Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 17 Haziran 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

TERAZİ BURCU 17 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Terazi burçları önümüzdeki bir ay boyunca hayatınızda ciddi hareketlenmeler olabilir. Bu hafta içinden itibaren sosyal çevrenizde hareketlenmeler olabileceği gibi hayatınıza yeni insanlar girebilir. Yeni insanlarla tanışabileceğiniz gibi, bazı tartışmalarda yaşayabilirsiniz. Organizasyonlar ve davetler gündeminizde olacaktır. Bu haftadan itibaren önümüzdeki ay sizleri hareketli bir zaman bekliyor. Yakın çevreniz tarafından hedeflerinize ulaşmanız doğrultusunda destek alabilirsiniz. Bununla birlikte sosyal anlamda oldukça dışa dönüksünüz. Yakın arkadaşlarınızla aranızdaki dostluk bağlarının daha da kuvvetlendiğine ve ilişkilerinizin farklı bir boyuta evrildiğinetanık olabilirsiniz. Bu konularda birtakım gelişmeler olacaktır. Arkadaşlarınızla birtakım sosyal aktivitelere katılabilirsiniz. 

AKREP BURCU 17 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akrep ve yükselen akrepler, iş ve kariyer anlamında gelişmeler yaşayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu haftadan itibaren kariyerinize ilişkin gelişmeler olabilir. Daha da mutlu olacağınız bir sürece giriyorsunuz. İş hayatınızda yükselmeler, terfiler olabilir. Eğer iş arıyorsanız, bu hafta iş bulabilirsiniz akrep burçları. İsteklerinize ve beklentilerinize dair tavrınızı daha net bir şekilde ortaya koyabilir ve bu hedef doğrultusunda adımlar atabilirsiniz. Akrep burçları bu haftadan itibaren çevrenizde popülerliğiniz artıyor ve daha ön planda olmaya başlıyorsunuz. Daha görünür olmaya başlayacağınız bir dönemdesiniz. Venüs kariyer anlamında size destek vermeye başlıyor. Önünüze gelen fırsatları değerlendirmeli ve adım atmaktan korkmamalısınız.

YAY BURCU 17 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Venüs ve güneşin etkisi ile bir ay boyunca gündeminizde hukuksal, eğitim ve dinsel konular olabilir sevgili Yay burçları. Hayatın anlamını sorgulayabilir, mental olarak kendinizi geri plana alabilirsiniz. Bununla birlikte uzak akrabalarla ilgili konular ön planda olabilir. Akrabalarınızda yaşanan birtakım olaylar sizi de etkileyebilir. Araştırmacı yönünüzün ön plana çıktığı bir hafta geçiriyorsunuz. Olayları dilediğiniz gibi yönlendirebilir ve etrafınızdaki kişilerle bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Kendinizi geliştirebilme fırsatı yakalayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Burcunuz seyahat dönemine giriyor. Ailenizle birtakım seyahat planları yapabilirsiniz. Yalnız olan yay burçları şehir dışı veya yurt dışından biriyle tanışıp flört edebilirler.