Burçlar Nuray Sayari 26 Temmuz 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

TERAZİ BURCU 26 TEMMUZ 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son zamanlarda kaprisleriniz karşınızdaki insanları dayanılmaz hal içerisine sokmuş olabilir. Gergin ve sıkıntılı bir dönem geçiriyor olabilirsiniz. Gerginliğinizin sebebini bir türlü kendinizde çözemediğinizden dolayı gün içerisinde en ufak şeylere bile takıntı yapabilirsiniz. Hayalinizde var olan düşünceleri gün yüzüne çıkarmak için bir takın fırsatlar elinize geçebilir. Burada size düşen rol bunları iyi değerlendirmek olacak. Kontrollü davranışlarınızı yeniden geri kazanmanız halinde tekrardan eskisi gibi esnek yapınıza dönüşünüz çok kolay olacak. Biraz kendinize güvenin. Başarının içinizde olduğunu fark edeceksiniz.

TERAZİ BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü Yengeç burcunun son derecelerinde meydana gelen Siyah Yeni Ay ile birlikte, hem özel hem de iş hayatınızda bir devri kapatıp, yeni bir döneme adım atıyorsunuz. Evdeki zorlayıcı koşullara çözüm ararken ebeveynlerinizin sorunlarıyla ayrıca uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı ile uğraşmak sizi yorabilir. Enerjinizi toplamak adına yaz aylarının içinizi ısıtan doğal enerjisinden faydalanmak için Salı günü Aslan burcuna geçen Güneş’in nimetlerinden sonuna kadar faydalanmak size iyi gelir. Hayatınızdaki güçlü erkek figürlerinin desteğine ihtiyacınız olacaktır. Dolaysıyla onlarla tartışmaktan ziyade elele vermeyi seçmelisiniz. Hafta sonu burcunuzda seyahat eden Ay size aşk ve heyecanlı ilişkiler taşıyabilir.

AKREP BURCU 26 TEMMUZ 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çok sancılı dönemin içerisine girmişsiniz ve işin içinden azimle çıkmaya çalışırken dönem ise sizi ısrarla içine çekmek için çabalıyor. Kimi durumlarda çaresizlik çanları tepenizde çaldığını hissettiğinizde o an her şeyi bir kenara savurmak en doğru çözüm gelebilir. Aslına bakarsanız sabrınız fazlasıyla güçlü ancak son zamanlarda yaşadığınız şiddetli sıkıntılar sizin sinirli tarafınızın gün yüzüne çıkmasına neden olabilir. İşinizden umudunuzu kesmeye başlamışken sizi kararsız bırakacak yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise zorlu bir süreç sizi bekliyor olacak. Çünkü partnerinize aktarmanız gereken çok fazla düşünceniz var.

AKREP BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yengeç burcundaki Yeni Ay ile birlikte bu hafta hayatınızın akışıyla ilgili önemli kararlar almaya artık hazır olacaksınız. Uzun zamandan beri resmi kurumlardan beklediğiniz cevaplar bu dönemde size ulaşır. Eksik kalan noktaları tamamlamak için haftanın enerjisinden yoğun bir şekilde yararlanmanızı öneririz. Hafta ortasında Güneş ve Ay’ın Aslan burcundaki yolculuğu sayesinde toplum önünde daha görünür bir kimlik üstleneceksiniz. Kariyer hayatınızda heyecanlı başlangıçlara hazır olmalısınız. Diğer yandan iletişim gezegeni Merkür ile hayallerimizin dostu Neptün arasındaki olumlu etkileşim sezgilerinizi güçlendirirken aile içi ilişkilerde daha korumacı tavır içine girmenize neden olur. Hafta sonunda Ay’ın Terazi burcundaki seyahati kısa süreli gizli gönül hikayelerini size taşıyabilir. Spiritüel konularla haşır neşir olabilirsiniz.

YAY BURCU 26 TEMMUZ 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yay burçları geçirdiği günlere nazaran daha fazla duygusal bir yapıya bürünebilirler. Özellikle ailelerine bağlılıkları konusunda artış gözlemlenebilir. Hakkınızda konuşulan konular her ne kadar sizi olumlu yönde itmesine sebep olacak eleştiri tarzında olsa da siz bunları yanlış algılayabilirsiniz. Birileri size bazı şeyler aktardığında bu aktarılanları olumsuz olarak algılarsanız son konuştuğunuz konuyu tam olarak algılayamadığınızı aktarmalısınız. Parasal açıdan yapmış olduğunuz haracamalar güvencenizin biraz daha yoksun olmasına sebebiyet verebilir. Maddi açıdan güçlü olduğunuzda kendinizi özgüvenli hissedebileceğinizden dolayı kenara biraz para atmak doğru bir hamle olacaktır. 

YAY BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Maddi manevi konulara odaklanacağınız bir Yeni Ay haftasına adım atıyorsunuz. Ev alımı için kredi başvurularını değerlendirmek ve hayati kararlar almak için sevdiklerinizin fikrini almaya artık hazırsınız. Ortak paylaşımlarınızı değerlendirirken toprağa yatırım yapmayı göz ardı etmemelisiniz. Sal günü Aslan burcunda buluşan Güneş ve Ay sayesinde uzaklarla iletişime geçerek geleceğe dair pozitif planlar elde etme şansı yakalayacaksınız. Akademik konularla haşır neşir olabilir, hukuki meseleleriniz için olumlu geri dönüşler elde edebilirsiniz. Tanıtım pazarlama konularıyla ilgili sosyal medya hesaplarınızdan daha fazla yararlanmaya çalışın. Hafta sonu Terazi burcunda seyahat eden Ay ikili ilişkilerinizde dualite yaratan durumlar karşınıza çıkartır. Çapkınlık yapmakla sadakat arasında kalabilirsiniz.