Burçlar Nuray Sayari 25 Temmuz 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

TERAZİ BURCU 25 TEMMUZ 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara yaşadığınız problem aile problemleriniz fakat kafanıza pek takmamanızı öneriyorum olan şeyler bu aile problemleri herkeste vardır. Bakıyorum da bu ara hayata karşı bakış açınız değişmiş artık olaylara daha objektif yaklaşabiliyorsunuz, önceden kişisel bakıyordunuz yani bazen hangisini yakın hissediyorsanız onu koruyup kolluyordunuz şimdi ise öyle değil, işte bu sizi daha da olgunlaştığınızı gösteriyor bu çok güzel bir şey hep böyle olun. Geleceğe dair aile planlarınız var bir yuva kurmayı düşünüyorsunuz inşallah hep mutlu bir yuvan olur. 

TERAZİ BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü Yengeç burcunun son derecelerinde meydana gelen Siyah Yeni Ay ile birlikte, hem özel hem de iş hayatınızda bir devri kapatıp, yeni bir döneme adım atıyorsunuz. Evdeki zorlayıcı koşullara çözüm ararken ebeveynlerinizin sorunlarıyla ayrıca uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı ile uğraşmak sizi yorabilir. Enerjinizi toplamak adına yaz aylarının içinizi ısıtan doğal enerjisinden faydalanmak için Salı günü Aslan burcuna geçen Güneş’in nimetlerinden sonuna kadar faydalanmak size iyi gelir. Hayatınızdaki güçlü erkek figürlerinin desteğine ihtiyacınız olacaktır. Dolaysıyla onlarla tartışmaktan ziyade elele vermeyi seçmelisiniz. Hafta sonu burcunuzda seyahat eden Ay size aşk ve heyecanlı ilişkiler taşıyabilir.

AKREP BURCU 25 TEMMUZ 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yaşamış olduğun sıkıntılardan kendine az zaman ayırıyorsun fakat bu durumdan hoşnut değilsin demiyorum sadece tek kızdığın nokta var, gösterdiğin ilgiyi verdigin değeri göremiyorsun buda seni çileden çıkartıyor. Harcamalarına biraz daha dikkat etmekte fayda var çünkü kurduğunuz planlar partnerinizle olan  planlarınızıda alt üst edebilir. Partnerinizle o kadar iyi anlaşıyorsınız ki siz bile bazen iyi anlaştığımızı şaşırıyorsunuz ve partnerinizi çok seviyorsunuz tabii ki oda sizi çok seviyor, size karşı olan ilgisi hiçbir zaman azalmadı bunu sakın düşünmeyin. 

AKREP BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yengeç burcundaki Yeni Ay ile birlikte bu hafta hayatınızın akışıyla ilgili önemli kararlar almaya artık hazır olacaksınız. Uzun zamandan beri resmi kurumlardan beklediğiniz cevaplar bu dönemde size ulaşır. Eksik kalan noktaları tamamlamak için haftanın enerjisinden yoğun bir şekilde yararlanmanızı öneririz. Hafta ortasında Güneş ve Ay’ın Aslan burcundaki yolculuğu sayesinde toplum önünde daha görünür bir kimlik üstleneceksiniz. Kariyer hayatınızda heyecanlı başlangıçlara hazır olmalısınız. Diğer yandan iletişim gezegeni Merkür ile hayallerimizin dostu Neptün arasındaki olumlu etkileşim sezgilerinizi güçlendirirken aile içi ilişkilerde daha korumacı tavır içine girmenize neden olur. Hafta sonunda Ay’ın Terazi burcundaki seyahati kısa süreli gizli gönül hikayelerini size taşıyabilir. Spiritüel konularla haşır neşir olabilirsiniz.

YAY BURCU 25 TEMMUZ 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geleceğinize dair güzel ışıklar yakıyorsunuz, size gelen iş tekliflerini hemen kabul etmeyin çünkü önünüzde bir sürü iş teklifleriniz var siz biraz daha seçici olmaya bakın. İstediğiniz işi yapıyorsunuz fakat istediğiniz şekilde size uygun saatlerde çalışmakta ve bu seçimleri yapmakta sizin hakkınız. Gerildiğiniz bazı noktalar olabilir özellikle bu arkadaş çevrenizde olacak, gerildiğiniz sıkıldığınız bir nokta var ise bunu arkadaşınıza söylemelisiniz zaten ne olursa olsun her zaman dobra oldunuz ve insanları rencide etmeden kenara çekip güzel bir dille uyardınız..

YAY BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Maddi manevi konulara odaklanacağınız bir Yeni Ay haftasına adım atıyorsunuz. Ev alımı için kredi başvurularını değerlendirmek ve hayati kararlar almak için sevdiklerinizin fikrini almaya artık hazırsınız. Ortak paylaşımlarınızı değerlendirirken toprağa yatırım yapmayı göz ardı etmemelisiniz. Sal günü Aslan burcunda buluşan Güneş ve Ay sayesinde uzaklarla iletişime geçerek geleceğe dair pozitif planlar elde etme şansı yakalayacaksınız. Akademik konularla haşır neşir olabilir, hukuki meseleleriniz için olumlu geri dönüşler elde edebilirsiniz. Tanıtım pazarlama konularıyla ilgili sosyal medya hesaplarınızdan daha fazla yararlanmaya çalışın. Hafta sonu Terazi burcunda seyahat eden Ay ikili ilişkilerinizde dualite yaratan durumlar karşınıza çıkartır. Çapkınlık yapmakla sadakat arasında kalabilirsiniz.