Burçlar Nuray Sayari 25 Temmuz 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 25 TEMMUZ 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara partnerinizle yaşadığınız bazı ufak sorunlar olabilir fakat bu sorunları büyütüp ailelere taşımamakta fayda var. Alacağınız birkaç dil eğitimi olacak fakat kendinizde evde çalışmalısınız yoksa dil eğitimi çok daha zor olabilir. Canınızın her sıkıldığında bir dert Ortağınız var bunun olması çok güzel bir şey bu konuda çok şanslısınız herkes kendine göre dert ortağı bulamıyor tabii ki dert ortağınız sizi dinliyor fakat onunda sorunu olduğunda siz dinliyorsunuz, saygı konusunda çok hassassınız. Bazı konularda kendinize hak vermelisiniz ve yeterince zaman ayırmadığınızı düşünüyorum kendinize ayıracağınız zamanı partnerinize ayırıyorsunuz aslında bu çok iyi bir şey ama kendinize de ayırmak zorundasınız kendinizi hissetmediğiniz sürece partnerinize de kötü davranabilirsiniz. 

OĞLAK BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü Yengeç burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay sayesinde partnerinizle geleceğe dair yeni kararlar alabilirsiniz. Bir ayrılık gündeme gelse de sahip olduğunuz sağduyu ve deneyimle bu süreci en mükemmel şekilde yöneteceğinize dair kafanızda asla bir şüphe oluşturmamalısınız. Hafta ortasında Yengeç burcundaki Merkür’ün Balık’taki Neptün ile kuracağı olumlu etkileşim karşınızdakilerle empati kurarak onları affetmek için size itilim taşır. Yalnızlığın Allah’a mahsus olduğunu hatırlayıp, dostlarınızla çevreli bir yaşam planında kalmanız uzun vadede mutlu olmanıza destek olacaktır. Aslan burcuna geçen Güneş’in etkisiyle 1 ay boyunca maddi alanda hem para kazanıp hem de bol bol harcama yapabilirsiniz. Yeni iş teklifleri kapıda sizi bekliyor olabilir. Fırsatlara karşı açık olmalısınız.

KOVA BURCU 25 TEMMUZ 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizinle bir konuda anlaşmaya varmak isteyen insanlar var fakat kafanızın dikine o kadar gidiyorsunuz ki onunla bir anlaşmaya varmak istemiyorsunuz. Alacağınız bir iş teklifi var bu iş teklifini kaçırmayın derim çünkü bu zamana kadar gelen iş tekliflerini elinizin tersiyle ittiniz bunu elinizin tersiyle itmeyin. Aşk hayatını ele alacak olursak, aşk hayatınız biraz çalkantılı geçiyor aşağı yukarı ritimler oynuyor fakat size dair hiçbir bozukluk yok sevginiz hala aynı ama gün geçtikçe standartlaşmış bir ilişki olarak görüyorsunuz, işte bunu yapmayın en büyük hatanızda bu çünkü sizin ilişkiniz çok başka bunu başkalaştırmak da sizin elinizde. 

KOVA BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hafta başında Yengeçte meydana gelen Yeni Ay’ın etkisiyle gündelik hayat düzeninizde bir takım değişiklikler yapmak istersiniz. Evcil hayvan edinmek ya da var olanın bakımını üstlenmek ön plana çıkabilir. Bu dönemde sindirim sisteminizi yormaktan kaçınmalısınız. İletişim gezegeni Merkür ile rüyaların temsilcisi Neptün arasındaki etkileşim, iş hayatınızda maddi açıdan kayıplarla karşılaşmanıza işaret edebilir. Yaptığınız görüşmelerde emeğiniziz karşılığını sonuna kadar almak için kararlı davranmanız gerekiyor. Yaratıcılığınızı ve inançlarınızı zenginleştireceğiniz farklı çevre ve konularla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu katılacağınız sosyal ortamlarda keyifli vakit geçirmeye hazır olun.

BALIK BURCU 25 TEMMUZ 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Önce konuya maddi olarak girmek zorundayım çok tutumlu birisiniz fakat istediğiniz her şeyi alabiliyorsunuz kafanıza koyduğunuz her şeyi önünüze yığabiliyorsunuz işte bu huyunuz çok kötü o yüzden biraz kendinize engel koyun ve bu ara harcamalarınıza dikkat edin. Bazı konularda aile büyüklerinizden yardım alabilirsiniz, alacağınız yardımdan çekinmeyin çünkü aile büyükleriniz her zaman sizin yanınızda olacaktır. Partnerinizden artık ilgi görmek istiyorsunuz ve bu çok sevdiğiniz bir insan ona ne kadar değer veriyorsanız oda size öyle değer versin istiyorsunuz, size ufak bir tavsiyem var 😉  biraz kendinizi geri çekerseniz işte o zaman tüm ilgiyi kendinize toplayabilirsiniz.

BALIK BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü Yengeç burcunda meydana gelen Yeni Ay ile birlikte sevdiklerinizi daha çok koruyup kollamak isteyeceksiniz. Aşık olduğunuz kişiye derindeki duygularınızı açmak, kalbinizden geçenleri dile getirmek için büyük istek duysanız da onun rasyonel tavırları incinmenize neden olabilir. Bu yüzden zihin gücünüzden de yararlanıp, ilişkinizdeki dengeyi korumayı başarmalısınız. Çocuğu olan Balıkların tatile çıkıp hoşça vakit geçirecekleri bir dönemde bazı kurallar neşelerinin kaçmasına neden olabilir. Eski arkadaşlıklarınızda yol ayrımlarıyla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonunda Terazi burcunda seyahat eden Ay’ın etkisiyle masraf ve harcamalarınızın fazlalığı sizi geleceğe karşı endişeli bir ruha büründürür. Öz değer ve yeteneklerinizle hayata daima sağlam temellerle tutunacağınıza dair kendinizi yürekten inandırın.