleyen Jüpiter, hayallerin baş kahramanı Neptün ve yerin altını üstüne getiren Plüton ile kuracağı etkileşimler ile aksiyonu bol bir haftaya adım atıyorsunuz. Özellikle gündelik hayatınızda arka arkaya gelişen olaylarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yorucu tempo sizi kazalara ve risklere açık hale getirebilir. Bu nedenle temkinli olmalı, enerjinizi tüketmeden elinizden gelenin en iyisini yapmaya odaklanmalısınız. Kemik, diş, eklem, kas, mide sağlığınıza özen göstermekte fayda var. Hafta sonu ilişkiler alanınızdan göz kırpan Aslan burcundaki Güneş, size hiç beklemediğiniz bir anda ateşi yüksek bir aşk ya da şaşırmanıza neden olacak bir iş teklifi taşıyabilir.

BALIK BURCU 01 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Keyfinize düşkün bir yapınız var rahatsınız ve bir o kadar da biraz laylaylom takılıyorsunuz. Artık hayatta gerçek bir şekilde bakmanın zamanı geldi çünkü hayat sizin hayalleriniz kadar tozpembe veya çok böyle pamuk şekeri kıvamında değil hayat biraz acı fakat güzelleştirmek de tabii ki sizinle elinizde. Sizi çok seven biri var ve bu insanı asla kaybetmeyin çünkü farkında değilsiniz ama size çok iyi geliyor. Derdinize iyi gelecek insanları da kendinize iyi gelecek insanları kaybetmeyin. Geleceğinize dair güzel planlarımız var ve planlarınız doğrultusunda güzel kararlar alıp güzel yerlerde olabilirsiniz. Hayata karşı bakış açınızın değiştirme zamanı geldi alacağınız iş teklifleri doğrultusunda kendinizi birtık daha öne atabilirsiniz ve bu sizin için ve geleceğiniz için çok iyi bir adım olabilir.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

“Romantizm benin için vazgeçilmez” deseniz de bu hafta duygu yüklü bir ilişki yaşamak uğruna kendinizi asla kurban rolüne sokmamalısınız. Sınır çizemediğiniz adanmışlık duygunuzla ilerlemek sizi zamanla sadece karşınızdakinin isteklerine boyun eğen biri durumuna sokabilir. Buna izin vermemeli, manipülatif ilişkilerden kaçınmalısınız. Yetenekleriniz konusunda son derece yaratıcı günlerden geçtiğinizi unutmayın. Çocuğunuzla ilgili konularda canınızı sıkmadan ona sorumluluklarını hatırlatmakla yetinmelisiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler için bu hafta önemli. Hafta ortasında Merkür’ün burcunuzdaki Neptün ile kuracağı uyumlu etkileşim ile sezgi ve sanatsal yeteneklerinizi canlandırıp, doğanın pozitif enerjisiyle bütünleşebilirsiniz. Hafta sonu kalbinizin çarpmasına neden olacak ani konular önünüze çıkabilir. Hayatın ritmine bağlı kalmanız size en doğru olanı gösterecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz