Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 16 Haziran 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

YENGEÇ BURCU 16 HAZİRAN 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda ne yazık ki işlerin istediğiniz düzeyde gitmediğine şahit oluyorsuınuz. Bu durum ise ne yazık ki sizi derinden yaralamaya zemin hazırlamaya nedejn oluyor. Bundan sonra hyaatınızda ters giden tüm olumsuz faktörleri ortadan kaldırmaya başlamak tamaamen sizin elinizde olacak  bir durumdur. Yengeç burcunu bekleyen dramatik yaşanacak bazı olumsuz durumlar  var diyebiliriz. Bu durumun bundan sonra sizlerde üstesinden gelmeye başlayabilirsiniz. Çevrenizle bundan böyle yeni bir oluşumlar da olmaya başlayacak.  Çok yakın olduğunuz bazı arkadaşlarınızla da fikir ayrılığına düşmeye başlayabilirsiniz. 

ASLAN BURCU 16 HAZİRAN 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Uzun zamandan beridir konuşmadığınız bir kişiden gelecek olan haber sizi epey fazla şaşırtmaya başlayacak. Ondan hiç umudunuz yokken bu tür mhaberlerin gelmesi ister istemez sizin açınızdan bakıldığı zaman da şaşkınlığa neden olmaya başlayacaktır diyebiliriz. Fakat bundan sonra hayatınız da ters giden her ne varsa  artık düzelme süreci içerisine de yavaştan girmeye başlayacak. Kendinizi daha motive bulduğunuz bir yaşam içerisinde yer almaya da başlamış olursunuz. 

BAŞAK BURCU 16 HAZİRAN 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yönetici gezegeninizin bu hafta devreye girmeye bşlamsı ile birlikte tembel  halinizden kurtulmya başlayacaksınız. Tam aksine daha hareketli ve çevik bir süreç içerisinde girmeye başlamanız da zor olmayacak. Başak  burcuna sahip olan kişilerin bu süreç içerisinde kendilerini her yönden daha tatmin etmelerine  neden olacak bir dönemin beklediğini söyleyebiliriz. Kendilerini oldukça mutlu bir durum içerisinde hissetmeye neden olacaklar. Bundan sonra hayatınızda istemediğiniz olumsuz durumlar olmaz. Her şeyi düzeltmiş bir şekilde olacağınız için rahat edeceksiniz.