Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 9 Temmuz 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

YENGEÇ BURCU 09 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sınav ile alakalı tüm soru işaretlerinizin yakın zamanda gideceği bir dönem. Elbette çok çalışıp yorulmuş olabilirsiniz. Ancak artık emeklerinizin karşılığını alacağınız bir döneme giriyor olduğunuzu bilin. Sizin için bu hafta güzel gelişmeler olacak. İş ve eğitim hayatı gökyüzü tarafından destekleniyor. Sizin için iki ilişkilerde mevcut olan karmaşalar ile bitecek gibi duruyor. Ciddi beraberlikleri olanların evliliğe adım atması gibi durumlar dahi söz konusu olabilir. Önerimiz ise iyi düşünüp, en doğru kararı vermeniz. Bu hafta sizin kalıcı adımlar atmanız için uygun bir hafta.

ASLAN BURCU 09 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın en şanlı burcu Aslan! İş hayatı ve sağlık konusunda zirve bir hafta. Hem iş hayatında beklenmeyen sürprizler ile mutlu olabilirsiniz hem de direkt olarak sizin için bir süredir devam eden sağlık sorunlarından kurtulabilirsiniz. Bu durumda keyif aldığınız bir hafta sizlerin olacak. Keyif almanın yanı sıra ise sağlık konusunda da sorunların giderilecek olması rahat bir nefes demek. Önerimiz aslan burçlarının bu hafta yaşanabilecek maddi kargaşaların önüne geçmek adına dikkatli olması. Hesaplı hareket etmeniz durumunda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız!

BAŞAK BURCU 09 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Titiz bir hafta sizleri bekliyor. Bu hafta kim dost kim düşman belli olacak! Bunun için mutlaka siz de hayatınız ile alakalı kararlar alırken biraz daha dikkatli olmaya özen gösterin. Haftalık burç yorumu başak burcu için direkt olarak arkadaş ortamında bir eleme haftası olacağını gösteriyor. Hakkınızda konuşan ya da sizin için aslında kötü düşünen kim varsa bu dönemde ortaya çıkacak. Buna üzülmekten vazgeçin. Sizin için doğru olan eğrileri hayatınızdan çıkarmaktır! Bunun de üstesinden gelirsiniz.