Burçlar Nuray Sayari 30 Temmuz 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 30 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Siz siz olun bir başkasının dediğiyle yola çıkmayın söylediği şeyler ne kadar doğru, önce bunları sorgulayın ve kendinizin yani kendi kararınızın olmadığı hiçbir şeye inanmayın. Sakin ve asil benliğinizle herkesi baştan çıkarıyorsunuz, istediğiniz her şeyi elde edebilirsiniz fakat böyle bir amacınız hiçbir zaman olmadı. Kafanıza koyduğunuz da yapamayacağınız hiçbir şey yok ve bunun kanaatine varmış durumdasınız. Bu ara bütçenizi oldukça iyi kullanmaya özen gösteriyorsunuz çünkü paranın değerinin olmadığının sizde farkına varmışsınız. Alacağınız kararları bir kez daha düşünün çünkü yanlış kararlar almak kimse istemez, siz yinede aile büyüklerinize danışın.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Beklenmeyeni bekleyeceğiniz zorlu değişimlerin gündeme geleceği bir haftaya adım atıyorsunuz. Sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi koruyup kollamak isterken karşınıza çıkacak engeller, sizi zorlasa da koyduğunuz hedeflere yine de ulaşmak isteyeceksiniz. Burcunuzdaki Merkür ele avuca sığmayan cıva enerjisiyle gökyüzünün ağır topları Mars, Jüpiter ve Plüton’a kafa tutarken boyunu aşan işlere kalkıştığını anlayarak Çarşamba günü Neptün’ün hayallerle süslü, masal dünyasına sığınacak. Burada edindiği sezgisel güçle, diğer üçlüyle kurduğu etkileşimde kuralları kabul ederse gemisini yürütebileceğini anlayacak. Uzun sözün kısası, kurumsal dünyayla kurulan ilişkilerde yöneticilerle olan iletişimde onların kararına saygı duyarak güçlenebilir, kariyer ve özel hayatınızda önemli yeniliklere adım atabilirsiniz. Pazar günü Aslan burcundaki Güneş ile Boğa’daki Uranüs’ün zorlu etkileşimi gelecekle ilgili kararlarınızda ani yön değişikliklerine neden olur. Bu etki ile yeni arkadaşlıklar da kurabilirsiniz. Kontrolsüz maddi harcamalara dikkat.

ASLAN BURCU 30 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen herkese ve her şeye çok kibirli yaklaşıyorsunuz lider benim diyip, hiçbir şekilde ben ezilmem diyorsunuz. hayat şartlarının size ne getireceği hiç belli olmaz o yüzden bazı şeyleri alttan almaya özen gösterin çünkü Kibirin veya sinirin size hiçbir getirisi yok bir an önce bunun farkına varın çünkü durum böyle giderse, çevrenizde etrafınızda hiç kimse kalmayacak. partnerinize karşı kalbinizi dinlemeniz gerekiyor kafanıza daha çok çalıştırıyorsunuz fakat kalbinizi dinleyin kalbinizi dinlediğinizde her şeyin daha iyi olduğunu sizde göreceksiniz. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Akrep burcunda gezinen Ay’ın etkisiyle ev ortamınızda duygusal krizlerle karşılaşabilirsiniz. Diğer yandan iletişim gezegeni Merkür’ün Mars, Jüpiter, Neptün ve Plüton ile kuracağı güçlü etkileşimler, gündelik hayatınızda aynı anda birden çok konu hakkında sorunların üstesinden gelmek için ekstra çaba harcamanızı gerektirebilir. Unutmayın ki ağzınızla kuş bile tutsanız bu hafta kimseye çok fazla yaranamazsınız. Üstelik bol bol eleştirilirsiniz. Bu nedenle sinirlerinizi yıpratmamak adına hayatın akışına göre yaşamalı, olayları zorla değiştirmek için boşuna uğraşmamalısınız. Pazar günü burcunuzdaki Güneş ile Boğa’daki yolculuğunu sürdüren Uranüs arasındaki zorlu etkileşim sayesinde ikili ilişkilerinizde ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda hiç beklemediğiniz sürpriz ve teklifler kapınızı çalabilir. Değişimlere açık olun

BAŞAK BURCU 30 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Güzel iş teklifleri sizi bekliyor fakat seçimde sizde güzel seçimler yaptığınız taktirde geleceğinizde çok güzel olacak bu yüzden size gelen teklifleri değerlendirin. Bazı konularda sabırsız olabiliyorsunuz fakat sabrınızı da sınamanız lazım çünkü sabır gerektiren bazı konular oluyor bunlara kendinizi hazırlamanız lazım. Hayatınızda hiç görmediğiniz bir insanı göreceksiniz, size o kadar mükemmelmiş gibi gelecek ki çünkü ona aşık olacaksınız çok seveceksiniz aşırı derece bağlanacaksınız. Kendinize kadar ayırdığınız bütçe de bir arkadaşınız sizden yardım isteyecek tabii ki de bu yardım maddi konuda olacak ve kendinize ayırdığınız o bütçeden arkadaşınıza yardım edeceksiniz fakat bunu yaparken sonradan ödesin diye düşünmeden vereceksiniz işte bu ileride karşınıza kat ve kat çıkacak.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür Yengeç’teki uzun yolculuğunu sürdürürken haftaya damgasını vuruyor. Özellikle aşk hayatınızda önemli ve kökten değişimlere neden olacak olaylar nedeniyle, partnerinizle ilişkilerinizi nasıl sürdüreceğiniz konusunda kafanız bir hayli karışabilir. Bazı dost ve arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili konularda ekstra çaba sarf etmeniz gerekebilir. İş ortaklarınızın da düşük enerjileri size hayal kırıklığı yaşatacaktır. Özellikle maddi konularla ilgili umduğunuz hedeflerin gerçekleşmemesi asla moralinizi bozmamalı. Zira hafta sonunda Aslan burcundaki Güneş ile Boğa burcundaki Uranüs’ün zorlu etkileşimi sayesinde yurt dışı bağlantılarınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.