Burçlar Nuray Sayari 01 Ağustos 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
55

YENGEÇ BURCU 01 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda bazı ufak sorunlar olacak fakat bunu aşmamız için size bir engel yok partnerinizle daha iyi bir iletişim içerisinde olursanız her şey daha güzel olacak. Geleceğinize dair güzel hedeflerz içerisindesiniz hedeflerinizi hayal ederken engelleri de araya koymayı unutmayın çünkü bu hayatımızın bir parçası engel olmazsa her şeyi daha kolay elde ettiğimiz için değerini bilemeyiz bu yüzden engeller olmak zorunda zoru sevmeliyiz zoru sevdiğimiz taktirde her şeyin üstesinden gelebiliriz. Kenara biraz bütçe ayırmışsınız ve bu bütçeyle kafanızı dağıtacak küçük bir tatile çıkabilirsiniz ve bu tatil size o kadar iyi gelecek ki siz bile şaşıracaksınız.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Beklenmeyeni bekleyeceğiniz zorlu değişimlerin gündeme geleceği bir haftaya adım atıyorsunuz. Sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi koruyup kollamak isterken karşınıza çıkacak engeller, sizi zorlasa da koyduğunuz hedeflere yine de ulaşmak isteyeceksiniz. Burcunuzdaki Merkür ele avuca sığmayan cıva enerjisiyle gökyüzünün ağır topları Mars, Jüpiter ve Plüton’a kafa tutarken boyunu aşan işlere kalkıştığını anlayarak Çarşamba günü Neptün’ün hayallerle süslü, masal dünyasına sığınacak. Burada edindiği sezgisel güçle, diğer üçlüyle kurduğu etkileşimde kuralları kabul ederse gemisini yürütebileceğini anlayacak. Uzun sözün kısası, kurumsal dünyayla kurulan ilişkilerde yöneticilerle olan iletişimde onların kararına saygı duyarak güçlenebilir, kariyer ve özel hayatınızda önemli yeniliklere adım atabilirsiniz. Pazar günü Aslan burcundaki Güneş ile Boğa’daki Uranüs’ün zorlu etkileşimi gelecekle ilgili kararlarınızda ani yön değişikliklerine neden olur. Bu etki ile yeni arkadaşlıklar da kurabilirsiniz. Kontrolsüz maddi harcamalara dikkat.

ASLAN BURCU 01 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yaşadığınız bazen fikir ayrılıkları olabiliyor fakat bu fikir ayrılıklığı size bazı sıkıntılar getirebilir bu sıkıntıları aşabilmeniz için büyüklerimizden ufacık da olsa bir yardım almanız gerekiyor sizin iyiliğiniz için bunu yapın. Hayatınıza olumsuz etki bırakan insanlardan kendinizi uzak tutun veya onları sizden uzak tutun çünkü hayatınıza olumsuz etki bırakınca kendi psikolojimizin bozulduğunun farkına varacaksınız bu yüzden uzak tutmanız en doğru olan şey. Gözlemlediklerinizin yüzde doksanın elle tutulur bir yanı yok çevrenizdekilere benzemeye çalışmanız veya size özenmelerini sağlamanız hiç hoş değil siz kendiniz olun bırakın herkeste kendisi olsun. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Akrep burcunda gezinen Ay’ın etkisiyle ev ortamınızda duygusal krizlerle karşılaşabilirsiniz. Diğer yandan iletişim gezegeni Merkür’ün Mars, Jüpiter, Neptün ve Plüton ile kuracağı güçlü etkileşimler, gündelik hayatınızda aynı anda birden çok konu hakkında sorunların üstesinden gelmek için ekstra çaba harcamanızı gerektirebilir. Unutmayın ki ağzınızla kuş bile tutsanız bu hafta kimseye çok fazla yaranamazsınız. Üstelik bol bol eleştirilirsiniz. Bu nedenle sinirlerinizi yıpratmamak adına hayatın akışına göre yaşamalı, olayları zorla değiştirmek için boşuna uğraşmamalısınız. Pazar günü burcunuzdaki Güneş ile Boğa’daki yolculuğunu sürdüren Uranüs arasındaki zorlu etkileşim sayesinde ikili ilişkilerinizde ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda hiç beklemediğiniz sürpriz ve teklifler kapınızı çalabilir. Değişimlere açık olun

BAŞAK BURCU 01 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kafanıza koyduğunuz çok farklı planlarınız var ve bu planlarınız doğrultusunda hedeflerinizi değişebilir alacağınız kararlar size ait olacak ve kimsenin karışmasını istemiyorsunuz. Sıkıntılarınızla başa çıkabilirsiniz her şeyin başında siz varsınız ve her şeyin üstesinden gelecek olanda sizsiniz. Mantığınızla hareket etmelisiniz çünkü bazen duygularınıza yenik düşüp yanlış şeyler yapabiliyorsunuz mantığınızla hareket ettiğiniz her şeyde başarılı oldunuz ve bu yüzden böyle devam etmelisiniz. Bu ara içinizdeki sese yoğunluk vermelisiniz.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür Yengeç’teki uzun yolculuğunu sürdürürken haftaya damgasını vuruyor. Özellikle aşk hayatınızda önemli ve kökten değişimlere neden olacak olaylar nedeniyle, partnerinizle ilişkilerinizi nasıl sürdüreceğiniz konusunda kafanız bir hayli karışabilir. Bazı dost ve arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili konularda ekstra çaba sarf etmeniz gerekebilir. İş ortaklarınızın da düşük enerjileri size hayal kırıklığı yaşatacaktır. Özellikle maddi konularla ilgili umduğunuz hedeflerin gerçekleşmemesi asla moralinizi bozmamalı. Zira hafta sonunda Aslan burcundaki Güneş ile Boğa burcundaki Uranüs’ün zorlu etkileşimi sayesinde yurt dışı bağlantılarınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz