Burçlar Nuray Sayari 15 Haziran 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
82

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 15 HAZİRAN 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Koç burçları haftaya mars ve Satürn etkileşimi ile başlıyorsunuz. Bundan dolayı iş hayatınızda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda yaşayacağınız sorunlar gündeme gelebilir ve patronlarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte sakatlıklar oluşmaması için riskli sportif faaliyetlerden uzak durmalısınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Spor yaparken riskli hareketlerden de sakınmalısınız. Koç ve yükselen koçlar bu hafta ailenizin de desteği ile maddi anlamda rahatlayabilirsiniz. Bu dönem aile içindeki sorunlarınız çözülebilir ve iletişiminiz kuvvetlenebilir. Hedeflerinizden şaşmamaya, yönünüzü başka taraflara çevirmemeye dikkat etmeli sabırla beklemelisiniz. Eğitim konularında daha dikkatli olmanızda yarar var. 

BOĞA BURCU 15 HAZİRAN 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Boğa burçları ve yükselen boğalar bu hafta bazı konularda gücünüz kısıtlanabilir, cesaret gerektiren konularda kendinizi gösteremeyebilirsiniz. Özellikle üstlerinizle gerginlikler yaşayabilir ve bazı konularda hevesiniz kaçabilir. Bu hafta ruhsal anlamda eğitimlere katılabilir ve uzman kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Bununla birlikte kardeşlerle ilişkilerde pürüzler olabilir. Yalnız olan boğalar etraflarında veya yeni tanışacakları biriyle flört durumuna girebilirler. Aile bireylerinden birilerinin iş veya eğitim konularında sizlere ihtiyacı olabilir. Yaratıcılığınızın üst noktada olduğu bir dönemdesiniz. Hayal gücünüzün katkısı ile yaratıcı projelerde bulunabilirsiniz. Çok ciddi güvendiğiniz kişiler tarafından hayal kırıklıklarına uğrayabilir ve maddi anlamda sorun yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU 15 HAZİRAN 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkizler burçlara yeni aldığınız kararları hayatınıza uygulamak için ideal bir dönemdesiniz. Özel hayatınızda da ilişkinizi etkileyecek yeni kararlar alabilirsiniz. İlişkinizde ve ortaklı işlerinizde ayağınıza yeni fırsatlar gelebilir. Birebir ilişkilerde şanslı olduğunuz ve kendinizi özel hissedeceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Bununla birlikte fikir ayrılıklarından dolayı sürtüşmelerde yaşamanız mümkün. Özellikle inandığınız şeyleri savunurken dozunu abartmamaya ve sevdiklerinizi kırmamaya özen gösterin. Hafta içinde agresif tutumlar içinde olabilirsiniz. Özellikle maddi konularda sevdiklerinizle tartışmalardan kaçınmalısınız. Cuma günü itibariyle maddi konularda kendinizi gösterebilir ve kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz