Burçlar Nuray Sayari 31 Temmuz 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

TERAZİ BURCU 31 TEMMUZ 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Size ve ruhunuza iyi gelmeyen insanları hayatınızdan çıkarıyorsunuz en doğru şeyi yapıyorsunuz buna emin olun. Seninle birlikte bu yolda devam etmek isteyen insanlar olacak Ve bırakın onlarda size eşlik etsinler onları geri çevirmeyin ve kırmayın. Sıkıntılı günlerden geçebilirsiniz fakat bu sıkıntılı günlerin sonunda hep güzel şeyler olacağına inanılır ve sizde buna inanın çünkü gerçekten güzel şeyler olacak. Arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanın birazınıda ailenize zaman ayırın çünkü aileniz her şeyden daha önemli bunu siz daha iyi bilirsiniz. Harcamalarınıza bu ara daha çok dikkat etmelisiniz çünkü almak istediğiniz bir şeyi almak üzeresiniz ve paranızı eksiltmemeye özen gösterin. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Özelikle iş hayatınızda iletişimi bol bir haftaya adım atıyorsunuz. Kariyerinizi etkileyecek kararlar alırken ev ortamınızdaki zorunlu değişiklikleri göze almak durumumda kalabilirsiniz. Annenizle olan ilişkinizde daha ciddi sorumluluklar üstlenmenin zamanı gelmiş hayat planınızı buna göre yapmalısınız. Aileden kalma eski değerlerle artık vedalaşmak zamanı. Geçmişe zor da olsa bir sünger çekip, yeni bir hayat düzenine geçmek zamanla sizin için faydalı olacaktır. Hafta ortasında Merkür’ün Balık burcundaki Neptün ile kuracağı olumlu etkileşim gündelik hayatınızdaki bazı belirsizliklere his ve sezgilerinizle çözüm sunma fırsatı verir. Duygularla zekayı birleştirme yeteneğinizi devreye sokmak yeterli olacaktır. Hafta sonu Güneş ile Uranüs arasındaki zorlu etkileşim geleceğe yönelik planlarınız için ani maddi harcamalar yapmanıza neden olur. Bütçenize dikkat etmeli, sonu belli olmayan konulara hemen el atmamalısınız.

AKREP BURCU 31 TEMMUZ 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Her şey istediğiniz gibi ilerliyor hayatınıza alacağınız yeni insanlar olacak ve bu insanlarla kendinizi daha iyisi edebilirsiniz eski sevgililerinizle karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek fakat onlara karşı hiçbir şekilde bir şey hissetmiyorsunuz nefret duygusu veya kin duygusu bile hissetmiyorsunuz. Bazen partnerinizle anlaşmazlıklar yaşayabiliyorsunuz fakat asla ve asla ondan kopamıyorsunuz çünkü çok seviyorsunuz, partnerinizi artık aileniz olarak kabullenmişsiniz kırmamaya özen gösterin ve ilişkinizdeki bu güzel saygıyı öldürmeyin. Karşınızdaki insana değer verin ve onun yüzünü gülümsetmeyi becerin sizde bir köşede oturup izleyin. Alacağınız kararlar çok önemli ve bu kararlar da geleceğinizi etkileyecek özel hayatınızıda düşünerek kararlar almaya özen gösterin ki herşey yerine otursun.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftayı burcunuzda seyahat eden Ay ile karşılıyorsunuz. Bu yüzden ikili ilişkilerde fazla talepkar ya da sahiplenici olabilirsiniz. Unutmayın ki zorla güzellik olmaz, uyumlu bir birlikteliğin temel şartı karşılıklı anlayış ve uyumdan hareket eder. İletişim gezegeni Merkür’ün Mars, Jüpiter, Neptün ve Plüton ile kuracağı etkileşimler ile kardeş ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde uzun zamandır beklediğiniz bir konunun sonucuna ulaşırsınız. Araba alım satımı ile ilgili gündem oluşabilir. Ayrıca yabancılarla iletişim, yurt dışı ve akademik ya da hukuki bağlantılarınızda yenilikler gündeme gelecektir. Uzun seyahat planlarınız için vize, pasaport başvuruları ya da sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Hafta sonu Aslan burcundaki Güneş ile değişimin habercisi Boğa’daki Uranüs’ün arasındaki gergin etkileşim gerek özel gerekse iş hayatınızda ani, beklenmedik olaylar yaşamınızı tetikleyebilir. Kariyer hayatınızdaki yeni tekliflere açık olun.

YAY BURCU 31 TEMMUZ 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen kafanızın karıştığını düşünüyorsunuz fakat bu kafa karışıklığını bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz bu sizin elinizde. Eski yaşadıklarınızı kafanıza takıp kendinizi boşyere üzmeyin daima ileri bakın her şeyin daha güzel olacağına inanın size gülümsemek çok yakışıyor bunu bir kez daha deneyin ve gülümsemenin kıymetini bilin. Alacağınız kararların arkasında durun ve siz yinede bir karar almadan aile büyüklerimize danışın çünkü onlar daha iyi bilir eğer onlara danışmak istemiyorsanız kendinizden birkaç yaş büyük bilgili bir insana da danışabilirsiniz. Bu ara harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor çünkü harcamalarınızda fazla aşım yapmışsınız.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta maddi kazanç ve kayıplarınız için ekstra dikkatli olmalısınız. Zira ummadığınız taş baş yarar misali, ortaklar ya da diğer aile bireylerinin yanlış tutumları ile para kayıpları yaşanabilir. Ayrıca vergi, kredi, sigorta konularında hesapta olmayan ödemeler karşınıza çıkabilir. Kredi çekmek için geleceğe yönelik planlarınızı iyi yapmalısınız. İleride ödemekte zorlanacağınız rakamların altına girmek sizin için doğru olmaz. Özel hayatınızdaki ilişkinizde kökten değişimlerden kaçamayacağınız bir haftadasınız. Bahaneler bulup durumu uzatmak size sadece zaman kaybettirir. Realist yönünüzün sesini dinlemeli, boşuna hayaller kurarak olmayacak duaya Amin dememelisiniz. Haftanın son günü Aslan burcundaki Güneş ile Boğa burcundaki Uranüs arasındaki etkileşim nedeniyle uzaklardan alacağınız bir haber ya da yabancılarla iletişiminizdeki gündem değişimi, bir anda rutin hayatınızda değişimlere neden olacaktır.