Burçlar Nuray Sayari 30 Temmuz 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 30 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Önünüzde sizi bekleyen günler çoğunlukla sizi finansal açıdan ilgilendirebilir. Gelirlerinizi arttırmak adına yoğun çalışma girişimleriniz ya da farklı kazanç stratejilerinde bulunabilirsiniz. Kabiliyet konusunda tercih edilebilecek insanlar arasındasınız. Yetenekleriniz sayesinde iş sahasında kendinizi çok daha iyi bir şekilde kanıtlayabilirsiniz. Bazı konularda beklemiş olduğunuz olumlu gelişmeler tam da beklediğiniz gibi gerçekleşmeyebilir. Karşınızdaki kişi veya kişiler sizin aksi düşüncenize sahipseler eleştirmek yerine bardağa farklı taraftan bakmanızda fayda olacaktır. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta boyunca ikili ilişkilerinizde evrim yaratacak konularla uğraşmaya hazır olun. Gerek iş gerek ev hayatınızda 2018 yılından beri yaşadıklarınıza artık son noktayı koyma zamanı. Yaşamınızda tabi olmak zorunda olduğunuz kurallara ya da otorite figürleriyle olan ilişkinize isyan etmeden, düzene ayak uydurarak yeni yaşam koşullarına daha kolay bir şekilde adapte olursunuz. Değişen yeni hayat düzeninizde herkesin fikrini sormaktansa önce kendi benliğinizle iletişime geçin. Kendi istek ve arzularınıza odaklanırsanız gelecek hayatınızda mutluluğu yakalamak sizin için daha kolay olacaktır. Bazen hayat gerçeklerin peşine düşmektense hayalci yanımızı devreye sokarak ideallerimize ulaşmayı mümkün kılar. Hafta sonu Güneş ve Uranüs’ün etkileşimi aşk ve çocuk konusu ile ilgili ani gelişmeleri gündeme taşıyacaktır.

KOVA BURCU 30 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMUUMU

Sanki hayat size karşı geliyormuş gibi hissedebilirsiniz fakat hiçte öyle değil sadece siz kendinizi fazla yoruyorsunuz ve fazla takıyorsunuz. Her şeyin üstesinden geleceğiniz bir gün ve her şeyin daha farklı olacağını sizde göreceksiniz kendinize ayıracağınız zamandan dolayı işlerin daha da güzele gittiğini fark edeceksiniz. Değer verdiğiniz insanlar var ve bu değer verdiğiniz insanları kaybetmemeye özen gösterin onlarda sizi çok seviyor ve sizi kaybetmemek için ellerinden geleni yapıyorlar kimseyi kırmamaya çalışın. Geleceğinize çok parlak ve geleceğinizde daha güzel yerlerde olabilmeniz için önünüze çıkacak olan engelleri aşmanız ve asla pes etmemeniz gerekiyor. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

İletişim gezegeni Merkür’ün sırayla, savaşçı Mars, fırsatları, bolluğu, bereketi simgeleyen Jüpiter, hayallerin baş kahramanı Neptün ve yerin altını üstüne getiren Plüton ile kuracağı etkileşimler ile aksiyonu bol bir haftaya adım atıyorsunuz. Özellikle gündelik hayatınızda arka arkaya gelişen olaylarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yorucu tempo sizi kazalara ve risklere açık hale getirebilir. Bu nedenle temkinli olmalı, enerjinizi tüketmeden elinizden gelenin en iyisini yapmaya odaklanmalısınız. Kemik, diş, eklem, kas, mide sağlığınıza özen göstermekte fayda var. Hafta sonu ilişkiler alanınızdan göz kırpan Aslan burcundaki Güneş, size hiç beklemediğiniz bir anda ateşi yüksek bir aşk ya da şaşırmanıza neden olacak bir iş teklifi taşıyabilir.

BALIK BURCU 30 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kafanız biraz dalgın olsada neşenizi hiç eksiltmiyorsunuz tabi sizi fazla  gülerken görmek çok güzel fakat şaşırtıyorsınız, siz hep gülün çünkü size gülmek çok yakışıyor. Çok sevdiğiniz bir insanı bu ara kırabilirsiniz Ve kırdığınız konu ise çok saçma olacak o yüzden biraz daha nazik konuşmanızla ve tatlı hareketlerinizle bu çok sevdiğiniz insana ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Hayatınıza dair ufak değişiklikler yapacaksınız bu değişiklikler hayatınızı birazda olsa etkileyecek fakat kafaya takılacak bir etkilenme olmayacak, siz yinede kendi bildiğiniz yoldan size doğru gelen yoldan asla vazgeçmeyin. Harcamalarınıza epeyce dikkat etmişsiniz umduğunuzdan daha da çok para biriktireceksiniz.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

“Romantizm benin için vazgeçilmez” deseniz de bu hafta duygu yüklü bir ilişki yaşamak uğruna kendinizi asla kurban rolüne sokmamalısınız. Sınır çizemediğiniz adanmışlık duygunuzla ilerlemek sizi zamanla sadece karşınızdakinin isteklerine boyun eğen biri durumuna sokabilir. Buna izin vermemeli, manipülatif ilişkilerden kaçınmalısınız. Yetenekleriniz konusunda son derece yaratıcı günlerden geçtiğinizi unutmayın. Çocuğunuzla ilgili konularda canınızı sıkmadan ona sorumluluklarını hatırlatmakla yetinmelisiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler için bu hafta önemli. Hafta ortasında Merkür’ün burcunuzdaki Neptün ile kuracağı uyumlu etkileşim ile sezgi ve sanatsal yeteneklerinizi canlandırıp, doğanın pozitif enerjisiyle bütünleşebilirsiniz. Hafta sonu kalbinizin çarpmasına neden olacak ani konular önünüze çıkabilir. Hayatın ritmine bağlı kalmanız size en doğru olanı gösterecektir.