Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 29 Temmuz 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

TERAZİ BURCU 29 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gün içerisinde çok hızlı gelişebilecek ancak kalıcı değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Ailenizle çok sık bir gün geçirebilirsiniz. Daha önceki günlerden yarın bıraktığınız bazı işler önünüze çıkmaya başlayacak. Bu yarım işleriniz zamanla bir anda yığılmaması için yarın kalan işlerinizi  toparlamaya bakın. Yeni ortamlar, yeni insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Bu insanlar neşeli, heyecanlı ve biraz sabırsız olabilirler. Kimi zaman kafanıza uyacak insanlar olsalar da genel itibariyle sakin ve düzenli insanlar sizin için daha tercih edilebilir olduğunu düşüneceksiniz. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Özelikle iş hayatınızda iletişimi bol bir haftaya adım atıyorsunuz. Kariyerinizi etkileyecek kararlar alırken ev ortamınızdaki zorunlu değişiklikleri göze almak durumumda kalabilirsiniz. Annenizle olan ilişkinizde daha ciddi sorumluluklar üstlenmenin zamanı gelmiş hayat planınızı buna göre yapmalısınız. Aileden kalma eski değerlerle artık vedalaşmak zamanı. Geçmişe zor da olsa bir sünger çekip, yeni bir hayat düzenine geçmek zamanla sizin için faydalı olacaktır. Hafta ortasında Merkür’ün Balık burcundaki Neptün ile kuracağı olumlu etkileşim gündelik hayatınızdaki bazı belirsizliklere his ve sezgilerinizle çözüm sunma fırsatı verir. Duygularla zekayı birleştirme yeteneğinizi devreye sokmak yeterli olacaktır. Hafta sonu Güneş ile Uranüs arasındaki zorlu etkileşim geleceğe yönelik planlarınız için ani maddi harcamalar yapmanıza neden olur. Bütçenize dikkat etmeli, sonu belli olmayan konulara hemen el atmamalısınız.

AKREP BURCU 29 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Güne mutlu bir şekilde uyanmış olmanız moralinizi ve motivasyonunuzu arttırmasına neden olacak. Aklınızda yaşantınıza dair bir takım sorular olabilir. Bu soruların cevaplarını tecrübe edinmek haricinde almanız pek mümkün olmayabilir. Sabır konusunda ara ara patlak veriyor olsanız da halaa takdir edilesi bir sabrınız var. Kendinizi yorgun hissettiğiniz anlarda kesinlikle zaman ayırın. Çünkü kendisine değer vermeyen insan karşındakinede değer veremez. Mutluluğunuzu pekiştirmek için sevdiğiniz şeyleri yapmak doğru bir hareket olabilir. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftayı burcunuzda seyahat eden Ay ile karşılıyorsunuz. Bu yüzden ikili ilişkilerde fazla talepkar ya da sahiplenici olabilirsiniz. Unutmayın ki zorla güzellik olmaz, uyumlu bir birlikteliğin temel şartı karşılıklı anlayış ve uyumdan hareket eder. İletişim gezegeni Merkür’ün Mars, Jüpiter, Neptün ve Plüton ile kuracağı etkileşimler ile kardeş ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde uzun zamandır beklediğiniz bir konunun sonucuna ulaşırsınız. Araba alım satımı ile ilgili gündem oluşabilir. Ayrıca yabancılarla iletişim, yurt dışı ve akademik ya da hukuki bağlantılarınızda yenilikler gündeme gelecektir. Uzun seyahat planlarınız için vize, pasaport başvuruları ya da sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Hafta sonu Aslan burcundaki Güneş ile değişimin habercisi Boğa’daki Uranüs’ün arasındaki gergin etkileşim gerek özel gerekse iş hayatınızda ani, beklenmedik olaylar yaşamınızı tetikleyebilir. Kariyer hayatınızdaki yeni tekliflere açık olun.

YAY BURCU 29 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hareketli ve hızlı geçecek bir gün yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla aranızda geçecek olan diyaloglar hararetli şekilde gelişebilir. Karşınızdaki insanla anlaşamayacağınızı düşündüğünüz durumlarda münakaşaya girmemeniz çok daha doğru bir adım olmasıyla birlikte sessizliğinizi korumanızda mantıklı bir çözüm olacaktır. Bir ilişki durumunuz söz konusuysa aranızda yaşayacağınız tartışmalarınız kıskançlık nedeniyle gelişebilir. Hatta çok şiddetli bir gelişme olacağından dolayı ayrılığa kadar sürükleyebilir. Dikkat etmenizde fayda var.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta maddi kazanç ve kayıplarınız için ekstra dikkatli olmalısınız. Zira ummadığınız taş baş yarar misali, ortaklar ya da diğer aile bireylerinin yanlış tutumları ile para kayıpları yaşanabilir. Ayrıca vergi, kredi, sigorta konularında hesapta olmayan ödemeler karşınıza çıkabilir. Kredi çekmek için geleceğe yönelik planlarınızı iyi yapmalısınız. İleride ödemekte zorlanacağınız rakamların altına girmek sizin için doğru olmaz. Özel hayatınızdaki ilişkinizde kökten değişimlerden kaçamayacağınız bir haftadasınız. Bahaneler bulup durumu uzatmak size sadece zaman kaybettirir. Realist yönünüzün sesini dinlemeli, boşuna hayaller kurarak olmayacak duaya Amin dememelisiniz. Haftanın son günü Aslan burcundaki Güneş ile Boğa burcundaki Uranüs arasındaki etkileşim nedeniyle uzaklardan alacağınız bir haber ya da yabancılarla iletişiminizdeki gündem değişimi, bir anda rutin hayatınızda değişimlere neden olacaktır.