Burçlar Nuray Sayari 31 Temmuz 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 31 TEMMUZ 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizinle yarış içinde olan insanlar var ve bu insanlar sizi çekemiyorlar sizin hal ve haretlerinize özenip aynılarını taklit etmeye çalışıyorlar. Sıkıntınız sizi bayağı bir sarmış durumda çözüme kavuşacak bir sıkıntı aslında ama siz kendinizi fazla sıkıyorsunuz. Partnerinizle yapacağınız bazı anlaşmalar olacak fakat bu anlaşmalar küçük bir kavgada unutulup gidilicek. Ruhunuzun daraldığını hissediyorsunuz bu yüzden kendinizi bir an önce dışarı atmaya çalışıyorsunuz. Aşırı enerji dolu bir yapınız var ve kendinize oldukça saygınız var ve bu çok iyi bir şey insanın kendini sevip saygı duyması karşısındaki kişiyede aynı şekilde olması demekmiş. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta boyunca ikili ilişkilerinizde evrim yaratacak konularla uğraşmaya hazır olun. Gerek iş gerek ev hayatınızda 2018 yılından beri yaşadıklarınıza artık son noktayı koyma zamanı. Yaşamınızda tabi olmak zorunda olduğunuz kurallara ya da otorite figürleriyle olan ilişkinize isyan etmeden, düzene ayak uydurarak yeni yaşam koşullarına daha kolay bir şekilde adapte olursunuz. Değişen yeni hayat düzeninizde herkesin fikrini sormaktansa önce kendi benliğinizle iletişime geçin. Kendi istek ve arzularınıza odaklanırsanız gelecek hayatınızda mutluluğu yakalamak sizin için daha kolay olacaktır. Bazen hayat gerçeklerin peşine düşmektense hayalci yanımızı devreye sokarak ideallerimize ulaşmayı mümkün kılar. Hafta sonu Güneş ve Uranüs’ün etkileşimi aşk ve çocuk konusu ile ilgili ani gelişmeleri gündeme taşıyacaktır.

KOVA BURCU 31 TEMMUZ 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizce kafaya koyduğunuz bazı şeyler var ve bu kafaya koyduğunuz şeyleri gerçekleştirmek için elinizden geleni yapacaksınız. Düşüncelerinize saygı duyulsun istiyorsunuz fakat bazen saygı duyulmuyor ve bu saygıyı bulmak için sizinde kendinizi ezdirmemeniz  gerekiyor. Canınız bir şeye aşırı sıkılmış fakat buna bir türlü çözüm bulamıyorsunuz. Alacağınız bazı iş tekliflerinde çoğu seçimler size kalacak ve seçiminizi iyi yapın ileride pişman olmayın. Kendinizi hissetmek adına ufak bir tatile çıkacaksınız ve bu tatil size çok iyi gelecek. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

İletişim gezegeni Merkür’ün sırayla, savaşçı Mars, fırsatları, bolluğu, bereketi simgeleyen Jüpiter, hayallerin baş kahramanı Neptün ve yerin altını üstüne getiren Plüton ile kuracağı etkileşimler ile aksiyonu bol bir haftaya adım atıyorsunuz. Özellikle gündelik hayatınızda arka arkaya gelişen olaylarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yorucu tempo sizi kazalara ve risklere açık hale getirebilir. Bu nedenle temkinli olmalı, enerjinizi tüketmeden elinizden gelenin en iyisini yapmaya odaklanmalısınız. Kemik, diş, eklem, kas, mide sağlığınıza özen göstermekte fayda var. Hafta sonu ilişkiler alanınızdan göz kırpan Aslan burcundaki Güneş, size hiç beklemediğiniz bir anda ateşi yüksek bir aşk ya da şaşırmanıza neden olacak bir iş teklifi taşıyabilir.

BALIK BURCU 31 TEMMUZ 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Neşenize neşe katacak biriyle tanışacaksınız ve size çok iyi gelecek kendinize diyeceksiniz ki keşke daha önce tanışsaymışım. Ruhunuzu doyuracak ve eski neşenizi yerine kazanacak güzel teklifler alabilirsiniz bu teklifleri iyi değerlendirin ve güzel kararlar alın. Sizi çok iyi tanıyan biri var ve bu insan size her yerde anlatıyor korkmayın iyi anlamda 🙂 etraftan hep sizinle geçen cümlelerini duyabilirsiniz. Sabrınıza hayran kalınmayacak gibi değil çok sabırlısınız ve her şeye çabuk kızmıyorsunuz sakince her şeyi önce tartıyorsunuz ve daha sonra konuya giriyorsunuz bir şey konuşmadan önce iki kez düşünüyorsunuz. Geleceğinizi güzel kararlar vereceğinize inanıyoruz güzel bir üniversitede eğitim kim olmak istemez ve gideceğiniz üniversite sizi bayağı bir etkileyecek umarım güzel yerlerde olursunuz ve daha sonrasında güzel eğitimler alırsınız. 🙂

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

“Romantizm benin için vazgeçilmez” deseniz de bu hafta duygu yüklü bir ilişki yaşamak uğruna kendinizi asla kurban rolüne sokmamalısınız. Sınır çizemediğiniz adanmışlık duygunuzla ilerlemek sizi zamanla sadece karşınızdakinin isteklerine boyun eğen biri durumuna sokabilir. Buna izin vermemeli, manipülatif ilişkilerden kaçınmalısınız. Yetenekleriniz konusunda son derece yaratıcı günlerden geçtiğinizi unutmayın. Çocuğunuzla ilgili konularda canınızı sıkmadan ona sorumluluklarını hatırlatmakla yetinmelisiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler için bu hafta önemli. Hafta ortasında Merkür’ün burcunuzdaki Neptün ile kuracağı uyumlu etkileşim ile sezgi ve sanatsal yeteneklerinizi canlandırıp, doğanın pozitif enerjisiyle bütünleşebilirsiniz. Hafta sonu kalbinizin çarpmasına neden olacak ani konular önünüze çıkabilir. Hayatın ritmine bağlı kalmanız size en doğru olanı gösterecektir.