Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 20 Temmuz 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

YENGEÇ BURCU 20 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü, 21 Haziran’dan sonra ikinci defa yeni Ay’a ev sahipliği yapıyorsunuz. Siyah Ay diye adlandırılan bu dönemde ailevi konularla uğraşmak sizin için önemli olacak. Sanki genel tablodaki bireysel değerleriniz için ön plana çıkarmak isterken karşınızdaki katı kurallar, kişiler ya da kurumlarla baş etmek zorunda kalacaksınız. Bu durum gerek iş, gerekse özel hayatınızda yansımalar bulabilir. Farklı iş tekliflerini ya da aile içindeki yaşam koşullarınızı yeniden gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Hafta ortasında Ay ve Güneş’in Aslan burcuna geçişiyle öz değer duygunuzun altını çizen, takdir göreceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Ayrıca ebeveyn rolünüzle sevdiklerinizi korurken, maddi harcamalarınızda kontrolsüz artışlara dur demelisiniz. İletişim gezegeni Merkür ve Neptün’ün arasındaki uyumlu etkileşim, duygusal dünyanızda hareketlenme meydana getirirken hafta sonu aniden ilişkilerde kısa süreli gerginliklerle ustaca baş etmek zorunda kalabilirsiniz.

ASLAN BURCU 20 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yengeç burcunda meydana gelen Yeni Ay, yaklaşık iki yıldır aile içindeki zor koşullara ve mesai arkadaşlarınızla ilişkilere son noktayı koyarak, sizi yeni koşulların içine yönlendirecek. Bu dönemde vücut sağlığınıza özen göstermeli, ayrıca annenizin ihtiyaçlarını gidermek için kendinize bir plan yapmalısınız. İş veya özel yaşamınızdaki standartlarda meydana gelen değişimlere kaşı esnek bir tavır sergilemek sizin için doğru olur. Salı günü Aslan burcuna geçen yönetici gezegeniniz Güneş’in görkemli enerjisiyle bir ay boyunca ikili ilişkilerde şans yakalama ve öne çıkma fırsatıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sosyal hayatınızda olumlu gelişmeler yaşarken yeni iş fırsatlarının kapısı önünüze açılabilir. Hafta sonu Terazi burcunda seyahat eden Ay, arkadaş ve gruplarla kurduğunuz iletişimde yeni ortamlara girmenizi sağlar.

BAŞAK BURCU 20 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal ilişkilerinizde duygu arayışı içine gireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Hafta başında meydana gelen Yeni Ay’ın etkisiyle eski dostlarınızla buluşabilir, bazı sosyal ortamlardan kopmak zorunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda monoton giden süreçleri canlandırmak, hayatın keyfini doyasıya çıkartmak isteseniz de Güneş ile kısıtlayıcı gezegen Satürn’ün karşıtlığı, yüreğinize sorumluluklarınızla baş edemeyeceğiniz korkusu salabilir. İç dünyanızda ne kadar güçlü olduğunuzu fark etmeli ve sevdiklerinizle sorumlukları paylaşarak hayattan daha fazla zevk alamaya odaklanmalısınız. Hafta sonunda Terazi burcundaki Ay ve yönetici gezegeni İkizler’deki Venüs’ün Kiron ve Neptün ile kuracakları gergin etkileşim, iş hayatınızda sizi zorlu projelerle baş etmek durumunda bırakacaktır. İkilemlerden uzaklaşmalı, kendinize olan güveninizi güçlendirmelisiniz.