Burçlar Nuray Sayari 01 Ağustos 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

TERAZİ BURCU 01 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara kafa karışıklığınızla bayağı bir uğraşa bilirsiniz fakat kendinizi yormamakta fayda var. Kendinizle ilgili birkaç sıkıntıda hemen pes edebilirsiniz fakat ben sevmemi öğrenmelisiniz siz öğrendiğiniz taktirde her şeyin daha iyi olduğunun farkına varacaksınız. Geleceğinize dair güzel şeyler düşünüyorsunuz ve bu düşünceleriniz doğrultusunda her şeyin daha güzel olacağına inanıyorsunuz. Aile  boyu bir tatil planınız var ve bu size o kadar iyi gelecek ki tekrar bunu yapmak isteyeceksiniz. Yapacağınız iş görüşmelerinde olumlu sonuçlar alarak kendinizi daha rahatlamış ve daha iyi hissedeceksiniz. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Özelikle iş hayatınızda iletişimi bol bir haftaya adım atıyorsunuz. Kariyerinizi etkileyecek kararlar alırken ev ortamınızdaki zorunlu değişiklikleri göze almak durumumda kalabilirsiniz. Annenizle olan ilişkinizde daha ciddi sorumluluklar üstlenmenin zamanı gelmiş hayat planınızı buna göre yapmalısınız. Aileden kalma eski değerlerle artık vedalaşmak zamanı. Geçmişe zor da olsa bir sünger çekip, yeni bir hayat düzenine geçmek zamanla sizin için faydalı olacaktır. Hafta ortasında Merkür’ün Balık burcundaki Neptün ile kuracağı olumlu etkileşim gündelik hayatınızdaki bazı belirsizliklere his ve sezgilerinizle çözüm sunma fırsatı verir. Duygularla zekayı birleştirme yeteneğinizi devreye sokmak yeterli olacaktır. Hafta sonu Güneş ile Uranüs arasındaki zorlu etkileşim geleceğe yönelik planlarınız için ani maddi harcamalar yapmanıza neden olur. Bütçenize dikkat etmeli, sonu belli olmayan konulara hemen el atmamalısınız.

AKREP BURCU 01 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara başınıza gelen en büyük sıkıntılar yaşıyorsunuz ve bu sıkıntılardan kurtulabilmeniz için Bu sıkıntılarınızı birine anlatmanız veya aynanın karşısına geçip kendi kendinize dertleşmeniz gerekecek yoksa sizin için iyi şeyler olmayabilir. Hayatınıza dair alacağınız bazı kararlar ve planlar sizi başka yerlere sürükleyebilir fakat bu sürüklenecekğiniz yerler gayet güzel yerler olacak siz yinede bir karar almadan önce aile büyüklerinize ve gelecek kurmak istediğiniz kişileri bunu paylaşabilirsiniz. Kafanıza taktığınız o kadar çok şey varki artık bunlardan kurtulmanın zamanı gelmedi mi ? Şu kafamız bir rahatlasın artık hayata pozitif yaklaşmayı deneyin ve size karşı hayatında nasıl bir dönüş yaptığını sizde göreceksiniz. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftayı burcunuzda seyahat eden Ay ile karşılıyorsunuz. Bu yüzden ikili ilişkilerde fazla talepkar ya da sahiplenici olabilirsiniz. Unutmayın ki zorla güzellik olmaz, uyumlu bir birlikteliğin temel şartı karşılıklı anlayış ve uyumdan hareket eder. İletişim gezegeni Merkür’ün Mars, Jüpiter, Neptün ve Plüton ile kuracağı etkileşimler ile kardeş ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde uzun zamandır beklediğiniz bir konunun sonucuna ulaşırsınız. Araba alım satımı ile ilgili gündem oluşabilir. Ayrıca yabancılarla iletişim, yurt dışı ve akademik ya da hukuki bağlantılarınızda yenilikler gündeme gelecektir. Uzun seyahat planlarınız için vize, pasaport başvuruları ya da sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Hafta sonu Aslan burcundaki Güneş ile değişimin habercisi Boğa’daki Uranüs’ün arasındaki gergin etkileşim gerek özel gerekse iş hayatınızda ani, beklenmedik olaylar yaşamınızı tetikleyebilir. Kariyer hayatınızdaki yeni tekliflere açık olun.

YAY BURCU 01 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sıkıntılarınızdan kurtulmanın en iyi yolu kendi başınıza hareket etmeniz başkalarının dertlerini de üstlenmeniz değil. Stresinizi hafifletmek adına bazı bitki çayları kullanabilirsiniz araştırmanızı tavsiye ederim çok iyi geliyor. Bazen siz bile kendinizi anlam veremiyorsunuz ve başkasından sizi anlamasını bekliyorsunuz fakat sizi anlayan biri var onu elininizin tersiyle itiyorsunuz, istemiyorsunuz. Aşk hayatınızda kendinizi yoracak hiçbir şeye kalkışmayın bırakın birazda karşınızdaki insan sizin değerinizi anlasın ve sizi sevsin sürekli hep siz bir şeyler peşinde koşturuyorsunuz artık yorulduğunuzun farkına vardınız. Harcamalarınıza bu ara daha çok dikkat etmeniz gerekiyor planladığınız bir tatil var ve bu tatile gidebilmek için belirli bir miktar bütçeniz olması gerekiyor.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta maddi kazanç ve kayıplarınız için ekstra dikkatli olmalısınız. Zira ummadığınız taş baş yarar misali, ortaklar ya da diğer aile bireylerinin yanlış tutumları ile para kayıpları yaşanabilir. Ayrıca vergi, kredi, sigorta konularında hesapta olmayan ödemeler karşınıza çıkabilir. Kredi çekmek için geleceğe yönelik planlarınızı iyi yapmalısınız. İleride ödemekte zorlanacağınız rakamların altına girmek sizin için doğru olmaz. Özel hayatınızdaki ilişkinizde kökten değişimlerden kaçamayacağınız bir haftadasınız. Bahaneler bulup durumu uzatmak size sadece zaman kaybettirir. Realist yönünüzün sesini dinlemeli, boşuna hayaller kurarak olmayacak duaya Amin dememelisiniz. Haftanın son günü Aslan burcundaki Güneş ile Boğa burcundaki Uranüs arasındaki etkileşim nedeniyle uzaklardan alacağınız bir haber ya da yabancılarla iletişiminizdeki gündem değişimi, bir anda rutin hayatınızda değişimlere neden olacaktır.