Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 29 Temmuz 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

YENGEÇ BURCU 29 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara duygusal yönünüz ağır basıyor olaylara duygusal yaklaşmamamız gerekiyor çünkü olayları daha da çıkmaza sokabilirsiniz. İçinize sığdıramadığınız bazı şeyler var bunları yavaş yavaş tadında yaşarsanız her şey daha güzel olacak. Bazen duygularınızı saklamanız gerekiyor çünkü her şey her seferinde söylenmez. Alacağınız birkaç eğitim de kendinizi daha da geliştirebilirsiniz ve güzel yerlerde göreceksiniz. Ailenizle birlikte zaman geçirin ve kendinize de zaman ayırmayı unutmayın kendinize ayırdığınız zamanın değerini bilip hareket ederseniz sizin için herşey daha iyi olacak.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Beklenmeyeni bekleyeceğiniz zorlu değişimlerin gündeme geleceği bir haftaya adım atıyorsunuz. Sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi koruyup kollamak isterken karşınıza çıkacak engeller, sizi zorlasa da koyduğunuz hedeflere yine de ulaşmak isteyeceksiniz. Burcunuzdaki Merkür ele avuca sığmayan cıva enerjisiyle gökyüzünün ağır topları Mars, Jüpiter ve Plüton’a kafa tutarken boyunu aşan işlere kalkıştığını anlayarak Çarşamba günü Neptün’ün hayallerle süslü, masal dünyasına sığınacak. Burada edindiği sezgisel güçle, diğer üçlüyle kurduğu etkileşimde kuralları kabul ederse gemisini yürütebileceğini anlayacak. Uzun sözün kısası, kurumsal dünyayla kurulan ilişkilerde yöneticilerle olan iletişimde onların kararına saygı duyarak güçlenebilir, kariyer ve özel hayatınızda önemli yeniliklere adım atabilirsiniz. Pazar günü Aslan burcundaki Güneş ile Boğa’daki Uranüs’ün zorlu etkileşimi gelecekle ilgili kararlarınızda ani yön değişikliklerine neden olur. Bu etki ile yeni arkadaşlıklar da kurabilirsiniz. Kontrolsüz maddi harcamalara dikkat.

ASLAN BURCU 29 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kalbinizi kıran biri var fakat onu bunu söyleyemiyorsunuz fark etmesini bekliyorsunuz ama o bunu fark etmeyecek, hiç kafanıza takıp kendinizi üzmeyin çünkü o buna değmez. Sabredemediğiniz bazı olaylarda da kendinize kızıyorsunuz ve her ne kadar sabredemediğiniz olay varsa hepsi negatif bir şekilde size dönüyor. Kafanızda oluşan bazı soru işaretlerine artık bir cevap bulacaksınız ve bunu kendiniz bulacaksınız. Akıl almak hiç size göre değil çünkü kafanızın dikine gidiyorsunuz kendi bildiğinizi okuyorsunuz, bence bazen büyüklerinizden yardım almakta fayda var. Kafanıza oturtamadığınız bazı durumlar var ve bu durumları kafanıza oturtmak adına başka uğraşlarla meşgul olduğunuzda bazı durumları kafanıza oturduğunu görüceksiniz.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Akrep burcunda gezinen Ay’ın etkisiyle ev ortamınızda duygusal krizlerle karşılaşabilirsiniz. Diğer yandan iletişim gezegeni Merkür’ün Mars, Jüpiter, Neptün ve Plüton ile kuracağı güçlü etkileşimler, gündelik hayatınızda aynı anda birden çok konu hakkında sorunların üstesinden gelmek için ekstra çaba harcamanızı gerektirebilir. Unutmayın ki ağzınızla kuş bile tutsanız bu hafta kimseye çok fazla yaranamazsınız. Üstelik bol bol eleştirilirsiniz. Bu nedenle sinirlerinizi yıpratmamak adına hayatın akışına göre yaşamalı, olayları zorla değiştirmek için boşuna uğraşmamalısınız. Pazar günü burcunuzdaki Güneş ile Boğa’daki yolculuğunu sürdüren Uranüs arasındaki zorlu etkileşim sayesinde ikili ilişkilerinizde ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda hiç beklemediğiniz sürpriz ve teklifler kapınızı çalabilir. Değişimlere açık olun

BAŞAK BURCU 29 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sakin yaklaştığınız herşeyde kendinizi daha iyi hissettiğinizin sizde farkındasınız. Gelgitleriniz bu ara daha çok size bulaşmasınlar dokunmasınlar istiyorsunuz fakat çevrenizdeki insanlarla bu hiçte mümkün değil. Sabrınız oldukça ileri seviyede sizinle uğraşmış  olan insanlara tahammülünüz sıfır durumda şuan. Arkadaş çevrenizi tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Bazen ufak kıskançlıklar nasıl olabiliyor ilişkide olan şeyler fakat partneriniz her seferinde size kıskanma konusunda sakince yaklaşmıyor tam tersine hep kıskanma konusu duysa sinirleniyor. Geleceğinize güzel yatırımlar peşindesiniz sakın pes etmeyin bu yola çıkarken verdiğiniz sözü unutmayın..

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür Yengeç’teki uzun yolculuğunu sürdürürken haftaya damgasını vuruyor. Özellikle aşk hayatınızda önemli ve kökten değişimlere neden olacak olaylar nedeniyle, partnerinizle ilişkilerinizi nasıl sürdüreceğiniz konusunda kafanız bir hayli karışabilir. Bazı dost ve arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili konularda ekstra çaba sarf etmeniz gerekebilir. İş ortaklarınızın da düşük enerjileri size hayal kırıklığı yaşatacaktır. Özellikle maddi konularla ilgili umduğunuz hedeflerin gerçekleşmemesi asla moralinizi bozmamalı. Zira hafta sonunda Aslan burcundaki Güneş ile Boğa burcundaki Uranüs’ün zorlu etkileşimi sayesinde yurt dışı bağlantılarınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.