Ultimate magazine theme for WordPress.

8 – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumları – Hande Kazanova Nuray Sayarı

0

Haftalık Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları Kısa kod,8 haziran – 14 haziran haftası astroloji

KOÇ BURCU 08-14 MAYIS 2020 HAFTALIK YORUMU

Haftaya ciddiyeti simgeleyen, iş odaklı, disiplini seven Oğlak burcundaki Ay’ın kariyer yaşantınızdaki etkisiyle adım atıyorsunuz. Demek yöneticiler ya da muhatap olduğunuz diğer firma sahşipleriyle yaptığınız görüşmeler, önünüze yeni fırsatlar çıkaracaktır. Kararlarınızın değişen düzene adapte ederken 13 Haziran’da yönetici gezegeniniz Mars’ın Neptün ve Ay ile Balık burcundaki kavuşumu, enerjinizi bir anda aşağı çekip, yeni projelere adım atarken sizi kararsız bırakabilir. Kafanızdaki fikirlerin bulanıklaşmasına kendiniz bile hayret edersiniz. O nedenle bu hafta önemli kararlar almaktan kaçınmalı, daha sakin ve huzurlu ortamlarda vakit geçirmelisiniz. Radikal kararlarınızı Temmuz ayına ötelemeyi tercih edin.

Burçların özellikleri açısından yapılacak olan incelemede ilk burç koç burcudur. Koç burcu ateş grubuna dahil olan bir burç olarak biliniyor. Koçların hayatı, hareketlilik, canlı ve kıpır kıpır özellikler ile geçer. Koçlar macerasız bir hayat düşünemez. Maceranın yanı sıra koç burcuna mensup olan kişilerin genel özellikleri atılgan ve cesaretli olmalarıdır. Karşılarına çıkan bir konu karşısında öncü ve lider olmak isterler. Koç burcu her zaman kazanmak ve zafer elde etmek ister. Bu nedenle iş ve aşk hayatında kazançlı çıkmak için ellerinden geleni yaparlar.

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU SONRAKİ SAYFADA