25 Mayıs – 31 Mayıs Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

  0
  93

  Haftalık Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları Kısa kod,25 MAYIS haftası astroloji

  KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU 25-31 MAYIS 2020

  Ramazan Bayramı’na denk gelen bu hafta, ailenize daha fazla vakit ayırma fırsatı bulacaksınız. Covid-19 nedeniyle zorunlu evde kalmak, uzun zamandır aile bireyleriyle aksattığınız sohbetlere geri dönmenizi sağlayacak. Bir sürü koşturmaca ve uğraş arasında, ihmal ettiğiniz herkesle yeniden bağlarınızı güçlendirme imkanı yakalayacaksınız. Balık’taki yolculuğuna devam eden yönetici gezegeniniz Mars’ın sürpriz değişimlerin habercisi Uranüs ile kurduğu olumlu kontak, çevrenize karşı empatik yaklaşımınıza renk katacak. Eskiden kurduğunuz dostlukları sağlamlaştıracağınız bu dönemde, size fayda sağlamayan ilişkilere de elveda demek isteyebilirsiniz. Perşembe günü Yengeç burcundaki uzun seyahatine başlayacak olan Merkür sayesinde çocukluk anılarınıza geri döneceksiniz.  

  Burçların özellikleri açısından yapılacak olan incelemede ilk burç koç burcudur. Koç burcu ateş grubuna dahil olan bir burç olarak biliniyor. Koçların hayatı, hareketlilik, canlı ve kıpır kıpır özellikler ile geçer. Koçlar macerasız bir hayat düşünemez. Maceranın yanı sıra koç burcuna mensup olan kişilerin genel özellikleri atılgan ve cesaretli olmalarıdır. Karşılarına çıkan bir konu karşısında öncü ve lider olmak isterler. Koç burcu her zaman kazanmak ve zafer elde etmek ister. Bu nedenle iş ve aşk hayatında kazançlı çıkmak için ellerinden geleni yaparlar.

  BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU SONRAKİ SAYFADA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz