Burçlar Nuray Sayari 30 Temmuz 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

TERAZİ BURCU 30 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geçirdiğiniz günlerde finansal anlamda planladığınız harcamaların da üstüne çıkma ihtimalinizin yüksek olduğu güne adım atabilirsiniz. Sosyal çevrenizle geçireceğiniz zaman daha kaliteli bir hale bürünebilir. Bunun yanı sıra sosyal çevrenizle geçireceğiniz zamanın süresindede artış gözlemleyebilirsiniz. Yakın zamanda yakın çevrenizde olan birinden ilan-ı aşk gibi beklenmedik sürprizle karşılaşabilirsiniz. Küslüğünüzü halaa devam ettirdiğiniz arkadaşlarınız var ise ama küskünlüğünüzün hafiflediğini düşünüyorsanız bir farklılık yapın ve küs arkadaşınızı siz arayarak buzları eritin.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Özelikle iş hayatınızda iletişimi bol bir haftaya adım atıyorsunuz. Kariyerinizi etkileyecek kararlar alırken ev ortamınızdaki zorunlu değişiklikleri göze almak durumumda kalabilirsiniz. Annenizle olan ilişkinizde daha ciddi sorumluluklar üstlenmenin zamanı gelmiş hayat planınızı buna göre yapmalısınız. Aileden kalma eski değerlerle artık vedalaşmak zamanı. Geçmişe zor da olsa bir sünger çekip, yeni bir hayat düzenine geçmek zamanla sizin için faydalı olacaktır. Hafta ortasında Merkür’ün Balık burcundaki Neptün ile kuracağı olumlu etkileşim gündelik hayatınızdaki bazı belirsizliklere his ve sezgilerinizle çözüm sunma fırsatı verir. Duygularla zekayı birleştirme yeteneğinizi devreye sokmak yeterli olacaktır. Hafta sonu Güneş ile Uranüs arasındaki zorlu etkileşim geleceğe yönelik planlarınız için ani maddi harcamalar yapmanıza neden olur. Bütçenize dikkat etmeli, sonu belli olmayan konulara hemen el atmamalısınız.

AKREP BURCU 30 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aklınızda kurmuş olduğunuz bazı planlar var ve bunların gerçekleşmesi için titizlikle hareket etmeye çalışıyorsunuz. Şuan içinde bulunmuş olduğunuz durum sizi biraz düşüncenin içerisine itiyor olabilir. İçinde bulunduğunuz durum aşk olabilir, para olabilir veya işiniz de olabilir. Ancak konu her ne olursa olsun bir düşünce söz konusu. Tatmin olamadığınız bazı durumlar var. Özellikle sizin adına konuşulmasını, sizin adınıza düşüncesine dahi girmediğiniz konular hakkında hareket edilmesi biraz canınızı sıkabilir. Yeni girdiğiniz ortamlar olabilir. Bu ortamlarda sizi kıskandığını düşündüğünüz insanlarla iyi geçinmeye çalışacak olmanız karşınızdaki kişinin düşüncesinde değişiklik yaşanmasına katkı sağlayabilir. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftayı burcunuzda seyahat eden Ay ile karşılıyorsunuz. Bu yüzden ikili ilişkilerde fazla talepkar ya da sahiplenici olabilirsiniz. Unutmayın ki zorla güzellik olmaz, uyumlu bir birlikteliğin temel şartı karşılıklı anlayış ve uyumdan hareket eder. İletişim gezegeni Merkür’ün Mars, Jüpiter, Neptün ve Plüton ile kuracağı etkileşimler ile kardeş ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde uzun zamandır beklediğiniz bir konunun sonucuna ulaşırsınız. Araba alım satımı ile ilgili gündem oluşabilir. Ayrıca yabancılarla iletişim, yurt dışı ve akademik ya da hukuki bağlantılarınızda yenilikler gündeme gelecektir. Uzun seyahat planlarınız için vize, pasaport başvuruları ya da sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Hafta sonu Aslan burcundaki Güneş ile değişimin habercisi Boğa’daki Uranüs’ün arasındaki gergin etkileşim gerek özel gerekse iş hayatınızda ani, beklenmedik olaylar yaşamınızı tetikleyebilir. Kariyer hayatınızdaki yeni tekliflere açık olun.

YAY BURCU 29 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Keyfinizi kaçıracak zamanlar sizinle birlikte olacak. Bir gün içerisinde dört mevsimi yaşayabilirsiniz. İyi gibi gözükecek olmuş olsa da aslında hoşunuza gide bir konuda kahkahalar atarken bir anda duygusal bir yapıya bürünebilirsiniz. Hal böyle olunca da nasıl bir gün olduğunu algılayamadan geçen zaman elde etmiş olacaksınız. Bugün evde hobilerinizle ilgilenmeniz en uygun zaman olabilir. Böylesine karmaşık bir günde ne aşk hayatınızda ne de özel yaşantınız hakkında kararlar almanız pek doğru olmaz. Yeteneklerinizin performansı artış gösterdiği bugünde bunu iyi değerlendirmelisiniz. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta maddi kazanç ve kayıplarınız için ekstra dikkatli olmalısınız. Zira ummadığınız taş baş yarar misali, ortaklar ya da diğer aile bireylerinin yanlış tutumları ile para kayıpları yaşanabilir. Ayrıca vergi, kredi, sigorta konularında hesapta olmayan ödemeler karşınıza çıkabilir. Kredi çekmek için geleceğe yönelik planlarınızı iyi yapmalısınız. İleride ödemekte zorlanacağınız rakamların altına girmek sizin için doğru olmaz. Özel hayatınızdaki ilişkinizde kökten değişimlerden kaçamayacağınız bir haftadasınız. Bahaneler bulup durumu uzatmak size sadece zaman kaybettirir. Realist yönünüzün sesini dinlemeli, boşuna hayaller kurarak olmayacak duaya Amin dememelisiniz. Haftanın son günü Aslan burcundaki Güneş ile Boğa burcundaki Uranüs arasındaki etkileşim nedeniyle uzaklardan alacağınız bir haber ya da yabancılarla iletişiminizdeki gündem değişimi, bir anda rutin hayatınızda değişimlere neden olacaktır.