Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 29 Temmuz 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

OĞLAK BURCU 29 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yetenekleriniz konusunda çevrenizdeki kişilerden eleştirisel şekilde yaklaşımları olabilir. Siz bu durumu her ne kadar olumsuz olarak algılıyor olmuş olsa da sizin gelişebilmeniz için aslında duymanız gereken şeyler olduğunu unutmayın. Bugün yapacağınız çeşitli aktiviteler ya da işiniz gereği gideceğiniz toplantılarla farklı yapılara sahip insanlarla tanışabilirsiniz. Her farklı bir insan yeni bir tecrübe demek olduğunu düşünen oğlak burçları için çok güzel bir tecrübe sebebi olacak. İçinizi ferah tutmalısınız. Çünkü yapacağınız sıkıntılar sağlığınızda ciddi problemler açması için müsait günlere adım atıyorsunuz.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta boyunca ikili ilişkilerinizde evrim yaratacak konularla uğraşmaya hazır olun. Gerek iş gerek ev hayatınızda 2018 yılından beri yaşadıklarınıza artık son noktayı koyma zamanı. Yaşamınızda tabi olmak zorunda olduğunuz kurallara ya da otorite figürleriyle olan ilişkinize isyan etmeden, düzene ayak uydurarak yeni yaşam koşullarına daha kolay bir şekilde adapte olursunuz. Değişen yeni hayat düzeninizde herkesin fikrini sormaktansa önce kendi benliğinizle iletişime geçin. Kendi istek ve arzularınıza odaklanırsanız gelecek hayatınızda mutluluğu yakalamak sizin için daha kolay olacaktır. Bazen hayat gerçeklerin peşine düşmektense hayalci yanımızı devreye sokarak ideallerimize ulaşmayı mümkün kılar. Hafta sonu Güneş ve Uranüs’ün etkileşimi aşk ve çocuk konusu ile ilgili ani gelişmeleri gündeme taşıyacaktır.

KOVA BURCU 29 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sağlığınıza dikkat etmekte fayda var çünkü sağlıksız kaldığınız zaman veya beslenmenize dikkat etmediğiniz zaman güçten düşebilirsiniz. Geleceğinize daha güzel şeyler biriktiriyorsunuz alacağınız eğitimler de kendinizi daha da yükseltip daha iyi yerlere gelmeye çabalıyorsunuz. Bütçenize birazda olsa kenara atmakta fayda var çünkü almak istediğiniz birkaç şey var ve bunları alabilmeniz için kenarda bütçeniz olması gerekiyor. Sizi çekemeyen insanlar var bu insanları çevrenizden uzak tutun hem size olumsuz bir enerji oluyorlar hem de hayatınızı gereksiz yere eleştiriyorlar. Partnerinizle daha iyi bir iletişim için sakin kalmanız gerekiyor. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

İletişim gezegeni Merkür’ün sırayla, savaşçı Mars, fırsatları, bolluğu, bereketi simgeleyen Jüpiter, hayallerin baş kahramanı Neptün ve yerin altını üstüne getiren Plüton ile kuracağı etkileşimler ile aksiyonu bol bir haftaya adım atıyorsunuz. Özellikle gündelik hayatınızda arka arkaya gelişen olaylarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yorucu tempo sizi kazalara ve risklere açık hale getirebilir. Bu nedenle temkinli olmalı, enerjinizi tüketmeden elinizden gelenin en iyisini yapmaya odaklanmalısınız. Kemik, diş, eklem, kas, mide sağlığınıza özen göstermekte fayda var. Hafta sonu ilişkiler alanınızdan göz kırpan Aslan burcundaki Güneş, size hiç beklemediğiniz bir anda ateşi yüksek bir aşk ya da şaşırmanıza neden olacak bir iş teklifi taşıyabilir.

BALIK BURCU 29 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yapacağınız tercihlerde ve kararlarınız da hayatınızı etkileyebilirsiniz, bu ara çok bunalmış durumdasınız kafanızı vurmak için duvar arıyorsunuz. Başarılarınız gitgide artıyor bunun sebebi ise fazla takıntılı olmanız bu gereksiz takıntılardan çıkıp bir silkinin ve kendinize gelin. Sevginizi saklamayın çünkü bir yere kadar saklayabilirsiniz bir yerden sonra sizde artık salacaksınız, bunu yapmak yerine hayat nasıl yol gösteriyorsa akışına bırakmak gerek. Dostlarınızla bir gece yemeye çıkabilirsiniz ve çıktığınız yemekte birinin sizinle çok yakından ilgilendiğini farkına varabilirsiniz. Çevrenizden aldığınız değeri karşılık verin, sizde ne kadar değerli olduklarını gösterin.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

“Romantizm benin için vazgeçilmez” deseniz de bu hafta duygu yüklü bir ilişki yaşamak uğruna kendinizi asla kurban rolüne sokmamalısınız. Sınır çizemediğiniz adanmışlık duygunuzla ilerlemek sizi zamanla sadece karşınızdakinin isteklerine boyun eğen biri durumuna sokabilir. Buna izin vermemeli, manipülatif ilişkilerden kaçınmalısınız. Yetenekleriniz konusunda son derece yaratıcı günlerden geçtiğinizi unutmayın. Çocuğunuzla ilgili konularda canınızı sıkmadan ona sorumluluklarını hatırlatmakla yetinmelisiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler için bu hafta önemli. Hafta ortasında Merkür’ün burcunuzdaki Neptün ile kuracağı uyumlu etkileşim ile sezgi ve sanatsal yeteneklerinizi canlandırıp, doğanın pozitif enerjisiyle bütünleşebilirsiniz. Hafta sonu kalbinizin çarpmasına neden olacak ani konular önünüze çıkabilir. Hayatın ritmine bağlı kalmanız size en doğru olanı gösterecektir.