Burçlar Nuray Sayari 26 Temmuz 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 26 TEMMUZ 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Her geçen gün sizin karakterinize olumlu katkıları olarak akıp gidiyor. Yaşamış olduğunuz her türlü olayla ilgili olarak günün sonunda olayı tarafınızca objektif bir şekilde değerlendiriyor olmanız takdir edilmesi gereken bir durum. Sağlığınızdan şüphe duyacak, sanki sağlığınızdaki düzeni kaybedecek gibi hissedebilirsiniz. Eğer böyle bir hissiyata kapılırsanız aklınızdan geçecek ilk şey besin düzeni olacaktır herhalde. Sağlığıma dikkat edicem derken gereksiz yere kilo vermemeye dikkat edin. İlişkiler açısından pek parlak olmayacak bir gün olabilir. Aklınıza takılacak her türlü soruyu soruna çevirmekten ilginç bir şekilde zevk alıyorsunuz. Bu olayın ayarını kaçırırsanız işte o zaman asıl sorunlar oluşabilir.

OĞLAK BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü Yengeç burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay sayesinde partnerinizle geleceğe dair yeni kararlar alabilirsiniz. Bir ayrılık gündeme gelse de sahip olduğunuz sağduyu ve deneyimle bu süreci en mükemmel şekilde yöneteceğinize dair kafanızda asla bir şüphe oluşturmamalısınız. Hafta ortasında Yengeç burcundaki Merkür’ün Balık’taki Neptün ile kuracağı olumlu etkileşim karşınızdakilerle empati kurarak onları affetmek için size itilim taşır. Yalnızlığın Allah’a mahsus olduğunu hatırlayıp, dostlarınızla çevreli bir yaşam planında kalmanız uzun vadede mutlu olmanıza destek olacaktır. Aslan burcuna geçen Güneş’in etkisiyle 1 ay boyunca maddi alanda hem para kazanıp hem de bol bol harcama yapabilirsiniz. Yeni iş teklifleri kapıda sizi bekliyor olabilir. Fırsatlara karşı açık olmalısınız.

KOVA BURCU 26 TEMMUZ 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Analiz yeteneğiniz gün geçtikçe gelişme potansiyeli gösteriyor. Böylece karşınızdaki insanı iyice tartarak kendisine uygun olan üslup ve davranışı sergileyebiliyorsunuz. Uysal ve nazik davranışlarınız şu sıralar bi hayli fazla dikkat çekmekte. Uzun bir zaman aralığınca ve halaa devam eden bir para kaygısı almış başını gidiyor. Kurduğunuz planlar, beklediğiniz karşılıklarla kafanız bir hayli dolu. Ailevi meselelerinizi çözmek konusunda sürekli tolerans gösteren taraf siz oluyor olabilirsiniz. Bundan kesinlikle gocunmayın. Bu durum sizin karakterinizdeki sabır seviyesini daha iyi yerlere taşıyacaktır. 

KOVA BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hafta başında Yengeçte meydana gelen Yeni Ay’ın etkisiyle gündelik hayat düzeninizde bir takım değişiklikler yapmak istersiniz. Evcil hayvan edinmek ya da var olanın bakımını üstlenmek ön plana çıkabilir. Bu dönemde sindirim sisteminizi yormaktan kaçınmalısınız. İletişim gezegeni Merkür ile rüyaların temsilcisi Neptün arasındaki etkileşim, iş hayatınızda maddi açıdan kayıplarla karşılaşmanıza işaret edebilir. Yaptığınız görüşmelerde emeğiniziz karşılığını sonuna kadar almak için kararlı davranmanız gerekiyor. Yaratıcılığınızı ve inançlarınızı zenginleştireceğiniz farklı çevre ve konularla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu katılacağınız sosyal ortamlarda keyifli vakit geçirmeye hazır olun.

BALIK BURCU 26 TEMMUZ 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son zamanlarda yoğun tempoda çalıştığınızdan dolayı kendinize fazla zaman ayıramıyorsunuz. Kendinize fırsat yaratmaya bakın çünkü daha da yoğun geçireceğiniz bir iş temposu sizi bekliyor olabilir. Hiç olmadık zamanda süprizlerle karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik sürprizler karşısında ne yapacağınızı şaşıracaksınız. Bu sürprizler size bir nebzede olsa motivasyon sağlayacak. Kendinizde daha önce farkına varmadığınız hobilerinizi keşfedebileceğiniz anlar olacak. Her an dikkatli olursanız hobileriniz çeşitlenecek. Yaratıcılık konusunda başarıya adım atacaksınız. Aşk hayatınız aksiliklere inat çok iyi yola girecek. Sağlam bir ilişkiniz olduğunu düşünüyorsanız ilgi ve alakanızı düşürmeyin. 

BALIK BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü Yengeç burcunda meydana gelen Yeni Ay ile birlikte sevdiklerinizi daha çok koruyup kollamak isteyeceksiniz. Aşık olduğunuz kişiye derindeki duygularınızı açmak, kalbinizden geçenleri dile getirmek için büyük istek duysanız da onun rasyonel tavırları incinmenize neden olabilir. Bu yüzden zihin gücünüzden de yararlanıp, ilişkinizdeki dengeyi korumayı başarmalısınız. Çocuğu olan Balıkların tatile çıkıp hoşça vakit geçirecekleri bir dönemde bazı kurallar neşelerinin kaçmasına neden olabilir. Eski arkadaşlıklarınızda yol ayrımlarıyla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonunda Terazi burcunda seyahat eden Ay’ın etkisiyle masraf ve harcamalarınızın fazlalığı sizi geleceğe karşı endişeli bir ruha büründürür. Öz değer ve yeteneklerinizle hayata daima sağlam temellerle tutunacağınıza dair kendinizi yürekten inandırın.