Burçlar Nuray Sayari 26 Temmuz 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 26 TEMMUZ 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu arada duygularınızı karıştırıyor olabilirsiniz fakat duygularınızı karıştırmamak için bir alternatif var kendinize duygu üzerine egzersizler yapabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmekte fayda var bu ara böreklerinizi üşütmüşsünüz böbrekleriniz çok önemli doktora çıkmanızda fayda var. Aşk hayatınızda, hayatınıza alacağınız insanları seçiniz çünkü size zararı olan insanlarla birlikte olduğunuz sürece hayatınızı kendinize zindan etmiş olursunuz. Sıkıntılarınızı ve aklınıza takılan sorularınızı önce kendinizi bir tartın sonra aile büyükleriniz ile bunu oturup tartışın çünkü diğer türlü psikolojiniz bozulabilir.

YENGEÇ BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü, 21 Haziran’dan sonra ikinci defa yeni Ay’a ev sahipliği yapıyorsunuz. Siyah Ay diye adlandırılan bu dönemde ailevi konularla uğraşmak sizin için önemli olacak. Sanki genel tablodaki bireysel değerleriniz için ön plana çıkarmak isterken karşınızdaki katı kurallar, kişiler ya da kurumlarla baş etmek zorunda kalacaksınız. Bu durum gerek iş, gerekse özel hayatınızda yansımalar bulabilir. Farklı iş tekliflerini ya da aile içindeki yaşam koşullarınızı yeniden gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Hafta ortasında Ay ve Güneş’in Aslan burcuna geçişiyle öz değer duygunuzun altını çizen, takdir göreceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Ayrıca ebeveyn rolünüzle sevdiklerinizi korurken, maddi harcamalarınızda kontrolsüz artışlara dur demelisiniz. İletişim gezegeni Merkür ve Neptün’ün arasındaki uyumlu etkileşim, duygusal dünyanızda hareketlenme meydana getirirken hafta sonu aniden ilişkilerde kısa süreli gerginliklerle ustaca baş etmek zorunda kalabilirsiniz.

ASLAN BURCU 26 TEMMUZ 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Size yardımcı olacak insanlar karşınıza çıkabilir onların yardım ellerini geri çevirmemeye bakın. Size açılmak isteyen biri var fakat bir türlü açılamıyor çünkü size o kadar değer veriyor ki ve bir o kadar da çok seviyor. Yeni hayata atılabilirsiniz ve sizin için çok iyi olacak kendi hayatınızı kuracaksınız, kendi ayaklarınızın üzerinde duracaksınız, sizin için çok iyi bir şey. Geleceğinize dair güzel planlar var kafanızı kurcalayan ufak sorular da oluyor fakat siz geleceğinize odaklanmış durumdasınız, her şeyin daha iyi olması için elinizden gelenin daha fazlasını yapıyorsunuz. 

ASLAN BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yengeç burcunda meydana gelen Yeni Ay, yaklaşık iki yıldır aile içindeki zor koşullara ve mesai arkadaşlarınızla ilişkilere son noktayı koyarak, sizi yeni koşulların içine yönlendirecek. Bu dönemde vücut sağlığınıza özen göstermeli, ayrıca annenizin ihtiyaçlarını gidermek için kendinize bir plan yapmalısınız. İş veya özel yaşamınızdaki standartlarda meydana gelen değişimlere kaşı esnek bir tavır sergilemek sizin için doğru olur. Salı günü Aslan burcuna geçen yönetici gezegeniniz Güneş’in görkemli enerjisiyle bir ay boyunca ikili ilişkilerde şans yakalama ve öne çıkma fırsatıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sosyal hayatınızda olumlu gelişmeler yaşarken yeni iş fırsatlarının kapısı önünüze açılabilir. Hafta sonu Terazi burcunda seyahat eden Ay, arkadaş ve gruplarla kurduğunuz iletişimde yeni ortamlara girmenizi sağlar.

BAŞAK BURCU 26 TEMMUZ 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz ama kendinizi çok yıpratmışsınız, biraz kafanızı kaldırıp etrafa bakın denizden çözümlerin olduğunun farkına varacaksınız. Aile büyüklerinizle yapacağınız bir konuşmada kendinizi epeyce daralmış hissedebilirsiniz fakat onlar gerçekleri söylüyor çünkü onlar yaşamış ve görmüş kişiler onların dediklerini de dikkate alarak bu hayattaki yolunuzu çizerseniz kaybedeceğin hiçbir şey olmayacak. Partnerinizle bazen ufak tartışmalar olabilir fakat bunu güzel bir dille saygılı bir şekilde kapatabiliyorsanız önemli olan budur. Arkadaşlarınızın bazen kendini bilmez tavırların sizinde moralinizi bozuyor olabilir fakat bir insan yedisinde neyse yetmişinde de odur o yüzden kafanıza pek takmayın bırakın kendi doğasında yaşasın herkes istediği şekilde yaşayabilir.

BAŞAK BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sosyal ilişkilerinizde duygu arayışı içine gireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Hafta başında meydana gelen Yeni Ay’ın etkisiyle eski dostlarınızla buluşabilir, bazı sosyal ortamlardan kopmak zorunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda monoton giden süreçleri canlandırmak, hayatın keyfini doyasıya çıkartmak isteseniz de Güneş ile kısıtlayıcı gezegen Satürn’ün karşıtlığı, yüreğinize sorumluluklarınızla baş edemeyeceğiniz korkusu salabilir. İç dünyanızda ne kadar güçlü olduğunuzu fark etmeli ve sevdiklerinizle sorumlukları paylaşarak hayattan daha fazla zevk alamaya odaklanmalısınız. Hafta sonunda Terazi burcundaki Ay ve yönetici gezegeni İkizler’deki Venüs’ün Kiron ve Neptün ile kuracakları gergin etkileşim, iş hayatınızda sizi zorlu projelerle baş etmek durumunda bırakacaktır. İkilemlerden uzaklaşmalı, kendinize olan güveninizi güçlendirmelisiniz.