Burçlar Nuray Sayari 31 Temmuz 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 31 TEMMUZ 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sabırsızlığınızı her yerde belli etmeyin. Sıkıntılı günlerinizde sizin yanınızda olan dostlarınıza yüz çevirmeyin. Bazen siz bile kendimize anlam veremiyorsunuz ve başkasından sizi anlamasını bekliyorsunuz buda yanlış çünkü önce sizin kendinizi çözümlemeniz lazım daha sonra başkasından bir şeyler bekleyin. Geleceğinizi etkileyecek şeyler yapmamaya özen gösterin kendinizi geliştirmek için elinizden geleni yapın hatta daha fazlasını çünkü bu yapacağınız şeyler sizin yararınıza olacak. İleride alacağınız sorumluluklar olacak bu sorumluluklar çok önemli bu yüzden işiniz çok dikkatli yapmanız gerekiyor ve dikkat isteyen bir şeydir sorumluluk. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Beklenmeyeni bekleyeceğiniz zorlu değişimlerin gündeme geleceği bir haftaya adım atıyorsunuz. Sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi koruyup kollamak isterken karşınıza çıkacak engeller, sizi zorlasa da koyduğunuz hedeflere yine de ulaşmak isteyeceksiniz. Burcunuzdaki Merkür ele avuca sığmayan cıva enerjisiyle gökyüzünün ağır topları Mars, Jüpiter ve Plüton’a kafa tutarken boyunu aşan işlere kalkıştığını anlayarak Çarşamba günü Neptün’ün hayallerle süslü, masal dünyasına sığınacak. Burada edindiği sezgisel güçle, diğer üçlüyle kurduğu etkileşimde kuralları kabul ederse gemisini yürütebileceğini anlayacak. Uzun sözün kısası, kurumsal dünyayla kurulan ilişkilerde yöneticilerle olan iletişimde onların kararına saygı duyarak güçlenebilir, kariyer ve özel hayatınızda önemli yeniliklere adım atabilirsiniz. Pazar günü Aslan burcundaki Güneş ile Boğa’daki Uranüs’ün zorlu etkileşimi gelecekle ilgili kararlarınızda ani yön değişikliklerine neden olur. Bu etki ile yeni arkadaşlıklar da kurabilirsiniz. Kontrolsüz maddi harcamalara dikkat.

ASLAN BURCU 31 TEMMUZ 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yapacağınız bazı iş görüşmelerinde çok dikkatli dinleyin ve kafanıza takılan sorular var ise bunu karşı tarafa sorun. Kendi yaşıtınız olan bazı insanlarla bir yarış içerisine girebilirsiniz fakat bunu yapmamalısınız çünkü küçük düşürücü şeylerdir bunlar. Geleceğiniz ile ilgili alacağınız kararların arkasında durun çünkü bu kararlar sizin için çok önemli olacak iş hayatınızı etkileyecek veya özel yaşantınızda doğru kararlar verin. Partnerinizle yapacağınız buluşmalarda biraz daha çekingen davranabilirsiniz sanki hiç tanışmamışsınız gibi hareketlerde bulunabilirsiniz.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Akrep burcunda gezinen Ay’ın etkisiyle ev ortamınızda duygusal krizlerle karşılaşabilirsiniz. Diğer yandan iletişim gezegeni Merkür’ün Mars, Jüpiter, Neptün ve Plüton ile kuracağı güçlü etkileşimler, gündelik hayatınızda aynı anda birden çok konu hakkında sorunların üstesinden gelmek için ekstra çaba harcamanızı gerektirebilir. Unutmayın ki ağzınızla kuş bile tutsanız bu hafta kimseye çok fazla yaranamazsınız. Üstelik bol bol eleştirilirsiniz. Bu nedenle sinirlerinizi yıpratmamak adına hayatın akışına göre yaşamalı, olayları zorla değiştirmek için boşuna uğraşmamalısınız. Pazar günü burcunuzdaki Güneş ile Boğa’daki yolculuğunu sürdüren Uranüs arasındaki zorlu etkileşim sayesinde ikili ilişkilerinizde ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda hiç beklemediğiniz sürpriz ve teklifler kapınızı çalabilir. Değişimlere açık olun

BAŞAK BURCU 31 TEMMUZ 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen sıkıntılarınızla başa çıkamayabilirsiniz ve bu yüzden aile büyüklerinizden yardım almakta fayda var. Bazen bazı şeyleri düşünmeden konuşabiliyorsunuz ve Buda çok kırıcı olabiliyor bu yüzden söyleyeceğiniz bir lafı iki üç kez düşünün ve öyle konuşun. Sabrınızı taşırın insanlar var bu insanları hayatınızdan çıkarın, hem size negatif bir enerji yayıyor ve bu yaydığı negatif enerjiyle siz bayağı bir asabi olabiliyorsunuz ve öfkenize yenik düşüyorsunuz. Alacağınız bir psikolojik destek ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz sakın yanlış şeyler düşünmeyin, işte aptallar kafası bozuk insanlar psikolojik tedaviler görür diye çünkü böyle bir şey yok kendini ve ruhunu iyi hissetmeyen insanlar da bu branşa gidebilir.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür Yengeç’teki uzun yolculuğunu sürdürürken haftaya damgasını vuruyor. Özellikle aşk hayatınızda önemli ve kökten değişimlere neden olacak olaylar nedeniyle, partnerinizle ilişkilerinizi nasıl sürdüreceğiniz konusunda kafanız bir hayli karışabilir. Bazı dost ve arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili konularda ekstra çaba sarf etmeniz gerekebilir. İş ortaklarınızın da düşük enerjileri size hayal kırıklığı yaşatacaktır. Özellikle maddi konularla ilgili umduğunuz hedeflerin gerçekleşmemesi asla moralinizi bozmamalı. Zira hafta sonunda Aslan burcundaki Güneş ile Boğa burcundaki Uranüs’ün zorlu etkileşimi sayesinde yurt dışı bağlantılarınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.