Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 16 Haziran 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

OĞLAK BURCU 16 HAZİRAN 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Oğlak burcu, sabırsız olan kişiler için kötü kapılar açılabilir. Çünkü bu dönemde çok fazla sabırsızlıkl içerisindedir. Aynı zamanda her şeyin alel acele olmasından dolayı sonucu istenmeyen hüsranlarla karşılaşabilir.   Bu haftadn itibaren ise Oğlak burçlları bakıldığı zaman ise yoğun bir koşuşturmaca süreci içerisine girmeye başlayacak. Beklenmeyen pek çok olaylar onları bekliyor. 

KOVA BURCU 16 HAZİRAN 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yengeç burcundan da etkileyen burçlardan biri olarak karşımıza Kova Burcu çıkıyor diyebiliriz. Bu dönemde özellikle yakın akrabayla ile ilgili olan iletişim sürecinizi mercek altına almaya başlayacaksınız. Aynı zamanda da geçmişten gelen aile meselesine karşı da artık çözüm odaklı bazı yaklaşımlar içerisinde olmaya başlarsınız. Bu çözüm odaklı yaklaşımlar kısa süre içerisinde de netlik kazanılmasına yol açmaya neden olacaktır. Özellikle Kova burçlarının öğrenmek istediği bazı haberler var. Onların yakın zaman içerisinde gelecek olduğunun altını çizmemiz mümkün. 

BALIK BURCU 16 HAZİRAN 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu aralar her ne kadar melankolik bir hava hakim olsa da bu durumun  kısa bir süre içinde geçerli olduğunun altını çizmemiz gerekiyor. Artık sizin hayatınızla ilgili  olarak bir toparlanma durumu yaşanacak. Yaşadığınız in işli çıkışlı ilişkinizle ilgili olarak da artık kesin bir karar verin. Bu karardan dönmemeniz de sizin yararınıza olmaya başlayacaktır. Fakat bundan sonra hayatınız da ters giden her ne varsa  artısıyla eksisiyle düşünmeye başlamalısınız. Sizin açınızdan baktığınız zamn daha öncesinde yaptığınız yanlışlar varsa da onları bir daha yapmayın. Hem kendiniz hem de karşınızdaki partnerinizle bir yüzleşme durumu söz konusu olacak. Hayatınızda yeni bir dönem başlayacak.