Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 9 Temmuz 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

TERAZİ BURCU 09 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Terazi burçlarını sağlık sorunları bekleyebilir. Bu hafta baş ağrısı, bel bölgesinde ağrıların olması gibi durumlar etki halinde. Daha önce tedavisini olduğunuz bir hastalığınız varsa yeniden nüksetme gibi durumlar olabilir. Ancak buna üzülmeyin; çünkü genel olarak yaşanan bu olumsuz durumların bu haftadan sonra yeniden ortadan kalkacağı da düşünülüyor. Bunu göz önünde bulundurun ve siz de sağlık, iş hayatı gibi durumlarda olumlu dikkatli hareket etmeye özen gösterin. Sizin için güzel günler çok yakın!

AKREP BURCU 09 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akrep burçlarında aile ortamında birtakım kargaşalar olabilir. Düğün ya da buna benzer bir cemiyet için olumsuzluklar yaşanabilir. İptaller anlaşmazlıklar da söz konusu olabilir. Sizler bu durumun önlemini en iyi şekilde alabilirsiniz: Bu hafta tamamen buna odaklanmanız durumunda aslında son derece keyif alacağınız bir döneme de sıfırlanarak girmeniz söz konusu. Değerlendirmenizi otoriteler ile savaşmadan yapmalısınız.

YAY BURCU 09 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizin için aşk hayatında zirve bir hafta! Mutlu edildiğiniz bir hafta olacağından, keyfinize de diyecek olmayacak. İş hayatınızın da olumlu bir şekilde yanına eklenmesi ile size diyecek söz yok. Bu hafta hemen hemen her alanda olumlu enerjiler altında yer alıyorsunuz. Kendinizi iyi hissetmek için size önerimiz ise  acele etmeden kararlar vermek. Tatil planları, gezme planları bu hafta yoğun olarak gündeminizde yer alıyor.