Burçlar Nuray Sayari 25 Temmuz 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 25 TEMMUZ 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazı konularda kendinizi frenlemeyi biliyorsunuz çünkü olması gereken bu artık bir adım daha olgunluğa yaklaşmış oluyorsunuz, bu sizin için çok iyi bir şey. Ailenize ve kendinize olan saygınlığınız gitgide artıyor ve bunun karşılığını ileride yani geleceğinizde göreceksiniz çünkü bu hayatta her şey sırayla. Kendinizde gördüğünüz bazı yanlış davranışları düzeltebilmek için elinizden geleni yapıyorsunuz fakat bazı yanlışlar düzelmiyor tabii ki bir insan dört dörtlük olamaz sizin de eksik yönleriniz oluyor doğal olarak. 

YENGEÇ BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü, 21 Haziran’dan sonra ikinci defa yeni Ay’a ev sahipliği yapıyorsunuz. Siyah Ay diye adlandırılan bu dönemde ailevi konularla uğraşmak sizin için önemli olacak. Sanki genel tablodaki bireysel değerleriniz için ön plana çıkarmak isterken karşınızdaki katı kurallar, kişiler ya da kurumlarla baş etmek zorunda kalacaksınız. Bu durum gerek iş, gerekse özel hayatınızda yansımalar bulabilir. Farklı iş tekliflerini ya da aile içindeki yaşam koşullarınızı yeniden gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Hafta ortasında Ay ve Güneş’in Aslan burcuna geçişiyle öz değer duygunuzun altını çizen, takdir göreceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Ayrıca ebeveyn rolünüzle sevdiklerinizi korurken, maddi harcamalarınızda kontrolsüz artışlara dur demelisiniz. İletişim gezegeni Merkür ve Neptün’ün arasındaki uyumlu etkileşim, duygusal dünyanızda hareketlenme meydana getirirken hafta sonu aniden ilişkilerde kısa süreli gerginliklerle ustaca baş etmek zorunda kalabilirsiniz.

ASLAN BURCU 25 TEMMUZ 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen kendinizi boşyere üzüyorsunuz tabii ki bunun farkına sonradan varıyorsunuz ama yine de bunun farkına varmanız bile çok güzel yine tekrarlıyor musunuz evet ama gün güne daha farklı şeyler öğreniyorsunuz. İçinizde bir sıkıntı var fakat bunu dışarı atamıyorsunuz, bunu dışarıya atabilmeniz için birinden yardım almanız gerekebilir. Eğitim hayatınızda kendinizi daha yüksek mevkilerde düşünüyorsunuz, inşallah her şey istediğiniz gibi olur, bunun için çok çaba sarf ediyorsunuz karşılığını alacağınıza emin olun. Partnerinizin üstüne çok gidiyorsunuz, onun üstüne daha az gidip daha çok ilgi gösterirseniz işte o zaman gönlünü hoş eyleyebilirsiniz.

ASLAN BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yengeç burcunda meydana gelen Yeni Ay, yaklaşık iki yıldır aile içindeki zor koşullara ve mesai arkadaşlarınızla ilişkilere son noktayı koyarak, sizi yeni koşulların içine yönlendirecek. Bu dönemde vücut sağlığınıza özen göstermeli, ayrıca annenizin ihtiyaçlarını gidermek için kendinize bir plan yapmalısınız. İş veya özel yaşamınızdaki standartlarda meydana gelen değişimlere kaşı esnek bir tavır sergilemek sizin için doğru olur. Salı günü Aslan burcuna geçen yönetici gezegeniniz Güneş’in görkemli enerjisiyle bir ay boyunca ikili ilişkilerde şans yakalama ve öne çıkma fırsatıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sosyal hayatınızda olumlu gelişmeler yaşarken yeni iş fırsatlarının kapısı önünüze açılabilir. Hafta sonu Terazi burcunda seyahat eden Ay, arkadaş ve gruplarla kurduğunuz iletişimde yeni ortamlara girmenizi sağlar.

BAŞAK BURCU 25 TEMMUZ 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yapacağınız bazı iş görüşmelerinde kendinizi çokta öne atmamaya özen gösterin sizi neden almaları gerektiğini vurguladığınız taktirde işi almış olacaksınız bunuda unutmayın. Kendinize karşı özgüveninizi arttırın veya çevrenize karşı çünkü ileride bu özgüven eksikliği ile birkaç problem yaşamanız daha büyük olası, daha fazla dikkat edin. Almak istediğiniz bir kaç eğitim daha var bu eğitimleri de sorunsuz geçerseniz kendinizi bir şekilde ödüllendirmek istiyorsunuz, bu ödüllendirmek ufak bir tatil olabilir en azından kafanızı dinleyebileceğiniz, yeşillik güzel bir yer sizin için ideal.

BAŞAK BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sosyal ilişkilerinizde duygu arayışı içine gireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Hafta başında meydana gelen Yeni Ay’ın etkisiyle eski dostlarınızla buluşabilir, bazı sosyal ortamlardan kopmak zorunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda monoton giden süreçleri canlandırmak, hayatın keyfini doyasıya çıkartmak isteseniz de Güneş ile kısıtlayıcı gezegen Satürn’ün karşıtlığı, yüreğinize sorumluluklarınızla baş edemeyeceğiniz korkusu salabilir. İç dünyanızda ne kadar güçlü olduğunuzu fark etmeli ve sevdiklerinizle sorumlukları paylaşarak hayattan daha fazla zevk alamaya odaklanmalısınız. Hafta sonunda Terazi burcundaki Ay ve yönetici gezegeni İkizler’deki Venüs’ün Kiron ve Neptün ile kuracakları gergin etkileşim, iş hayatınızda sizi zorlu projelerle baş etmek durumunda bırakacaktır. İkilemlerden uzaklaşmalı, kendinize olan güveninizi güçlendirmelisiniz.