Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 20 Temmuz 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

OĞLAK BURCU 20 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü Yengeç burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay sayesinde partnerinizle geleceğe dair yeni kararlar alabilirsiniz. Bir ayrılık gündeme gelse de sahip olduğunuz sağduyu ve deneyimle bu süreci en mükemmel şekilde yöneteceğinize dair kafanızda asla bir şüphe oluşturmamalısınız. Hafta ortasında Yengeç burcundaki Merkür’ün Balık’taki Neptün ile kuracağı olumlu etkileşim karşınızdakilerle empati kurarak onları affetmek için size itilim taşır. Yalnızlığın Allah’a mahsus olduğunu hatırlayıp, dostlarınızla çevreli bir yaşam planında kalmanız uzun vadede mutlu olmanıza destek olacaktır. Aslan burcuna geçen Güneş’in etkisiyle 1 ay boyunca maddi alanda hem para kazanıp hem de bol bol harcama yapabilirsiniz. Yeni iş teklifleri kapıda sizi bekliyor olabilir. Fırsatlara karşı açık olmalısınız.

KOVA BURCU 20 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hafta başında Yengeçte meydana gelen Yeni Ay’ın etkisiyle gündelik hayat düzeninizde bir takım değişiklikler yapmak istersiniz. Evcil hayvan edinmek ya da var olanın bakımını üstlenmek ön plana çıkabilir. Bu dönemde sindirim sisteminizi yormaktan kaçınmalısınız. İletişim gezegeni Merkür ile rüyaların temsilcisi Neptün arasındaki etkileşim, iş hayatınızda maddi açıdan kayıplarla karşılaşmanıza işaret edebilir. Yaptığınız görüşmelerde emeğiniziz karşılığını sonuna kadar almak için kararlı davranmanız gerekiyor. Yaratıcılığınızı ve inançlarınızı zenginleştireceğiniz farklı çevre ve konularla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu katılacağınız sosyal ortamlarda keyifli vakit geçirmeye hazır olun.

BALIK BURCU 20 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü Yengeç burcunda meydana gelen Yeni Ay ile birlikte sevdiklerinizi daha çok koruyup kollamak isteyeceksiniz. Aşık olduğunuz kişiye derindeki duygularınızı açmak, kalbinizden geçenleri dile getirmek için büyük istek duysanız da onun rasyonel tavırları incinmenize neden olabilir. Bu yüzden zihin gücünüzden de yararlanıp, ilişkinizdeki dengeyi korumayı başarmalısınız. Çocuğu olan Balıkların tatile çıkıp hoşça vakit geçirecekleri bir dönemde bazı kurallar neşelerinin kaçmasına neden olabilir. Eski arkadaşlıklarınızda yol ayrımlarıyla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonunda Terazi burcunda seyahat eden Ay’ın etkisiyle masraf ve harcamalarınızın fazlalığı sizi geleceğe karşı endişeli bir ruha büründürür. Öz değer ve yeteneklerinizle hayata daima sağlam temellerle tutunacağınıza dair kendinizi yürekten inandırın.