Burçlar Nuray Sayari 23 Mayıs 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 23 Mayıs 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris

Haftanıza günlük yapılması gereken işleriniz ile başlayacaksınız.Koşturmalarınız bu hafta boyunca devam edecek. Özellikle haftanın başlarında yapılması gereken işlerinizin üzerine düşmeye özen göstermenizde fayda vardır. Özellikle hayatınız ile ilgili adım atmanız gereken konularda olumlu gelişmeler elde edeceksiniz. Hayatınızda bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız bu adımları sağlam ve doğru bir şekilde atmalısınız. Aynı zamanda önümüzdeki günlerde aşk hayatınızdaki gelişmeleri tamamen siz yönlendireceksiniz. Duygularınız ve tutkularınız ile hareket ederek sevdiğiniz insanın aklında bir etki bırakabileceksiniz. Bu sayede hayatınızın dönüm noktası sayılabilecek gelişmeler de yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU 23 Mayıs 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris


Haftaya aşk hayatınızın detayları ile başlayacaksınız. BU haftanın başında özellikle ağırlıklı olarak size keyif veren olayların peşinden gidebilirsiniz. Eğer risk almaktan çekinmiyor ve korkmuyorsanız, kendinize güvenerek ciddi aşk ve para meselelerine kafa yorabilirsiniz. Haftanın ortasında günlük işlerin üstüne düşeceksiniz. Özellikle bu günlerde sağlınıza dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insanlara vakit ayırarak sosyalliğinizi arttırabilir ve duygularınızı daha ön plana çıkararak sıcak ilişkişler kurabilirsiniz. Haftanın sonunda doğru hem işinizi, hem eğitiminizi hem de geleceğinizi ilgilendiren konularda enerjinizi arttıracağınız bir döngüye gireceksiniz. Özellikle bir süre boyunca öneml ise önemli seyahatler gerçekleştireceksiniz.

YAY BURCU 23 Mayıs 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris

Bu dönemde aileniz sizin için büyük bir önem teşkil edecektir. Özellikle önümüzdeki günlerde yoğunlukla ailevi konulara eğilimli olabilirsiniz. İşinizden arta kalan zamanlarda evinize dönmekte ısrarcı ve istekli olacaksınız. Bundan dolayı enerjiniz biraz düşük olabilir. Özellikle arkadaş ilişkilerinizde uğraşmanız gereken meseleler sizi meşgul edecektir. Haftanın sonunda doğru hızlı ve keyifli bir sürece giriş yaparak eski enerjinize tekrar kavuşacaksınız. Aynı zamanda parasal konularda uğralarınız başlayacak ve önemli bir yerden alacağınız varsa veya uzun süredir tahsil edemedeğiniz paralar varsa bunnun peşine düşeceksiniz. Vereceğiniz kararlar sizi maddi yönden de ciddi anlamda etkileyecektir.Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.