Burçlar Nuray Sayari 22 Temmuz 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
146

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

20 – 26 Temmuz Haftalık Burç Yorumları – Hande Kazanova

KOÇ BURCU 22 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geleceğinize dair güzel şeyler düşünüyorsunuz ve bunun olacağına inanıyorsunuz sakın pes etmeyin. Size gelecek konusunda yardımcı olacak insanlar çıkacak karşınıza size köstek değil destek olan insanlar olacak. Bazı konularda sabırsız olmamanız gerekiyor çünkü hayatınız boyunca sabırlı olmayı öğrettiler size bu yüzden daha sabırlı olmanız gerekiyor. Bazı konuları artık sakince yaklaşmanın vakti geldi, asabi bir şekilde yaklaşmayın sakin yaklaşın ki her şey çözüme kavuşsun. 

KOÇ BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü meydana gelecek olan Yeni Ay’ın güçlü etkisi, bir takım başlangıçları yaşamınıza taşırken, aile içindeki katı kurallar ve kararlarla mücadele etmenize neden olacak. Çevrenizdekilerin girişimci ruhunuzu anlamadan hemen eleştirmek istemesi bu dönemde moralinizin bozulmasına neden olur. Siz ise, detaylara takılmadan koyduğunuz hedeflerin ana hatlarını çizmek istersiniz. Hiç merak etmeyin Salı günü Güneş’in bir ay boyunca Aslan burcuna yerleşmesiyle, cesaretle atılım yaptığınız konulardan olumlu geri dönüşler alırsınız. Hafta sonu partnerinizle fikir ayrılığı yaşasanız da aranızdaki çekim daha elle tutulur hale gelecektir.

BOĞA BURCU 22 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yaşadığınız bazı üzüntülü olaylar başınızda çok yorabilir fakat başınızın yorulması pek de büyük bir sorun değil bedeniniz yorulursa o zaman kendinizi daha kötü hissedersiniz. Eski sevgilinizle karşılaşma olanağımız çok yüksek fakat eski sevgiliniz sizi tanıyamayacak ondan sonra o kadar çok değiştiğiniz ki siz bile bazen kendinizi tanıyamıyorsunuz. Eğitim almak istediğiniz bir kaç yer var eğitiminizde kendinizi daha iyi geliştirmek için çabalıyorsunuz. Arkadaş çevrenize biraz daha dikkat edin çünkü içten pazarlıklı bir sürü arkadaşınız var size zarar gelmeden ilişkinizi kesin. 

BOĞA BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yengeç burcunda meydana gelen Yeni Ay’ın koruyucu enerjisiyle haftaya adım atıyorsunuz. Kardeş ve yakın akraba ilişkilerinizde sahip olduğunuz geleneksel aile düzenini koruyarak, ortak ticari bir paylaşımın harekete geçmesine karar verebilirsiniz. Salı günü hem Güneş hem de Ay’ın Aslan burcundaki buluşması evde sevdiklerinizle bir araya gelmenize ve uzun zamandır hasret kaldığınız dost sohbetleriyle neşelenmenize destek olur. Buram buram aşk kokan eski bir beraberliğin tekrar canlanması gündeme gelebilir. Perşembe günü iletişim gezegeni Merkür ile Neptün arasındaki dengeli etkileşim spiritüel konulara olan ilginizi artıracaktır. Hafta sonu bir anda meydana gelen tartışmalardan uzak durmaya çalışın.

İKİZLER BURCU 22 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Partnerinizle bu ara gereksiz kavgalar yapabilirsiniz fazla dikkate almanıza gerek yok çünkü gereksiz olduğu için uzatacaktır. Bu arada kendinize zaman ayırmaya bakın çünkü zamanınız çok kıymetli bu kıymetli zamanınızı kendinize kullanın. Sanki bu dünyada yaşamıyormuş gibi hissediyorsunuz, kendinizi bütün evrenle bağlantılarınızı kesmiş durumdasınız. Ailenize değer veriyorsunuz bu yüzden aileniz bunun karşılığında sizinle gurur duyuyor ve olabildiğince istediğiniz her şeyi yerine getiriyor. Kendinize çok sıkıntı yapıyorsunuz ve her şeyin hemen olmasını istiyorsunuz, fazla paniksiniz daha sakin kalmaya çalışın ki çabuk yaşlanmayın. 

İKİZLER BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bir ay için iki kere Yeni Ay’a ev sahipliği yapan haritanızdaki ikinci ev konularıyla bu dönemde yakından haşır neşir olursunuz. Öz değer ve yeteneklerinize sahip çıkmaya sizin için önem taşır. Aileyle yeni bir iş kurmak ya da ortak yürütülen işlerden ayrılarak bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz. Salı gününde sonra Aslan burcuna geçen Güneş’in de desteğiyle gelecek yönelik hedeflerinize doğru cesaretle ilerlemek isteseniz de Güneş2in kısıtlayan gezegen Satürn ile yapacağı sert kontak bazı aksiliklerle karşılaşmanıza ve bir takım sorunları çözmek durumunda kalmanıza neden olur. Hafta sonunda hem Terazi’de yolculuğunu sürdüren Ay, hem de yöneticisi burcunuzdaki Venüs’ün Neptün le yaşadığı gerginlik özel hayatınızda bazı hayal kırıklıklarına neden olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz