Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 17 Haziran 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

YENGEÇ BURCU 17 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Önümüzdeki dönemde kazancınızı arttırmanın ve yeni iş girişimlerine girmenin yollarını arayabilirsiniz. Yeni fırsatları değerlendirebilir ve yeni ortaklıklara girişebilirsiniz. Bu hafta gelir ve gider konuları sizin için önem kazanıyor. Bu konuları daha kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Aşk hayatınıza dair konularda gergin bir hafta geçirebilirsiniz. Fakat hafta sonuna doğru bu gerginliği atlatacaksınız. Kazancınızı arttırabilir yakınlarınızla keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. Bununla birlikte bu hafta güzellik ve bakım gibi konular ilgi alanınıza giriyor. Özellikle bakım, kuaför, giyim gibi konularda daha çok para harcayabilirsiniz. Lükse olan ihtiyacınız artabilir ve evinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Bu hafta yeni bir iş teklifi ile de karşılaşabilirsiniz.

ASLAN BURCU 17 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu haftadan itibaren yeni başlangıçlar, bireysel istekler önem kazanıyor. Bireysel anlamda istekleriniz ön plana çıkıyor. Bununla birlikte fiziksel görünümünüzde de değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlara atılmanın tam zamanı. Uzun süredir koşulları istediğiniz şekilde yönetememiş olabilirsiniz. Ama bu haftadan itibaren isteklerinize daha rahat şekilde ulaşabileceksiniz. Koşullar sizin istediğiniz şekilde ilerleyecektir. Bu haftadan itibaren hayata daha pozitifi bakmaya başlıyorsunuz. Özellikle yalnız olan Aslan burçları aşk ve cinsellik gibi konuları kendinize çekeceksiniz. Fiziki olarak değişiklere açıksınız, bakımlar yapabilir ve kendinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Hayatınızı daha da güzelleştirmek için birtakım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Yalnızsanız flörtöz bir dönem sizi bekliyor. 

BAŞAK BURCU 17 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başak burçları, kendi kabuğunuza çekilmek isteyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kendinizde geri çekilme, sosyal ortamlardan kaçınma ve dinlenme sürecine girebilirsiniz. Etrafınızdaki olaylar kontrolünüzden çıkabilir ve bu konuda panikleyebilirsiniz. Biraz daha sakin olmalısınız. Etrafınızda olan dedikodulardan etkilenebilir ve arka planda dönen oyunları öğrenebilirsiniz. Bundan dolayı enerjinizde düşüşler olabilir. İlişkisi olan başak burçlarının ilişkilerinde birtakım sorunlar olabilir. Özellikle kıskançlık yüzünden gerginlikler yaşayabilirsiniz. Yalnız olan Başak burçları bu konudan biraz daha yakınabilir ve bir ilişkiye ihtiyaç duyduklarını hissedebilirler. Duygusal anlamda biraz daha hassas ve alıngan bir hafta yaşıyorsunuz. Bu hafta sağlığınıza ekstra dikkat etmeli ve sağlıklı beslenmeye özen göstermelisiniz.