Burçlar Nuray Sayari 23 Mayıs 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 23 Mayıs 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris

Bu hafta iletişimsel konuları sizin için ön planda olacaktır. Yakın çevrenizden insanlar ile irtibat sağlayacaksınız. Özellikle akraba ziyaretleri yaparak ve arkadaş gruplarınız ile dışarılara çıkarak sosyalliğinizi arttıracak ve akrabalık ilişkilerinizi ilerleteceksiniz. Aynı zamanda evinize yoğun bir şekilde ilgi duyacağınız ve vakita ayıracağınız günler sizi bekliyor. Yeni bir misafir bekliyorsanız, bunun haberini kısa süre içinde alabilirsiniz. Haftanın sonuna doğru aşk hayatınızın tavan yaptığını fark edeceksiniz. Sevdiğiniz insan ile özel günler geçirecek ve benzersiz duygular tadacaksınız. Ayrıca kişisel olarak mücadelelerinizi arttıracaksınız ve kontrolcü bir şekilde hedeflerinize yoğunlaşacaksınız.


KOVA BURCU 23 Mayıs 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris

Bu hafta parasal konular sizin için ön planda olacak. Maddi konularda kılı kırk yaracaksınız. Yeni alacağınız şeyler olabilir. Fakat kararsız kaldığınızı fark edeceksiniz. Parasal anlamda yaşayacağınız bu ikilemde vereceğiniz kararlar sizin maddi kaynaklarınızı da ciddi anlamda ya olumsuz ya da olmulu olarak etkileyecektir. Haftanın ortasına doğru iletişim ayağınız hızlanacak ve yakın çevrenizdeki insanların sorunlarını yakından takip edeceksiniz. Kısa vadeli plan ve programlara odaklanacaksınız. Tüm bunların yanında bir süre boyunca iş konusunda mücadele edeceğiniz bir döngüye gireceksiniz ve bu süreç boyunca yoğun bir güç arzusu ile dolu olacaksınız.

BALIK BURCU 23 Mayıs 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris

Bu hafta boyunca canınız ne isterse onu yapacaksınız. Hayatın sizin karşınıza çıkardığı şeyleri deneyimleyeceksiniz. Fakat yine de temkinli davranmakta fayda vardır. Birçok yeni haber alacaksınız. Yine de kuruntu yapmamanızda fayda vardır. Haftanın ortasında parasal konular gündeminizde olacaktır. Aynı zamanda parasal konuları iyi toplarlamanız gerekmektedir. Haftanın ortasına doğru aşk ve ilişikler konusunda uğraşlarınız ve mücadeleniz artacaktır. Bir süredir işlerinizi düzene koyamıyorsunuz fakat haftanın sonuna doğru sıkıntılarınız ile ilgili olumlu gelişmeler alacaksınız. Haftanın sonunda ise eski enerjinizi tekrar toparlayacak ve yoğun geçen bir döneme geçiş yapacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.