Burçlar Nuray Sayari 28 Temmuz 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 28 TEMMUZ 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayata karşı bakış açınız değişmiş bulunmakta daha olgun yaklaşıyorsunuz bütün olaylara.. Hayatınıza girmiş olan insan sizi epeyce değiştirdi fakat olumlu anlamda ve sizin için çok iyi bir gelecek sünüyor birlikte kafa kafaya verip bunların üstesinden gelebilirsiniz. Sağlık olarak bayağı bir güçlendiniz çünkü doktor kontrollerinizi aksatmadınız. Yaşadığınız bazı sıkıntıların farkındasınız ve bu sıkıntılarınızdan ders alıyorsunuz bir daha aynı sıkıntıyı yaşayacak olsanız buna tecrübeli olacaksınız. Bu ara sizi bayağı bir mutlu görüyorum umarım bu mutluluğunuz hiç bozulmaz hayat size isteklerinizi sunar.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta boyunca ikili ilişkilerinizde evrim yaratacak konularla uğraşmaya hazır olun. Gerek iş gerek ev hayatınızda 2018 yılından beri yaşadıklarınıza artık son noktayı koyma zamanı. Yaşamınızda tabi olmak zorunda olduğunuz kurallara ya da otorite figürleriyle olan ilişkinize isyan etmeden, düzene ayak uydurarak yeni yaşam koşullarına daha kolay bir şekilde adapte olursunuz. Değişen yeni hayat düzeninizde herkesin fikrini sormaktansa önce kendi benliğinizle iletişime geçin. Kendi istek ve arzularınıza odaklanırsanız gelecek hayatınızda mutluluğu yakalamak sizin için daha kolay olacaktır. Bazen hayat gerçeklerin peşine düşmektense hayalci yanımızı devreye sokarak ideallerimize ulaşmayı mümkün kılar. Hafta sonu Güneş ve Uranüs’ün etkileşimi aşk ve çocuk konusu ile ilgili ani gelişmeleri gündeme taşıyacaktır.

KOVA BURCU 28 TEMMUZ 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geçmişte yaşadığınız bazı olaylardan sıyrılarak şimdi yeni bir sayfa açıp daha güçlü kalabilirsiniz. Aldığınız kararlarınızın arkasında durmayı bilin çünkü bu hayatınız boyunca önemli bir rol olacak. Hayatınıza dair tüm güzellikleri ortaya koyun ve karşınızdaki insandan da bunu bekleyin bunları yaptığınız sürece hem ev hem iş arkadaşlarınız hem de ailenizle birlikte daha da güçlenmeyi öğreneceksiniz. Sabırsız yaklaştığınız ne varsa artık sabırla yaklaşmaya özen gösteriyorsunuz, biraz daha olgunlaştınız bunun sizde farkındasınız. Ruhsal açıdan kendinizi daralmış hissettiğiniz bu zamanlarda kendinizi olumlu yönlere çektiğiniz sürece güzel değişiklikler olduğunu farkına varacaksınız. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

İletişim gezegeni Merkür’ün sırayla, savaşçı Mars, fırsatları, bolluğu, bereketi simgeleyen Jüpiter, hayallerin baş kahramanı Neptün ve yerin altını üstüne getiren Plüton ile kuracağı etkileşimler ile aksiyonu bol bir haftaya adım atıyorsunuz. Özellikle gündelik hayatınızda arka arkaya gelişen olaylarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yorucu tempo sizi kazalara ve risklere açık hale getirebilir. Bu nedenle temkinli olmalı, enerjinizi tüketmeden elinizden gelenin en iyisini yapmaya odaklanmalısınız. Kemik, diş, eklem, kas, mide sağlığınıza özen göstermekte fayda var. Hafta sonu ilişkiler alanınızdan göz kırpan Aslan burcundaki Güneş, size hiç beklemediğiniz bir anda ateşi yüksek bir aşk ya da şaşırmanıza neden olacak bir iş teklifi taşıyabilir.

BALIK BURCU 28 TEMMUZ 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geçmişte yaşadığınız bazı olaylar sizi epeyce bunaltmış durumda fakat artık öyle bir şey yaşamanız mümkün değil. Alacağınız bazı kararlar var ve bu kararların arkasında duracaksınız çünkü size olan katkısı size olan gelir ise bayağı bir yüksek olacak. Birilerine yardım ettiğini sürece ve onlara olumlu bir şekilde içinizi yansıttığını sürece evrende size olumlu bir şekilde dönüşler yapacak birilerine yardım ettiğiniz sürece ve onlara olumlu bir şekilde içinizi yansıttığınız sürece evrende size olumlu bir şekilde dönüşler yapacak. Geçmişte kalan şeyler geçmişte kaldığı için şu an daha mutlusunuz.Negatif düşüncelerinizi bir an önce kafanızdan ve hayatınızdan çıkarmanız gerekiyor artık pozitif düşünmeyi deneyin çünkü pozitif düşündüğünüz her şeyde daha iyi şeyler olduğunun sizde farkındasınız. Size pozitif günler diliyorum.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

“Romantizm benin için vazgeçilmez” deseniz de bu hafta duygu yüklü bir ilişki yaşamak uğruna kendinizi asla kurban rolüne sokmamalısınız. Sınır çizemediğiniz adanmışlık duygunuzla ilerlemek sizi zamanla sadece karşınızdakinin isteklerine boyun eğen biri durumuna sokabilir. Buna izin vermemeli, manipülatif ilişkilerden kaçınmalısınız. Yetenekleriniz konusunda son derece yaratıcı günlerden geçtiğinizi unutmayın. Çocuğunuzla ilgili konularda canınızı sıkmadan ona sorumluluklarını hatırlatmakla yetinmelisiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler için bu hafta önemli. Hafta ortasında Merkür’ün burcunuzdaki Neptün ile kuracağı uyumlu etkileşim ile sezgi ve sanatsal yeteneklerinizi canlandırıp, doğanın pozitif enerjisiyle bütünleşebilirsiniz. Hafta sonu kalbinizin çarpmasına neden olacak ani konular önünüze çıkabilir. Hayatın ritmine bağlı kalmanız size en doğru olanı gösterecektir.