Burçlar Nuray Sayari 28 Temmuz 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 28 TEMMUZ 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ruhunuzu çok daraltıyorsunuz, sizce de buna gerek var mı daha sakin bir yaşam sunun kendinize işte o zaman hayatın size yani evrenin size pozitif bir enerji yolladığını göreceksiniz. Maddi olarak kendinizi gayet düze çıkmış hissediyorsunuz fakat her şey daha yeni başlıyor eğitimlerinizin parası geleceğinizin parası yani bunlar için kenara bir bütçe ayırmanız gerekiyor.Geçmişte hangi olumsuzluklarla karşılaştıysanız karşılaştınız fakat şimdi önünüze bakma zamanı, yapacağınız işleri başkaları değil siz sorgulayın.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Beklenmeyeni bekleyeceğiniz zorlu değişimlerin gündeme geleceği bir haftaya adım atıyorsunuz. Sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi koruyup kollamak isterken karşınıza çıkacak engeller, sizi zorlasa da koyduğunuz hedeflere yine de ulaşmak isteyeceksiniz. Burcunuzdaki Merkür ele avuca sığmayan cıva enerjisiyle gökyüzünün ağır topları Mars, Jüpiter ve Plüton’a kafa tutarken boyunu aşan işlere kalkıştığını anlayarak Çarşamba günü Neptün’ün hayallerle süslü, masal dünyasına sığınacak. Burada edindiği sezgisel güçle, diğer üçlüyle kurduğu etkileşimde kuralları kabul ederse gemisini yürütebileceğini anlayacak. Uzun sözün kısası, kurumsal dünyayla kurulan ilişkilerde yöneticilerle olan iletişimde onların kararına saygı duyarak güçlenebilir, kariyer ve özel hayatınızda önemli yeniliklere adım atabilirsiniz. Pazar günü Aslan burcundaki Güneş ile Boğa’daki Uranüs’ün zorlu etkileşimi gelecekle ilgili kararlarınızda ani yön değişikliklerine neden olur. Bu etki ile yeni arkadaşlıklar da kurabilirsiniz. Kontrolsüz maddi harcamalara dikkat.

ASLAN BURCU 28 TEMMUZ 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Her seferinde ben diyordunuz şimdi ise bu bencilliğin azaldığı kısımdasınız, başkalarının iyiliğini kendinizden önce düşüneceksiniz. Sabırsız yaklaştığınız bazı konulara artık sabırlı yaklaşmayı öğreneceksiniz. Hayata karşı agresif tavırlarınız veya çevrenize karşı olan bu tavırlarınız gitgide azalıyor ve buna aşırı derece mutlu oluyorsunuz çünkü elinde olan bir şey değildi sizde fark edeceksiniz ki hayata karşı ve çevrenizdekilere karşı daha iyi  iletişim içinde olduğunuzu.. Eskiye göre şimdi küçük şeylerle daha çok mutlu oluyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerden ilgi ve şevkate bayılıyorsunuz. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Akrep burcunda gezinen Ay’ın etkisiyle ev ortamınızda duygusal krizlerle karşılaşabilirsiniz. Diğer yandan iletişim gezegeni Merkür’ün Mars, Jüpiter, Neptün ve Plüton ile kuracağı güçlü etkileşimler, gündelik hayatınızda aynı anda birden çok konu hakkında sorunların üstesinden gelmek için ekstra çaba harcamanızı gerektirebilir. Unutmayın ki ağzınızla kuş bile tutsanız bu hafta kimseye çok fazla yaranamazsınız. Üstelik bol bol eleştirilirsiniz. Bu nedenle sinirlerinizi yıpratmamak adına hayatın akışına göre yaşamalı, olayları zorla değiştirmek için boşuna uğraşmamalısınız. Pazar günü burcunuzdaki Güneş ile Boğa’daki yolculuğunu sürdüren Uranüs arasındaki zorlu etkileşim sayesinde ikili ilişkilerinizde ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda hiç beklemediğiniz sürpriz ve teklifler kapınızı çalabilir. Değişimlere açık olun

BAŞAK BURCU 28 TEMMUZ 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu arada konuşmalarınız da yani iletişiminize dikkat etmeniz gerekiyor çünkü bayağı  kırıcı söz söyleyebilirsiniz, siz bile farkında değilsiniz ama bir an önce farkına varsanız iyi edersiniz. Başkalarını yargılamak size kalmadı siz nasıl yargılanmaktan hoşlanmıyorsanız başkalarınada bunu yapmayın,  empati yaptığınız sürece hiçbir şey kaybetmezsiniz. Bazı bilinmedik yetenekleriniz ortaya çıkabilir ve bu yeteneklerinizi bir yerlerde kullanacaksınız, güzel iş teklifleri alabilirsiniz. Bazı gerçeklerden kaçmak için yüzleşmek istemediğiniz için olay yerinden sessiz ve sakince ayrılabilirsiniz fakat yanlış yapıyorsunuz artık bazı şeylerle birebir yüzleşmeniz gerekiyor çünkü bunlar gerçekler .

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür Yengeç’teki uzun yolculuğunu sürdürürken haftaya damgasını vuruyor. Özellikle aşk hayatınızda önemli ve kökten değişimlere neden olacak olaylar nedeniyle, partnerinizle ilişkilerinizi nasıl sürdüreceğiniz konusunda kafanız bir hayli karışabilir. Bazı dost ve arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili konularda ekstra çaba sarf etmeniz gerekebilir. İş ortaklarınızın da düşük enerjileri size hayal kırıklığı yaşatacaktır. Özellikle maddi konularla ilgili umduğunuz hedeflerin gerçekleşmemesi asla moralinizi bozmamalı. Zira hafta sonunda Aslan burcundaki Güneş ile Boğa burcundaki Uranüs’ün zorlu etkileşimi sayesinde yurt dışı bağlantılarınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.