Burçlar Nuray Sayari 28 Temmuz 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

TERAZİ BURCU 28 TEMMUZ 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Artık hayallerinizi gerçekleştirme sırası sizde bütün yıl boyunca içinizde tuttunuz ve artık bu hayalleri dışarı çıkarmanın vakti geldi. Eskiden beri aşık olduğunuz biri var ve bu aşık olduğunuz insanı benim kaderim deyip onunla buluşma imkanı yaratabilirsiniz ve bu imkanı kaybetmemek için elinizden geleni yapacaksınız. Sizin için manevi değerler daha önemli çünkü maddiyatın hiçbir zaman değeri olmadı, bunun farkına varmanız bile çok büyük bir şey umarım bunu başkalarına da aşılarsınız. Ruhunuzu mutlu etmek adına yardımlar düzenliyorsunuz çünkü artık bedeniniz değil ruhunuz gülsün istiyorsunuz bu yüzden ufak yardımlar ufak iyilikler yapıyorsunuz.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Özelikle iş hayatınızda iletişimi bol bir haftaya adım atıyorsunuz. Kariyerinizi etkileyecek kararlar alırken ev ortamınızdaki zorunlu değişiklikleri göze almak durumumda kalabilirsiniz. Annenizle olan ilişkinizde daha ciddi sorumluluklar üstlenmenin zamanı gelmiş hayat planınızı buna göre yapmalısınız. Aileden kalma eski değerlerle artık vedalaşmak zamanı. Geçmişe zor da olsa bir sünger çekip, yeni bir hayat düzenine geçmek zamanla sizin için faydalı olacaktır. Hafta ortasında Merkür’ün Balık burcundaki Neptün ile kuracağı olumlu etkileşim gündelik hayatınızdaki bazı belirsizliklere his ve sezgilerinizle çözüm sunma fırsatı verir. Duygularla zekayı birleştirme yeteneğinizi devreye sokmak yeterli olacaktır. Hafta sonu Güneş ile Uranüs arasındaki zorlu etkileşim geleceğe yönelik planlarınız için ani maddi harcamalar yapmanıza neden olur. Bütçenize dikkat etmeli, sonu belli olmayan konulara hemen el atmamalısınız.

AKREP BURCU 28 TEMMUZ 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İçinizde severek sakladığınız o büyük aşk o büyük iyilikler sevginiz bir anda akıp gidebilir. Sevgi şu an sizde daha büyük bir anlam taşıyor fakat şunu unutmayın sevgi vermeden sevgi almanız imkansız. Her seferinde iyi niyetli yaklaşıyorsunuz bunu sakın kaybetmeyin çünkü bu devirde hiç kimsede böyle bir şey kalmadı. Bazı hayalleriniz var geleceğinizde yapacağınız işi kafanızda kuruyorsunuz ve gerçekleştireceksiniz istediğiniz kişiyle de bir yuva kuracaksınız inşallah bunların hepsi olduğunda buna bir sözünüz olacak onu siz daha iyi biliyorsunuz hem kendinize hem de gelecekteki eşinizi mutlu edeceksiniz. Saygı sevgi sizin için çok önemli bir şey umarım bunu kaybetmezsiniz size çok büyük bir katkısı var. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftayı burcunuzda seyahat eden Ay ile karşılıyorsunuz. Bu yüzden ikili ilişkilerde fazla talepkar ya da sahiplenici olabilirsiniz. Unutmayın ki zorla güzellik olmaz, uyumlu bir birlikteliğin temel şartı karşılıklı anlayış ve uyumdan hareket eder. İletişim gezegeni Merkür’ün Mars, Jüpiter, Neptün ve Plüton ile kuracağı etkileşimler ile kardeş ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde uzun zamandır beklediğiniz bir konunun sonucuna ulaşırsınız. Araba alım satımı ile ilgili gündem oluşabilir. Ayrıca yabancılarla iletişim, yurt dışı ve akademik ya da hukuki bağlantılarınızda yenilikler gündeme gelecektir. Uzun seyahat planlarınız için vize, pasaport başvuruları ya da sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Hafta sonu Aslan burcundaki Güneş ile değişimin habercisi Boğa’daki Uranüs’ün arasındaki gergin etkileşim gerek özel gerekse iş hayatınızda ani, beklenmedik olaylar yaşamınızı tetikleyebilir. Kariyer hayatınızdaki yeni tekliflere açık olun.

YAY BURCU 28 TEMMUZ 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kötülük yapmaktan uzak duruyorsunuz ve hayatınızdan negatif olan insanları çıkarıyorsunuz size pozitif insanlar lazım çünkü kafanıza çok takıyorsunuz. Dış görünüm olarak ve hayatınızda bazı değişiklikler yaşayacaksınız ve bu değişikliklerden memnun kalacaksınız. Maddi gelirlerinizi aşmadan hayatınıza devam ederseniz kaybedeceğiniz hiçbir şey olmayacak, borçsuz insan olarak hayatınıza devam edeceksiniz. Aile büyüklerinizle yaşayacağınız bazı sıkıntılar olacak fakat bu sıkıntıları kafanızı takmayın üzülmeye gelemiyorsunuz bayağı bir yıpranıyorsunuz ve psikolojik sorunlar çekebilirsiniz. Ruhsal açıdan olumlu yönde bir değişim yaşayacaksınız ve size çok iyi gelecek.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta maddi kazanç ve kayıplarınız için ekstra dikkatli olmalısınız. Zira ummadığınız taş baş yarar misali, ortaklar ya da diğer aile bireylerinin yanlış tutumları ile para kayıpları yaşanabilir. Ayrıca vergi, kredi, sigorta konularında hesapta olmayan ödemeler karşınıza çıkabilir. Kredi çekmek için geleceğe yönelik planlarınızı iyi yapmalısınız. İleride ödemekte zorlanacağınız rakamların altına girmek sizin için doğru olmaz. Özel hayatınızdaki ilişkinizde kökten değişimlerden kaçamayacağınız bir haftadasınız. Bahaneler bulup durumu uzatmak size sadece zaman kaybettirir. Realist yönünüzün sesini dinlemeli, boşuna hayaller kurarak olmayacak duaya Amin dememelisiniz. Haftanın son günü Aslan burcundaki Güneş ile Boğa burcundaki Uranüs arasındaki etkileşim nedeniyle uzaklardan alacağınız bir haber ya da yabancılarla iletişiminizdeki gündem değişimi, bir anda rutin hayatınızda değişimlere neden olacaktır.