Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 20 Temmuz 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

TERAZİ BURCU 20 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü Yengeç burcunun son derecelerinde meydana gelen Siyah Yeni Ay ile birlikte, hem özel hem de iş hayatınızda bir devri kapatıp, yeni bir döneme adım atıyorsunuz. Evdeki zorlayıcı koşullara çözüm ararken ebeveynlerinizin sorunlarıyla ayrıca uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı ile uğraşmak sizi yorabilir. Enerjinizi toplamak adına yaz aylarının içinizi ısıtan doğal enerjisinden faydalanmak için Salı günü Aslan burcuna geçen Güneş’in nimetlerinden sonuna kadar faydalanmak size iyi gelir. Hayatınızdaki güçlü erkek figürlerinin desteğine ihtiyacınız olacaktır. Dolaysıyla onlarla tartışmaktan ziyade elele vermeyi seçmelisiniz. Hafta sonu burcunuzda seyahat eden Ay size aşk ve heyecanlı ilişkiler taşıyabilir.

AKREP BURCU 20 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yengeç burcundaki Yeni Ay ile birlikte bu hafta hayatınızın akışıyla ilgili önemli kararlar almaya artık hazır olacaksınız. Uzun zamandan beri resmi kurumlardan beklediğiniz cevaplar bu dönemde size ulaşır. Eksik kalan noktaları tamamlamak için haftanın enerjisinden yoğun bir şekilde yararlanmanızı öneririz. Hafta ortasında Güneş ve Ay’ın Aslan burcundaki yolculuğu sayesinde toplum önünde daha görünür bir kimlik üstleneceksiniz. Kariyer hayatınızda heyecanlı başlangıçlara hazır olmalısınız. Diğer yandan iletişim gezegeni Merkür ile hayallerimizin dostu Neptün arasındaki olumlu etkileşim sezgilerinizi güçlendirirken aile içi ilişkilerde daha korumacı tavır içine girmenize neden olur. Hafta sonunda Ay’ın Terazi burcundaki seyahati kısa süreli gizli gönül hikayelerini size taşıyabilir. Spiritüel konularla haşır neşir olabilirsiniz.

YAY BURCU 20 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi manevi konulara odaklanacağınız bir Yeni Ay haftasına adım atıyorsunuz. Ev alımı için kredi başvurularını değerlendirmek ve hayati kararlar almak için sevdiklerinizin fikrini almaya artık hazırsınız. Ortak paylaşımlarınızı değerlendirirken toprağa yatırım yapmayı göz ardı etmemelisiniz. Sal günü Aslan burcunda buluşan Güneş ve Ay sayesinde uzaklarla iletişime geçerek geleceğe dair pozitif planlar elde etme şansı yakalayacaksınız. Akademik konularla haşır neşir olabilir, hukuki meseleleriniz için olumlu geri dönüşler elde edebilirsiniz. Tanıtım pazarlama konularıyla ilgili sosyal medya hesaplarınızdan daha fazla yararlanmaya çalışın. Hafta sonu Terazi burcunda seyahat eden Ay ikili ilişkilerinizde dualite yaratan durumlar karşınıza çıkartır. Çapkınlık yapmakla sadakat arasında kalabilirsiniz.